Skocz do zawartości

Call of Duty 5


Memory

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem przelom 2008/ 2009 , bedzie to czas masowych przesiadek na nowsze maszyny . Wiec troche mnie dziwi wypuszczenie CoD 5 ( swoja droga za szybko ten sikłel :P ) tez na PS2 , boje sie tylko ,ze to beda popluczyny po wersjach na X360 i PS3 .

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

To,że gra tak szybko wychodzi to nic dziwnego bo za numerki nieparzyste serii odpowiada inna firma niż Infinity Ward (ta teraz pewnie tworzy CoD6) czyli pewnie prace trwają już od długiego czasu.Trochę to dziwna polotyka ale taką przyjęli.CoD 1,2 i 4 był cudowny więc mam 100% ,że IW stworzy za 2 lata cudo ale 1,ale CoD3 był średniakiem i już mam trochę obaw co do CoD5

Odnośnik do komentarza

O kurde, ładnie, Call of Duty 5 na PS2. Jeszcze tylko proszę nie wydawajcie tego na PC, podrażnię kumpli ;].

 

Ogólnie spoko, dobrze, że na PS2 jeszcze coś wychodzi, już pogadzałem się z myślą, że na PS2 to mi tylko odświeżanie klasyki zostało, a tu taki tutył :D.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Gra jest ogólnie ok, bardziej mi spasowała a niżeli CoD 3, dopracowali engine dzięki czemu gra wygląda naprawdę ok, a i nie "ścina" się tak często jak poprzedniczka, ale jakby to powiedzieć...Ni wim czy to brak motywacji, czy brak czasu, ale gra jest mocno niedopracowana i już kicham na to, iż nikomu ni chciało się robić intra , czy to, iż już każdy olewa tryb online którego nie ma, a że konsolowe cody słyną z tego, iż nie mają splitscreen'a to też multiplayer poszedł się "kochać" na dobre... ale nie to mnie boli. Boli mnie to, iż wersja na ps2 jest obcięta fabularnie względem wersji na current geny( ba, nawet ds'a!!) o przynajmniej 40% i tak ruskami sobie nie pobiegamy...do tego trzeba dodać czasem szwankujące SI i przenikanie obiektów, no i brak QTE z poprzedniej części. Ogólnie wyszła gra na 7/7+ ,ale jakby tak dodali coopa na 2 graczy w splicie, zostawili online i nie skracali gry na siłę to mielibyśmy hit. A tak... Znowu II WŚ kufa :/ Dobrze przynajmniej, iż ktoś wpadł na to( po 5 latach namysłu) ,żeby można było wyłączyć ten bezczelny auto target bez którego radzę sobie świetnie, a i satysfakcja większa z ustrzelenia kogoś z snajpy :P

Edytowane przez consoleboy
Odnośnik do komentarza
Poza tym PC-towcy będą mieli czego zazdroscic.

Ciebie naprawdę cieszy coś takiego?

 

Może to i podłe... ale sytuacja z CoD3 była do tego idealna.

 

Jak koledzy miłujący tylko PC dowiedzieli się swego czasu, że rójka na horyzoncie, coponiektórzy od razu zabrali się za upgrade sprzętu. Kiedy dowiedzieli się że CoD3 wyląduje tylko na PC to z początku nie wierzyli. Jednak kiedy to do nich dotarło melancholii nie było końca. Płacz i jakieś gorzkie żale. Trochę podłe, ale mina PC-towców bezcenna. No i w końcu kumple zaczęli doceniać konsole. Już ten sprzęt nie był dla nich popierdółką. A to jest najważniejsze.

BTW, jeden z nich przesiadł się na konsole :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...