Skocz do zawartości

Czego Wam brakuje w PS3?


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

napisy PL w oryg sofcie,

pelnoekranowa przegladarka,

skype (szczyt to gg),

support do wiekszosci popularnych formatow wizji i fonii,

wymiana gier online,

 

wszystko procz ostatniego licze ze wkrotce bedzie zrobione

i bedzie pieknie,

 

celowo nie biore pod uwage mozliwosci jakie serwuje nam

other os bo dla mnie konsola to konsola a jak postawie na niej ubuntu to juz nie jest konsola i tyle, zle mi sie kojarzy jak xbox

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

pełno ekranowa? a teraz taka nie jest?

 

ja to wiedze że w kilku przypadkach poprostu panowie nie wiedza co ich konola "może'" :P

 

ja tam bym chcaił specjalna wersje z dodatkowym RAM dla linuxa(a niech dadzą odrazu z 2gb)... PC niemam i w zupełności mi wystarcza Ps3 z YDLinux...

a kojarzy mi się wszystko z ... sexem ;)

Odnośnik do komentarza

Jakim mnie wyprzedził xD

Wciśnij R3, może pomoże xD.

 

ja najbardziej liczę na Skype i czatowanie gdziekolwiek [ w grze, podczas słuchania muzy itp ], do tego XMB z poziomu wszelakiego, w tym z gier. Z takich 'marzeń', to fajnie byłoby GG odpalić, ale to jest niemożliwe niestety i nigdy nie będzie xD. Polskie czcionki też by się przydały, ale jak już wspomniałem... marzenia :P. Nic więcej nie potrzebuje, chociaż kto wie czym nas Sony zaskoczy...

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza
to fajnie byłoby GG odpalić, ale to jest niemożliwe niestety i nigdy nie będzie

jest mozliwe, wystarczy zeby sony w nowym firmware dodali obsluge jabbera - to uniwersalny, znany na calym swiecie protokol komunikacji, i dzieki niemu mozna tez gadac na gg :P co prawda wprowadzenie jabbera do ps3 tez jest malo prawdopodobne, ale juz nie jest niemozliwe ;)

Odnośnik do komentarza

A ja troche pofantazjuje :baby:

Niedawno kumpel do mnie pisze ze zacial sie w Uncharted -w bibliotece,nie wiedzial jak ustawic posagi .Ja nie pamietalem jak to bylo ,co innego jak bym odpalil gre ale juz jej nie mam .

I teraz wizja nie calkiem trzezwego umyslu...Kumpel zaprasza mnie do swojego apartamentu w Home ,wbijam do niego ,jego ludzik siada przed wirtualnym lcd a on sam w prawdziwym domu wklada plytke z gra i zaczyna grac .Ja widze na wirtualnym lcd jak on gra ( nie jego postac oczywiscie tylko sama gre ) ,przez caly czas mamy kontakt przez headset...Nie mam pojecia czy takie cos jest mozliwe ale byloby za.je.bi.scie :P

Odnośnik do komentarza

I tu jest pies pogrzebany że w trakcie gry w tytuły z ps2 przestaje działać połączenie z siecią... i np. nie ściagają się dema... powinni to zmienic... to duża wada

 

Ja mam funkcje którą powinnie usprawnić a napewno nie jest jakaś wymagająca.

 

Jeśli jest taka możliwośc gram w gry w FULL HD, także tytuły emulowane z ps2 lepiej wyglądają na FULL HD z upscalingiem.

Ale już przegladanie stron internetowych jest nie praktyczne dla mnie w takiej rozdzielczośc... dużo bardziej wole wtedy 720p i chciałbym móc sobei wybrać w jakiej rozdzielczości co chce robić... grać, przeglądac www, ogladać filmy...

Odnośnik do komentarza

W sumie ja tego nie rozumiem, samo w sobie PS3 nie ,,uruchamia" gier z PSX/PS2, tylko soft emulujący(a to raczej uniemożliwia, możliwości wyświetlania tytułu w który gramy). Najwidoczniej XMB się ,,wyłącza" na rzecz lepszej pracy tego softu.

Odnośnik do komentarza
CYTAT(Maximmus @ 15 02 2008, 17:18) *

kiedy oglada filmy na DVD, nie na blu-ray też mi się wyłącza net... (napewno przy UPSCALINGU)

 

akurat wczoraj ściągałem kilka rzeczy z sieci, trailery z gametrailers i w trakcie oglądania dvd nie przerwało ściągania pliki miały po 50mb i na pewno nie zdążyły się ściągnąć po wyłączeniu trybu oglądania

 

urzywasz upscalingu filmów dvd?

Odnośnik do komentarza
A ja troche pofantazjuje :baby:

Niedawno kumpel do mnie pisze ze zacial sie w Uncharted -w bibliotece,nie wiedzial jak ustawic posagi .Ja nie pamietalem jak to bylo ,co innego jak bym odpalil gre ale juz jej nie mam .

I teraz wizja nie calkiem trzezwego umyslu...Kumpel zaprasza mnie do swojego apartamentu w Home ,wbijam do niego ,jego ludzik siada przed wirtualnym lcd a on sam w prawdziwym domu wklada plytke z gra i zaczyna grac .Ja widze na wirtualnym lcd jak on gra ( nie jego postac oczywiscie tylko sama gre ) ,przez caly czas mamy kontakt przez headset...Nie mam pojecia czy takie cos jest mozliwe ale byloby za.je.bi.scie :D

 

Bardzo dobry pomysł :D Do czegoś takiego nawet nie trzeba wielkiej przepustowości łącza, bo osoba oglądająca, ogląda TYLKO obraz i słyszy dźwięk. Nie musi sterować postacią itp.

 

Ogólnie to ja chcę wreszcie Home, dostęp do XMB podczas gry i różne funkcje typu zegarek, data itp. w menu.

 

Oczywiście częstsze update'y PSS też nie byłyby złe. W Japonii nawet codziennie może być aktualizowany, a reszta świata może tylko co tydzień?

 

Większa optymalizacja XMB (to przez niego mamy spadki Framerate'u w grach - wystarczy powyłączać opcje XMB i już gra chodzi płynniej (testowane na kilku forach) ), podobno XMB w CZASIE GRY pobiera ok. 96MB RAM, a SONY MA ZAMIAR (kiedy? to jest pytanie :) ) zoptymalizować kod, aby pobierał MAKSYMALNIE ok. 32MB podczas gry.

 

Lepsza przeglądarka by się przydała (szybsza, płynniejsza, więcej stron naraz i obsługa najnowszych funkcji Flash)

 

Pełne wersje gier z PS2 i większa biblioteka gier z PSXa na Playstation Store.

 

Niższe ceny gier na PS3. Na allegro można wyciągnąć za np. 160ZŁ, ale np. 120ZŁ za grę (co i tak ma się NIJAK do 60-80ZŁ za grę PC) byłoby bardzo ZA(pipi)ISTE i przystępne dla prawie każdego użytkownika PS3.

Bolało mnie jak wydałem JEDYNE 513ZŁ na AŻ Trzy gry na PS3....

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Czy wysyp to zobaczymy. Kto wie ile beda odwlekac. Moze sie okazac ze w ffXIII pogramy za rok w gta za 5 miechow itp :) Jak narazie to naprawde brakuje gier. Moja czarnulka sie kurzy juz od miesiaca bo nie chce mi sie w taki chlam grac :) Tylko czekam na devila ale to nadal nie to :] Kiedy nadejda czasy takich gier jak na ps2:] Mam nadzieje ze w wakcje tego roku chociaz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...