Skocz do zawartości

Czego Wam brakuje w PS3?


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy wysyp to zobaczymy. Kto wie ile beda odwlekac. Moze sie okazac ze w ffXIII pogramy za rok w gta za 5 miechow itp :) Jak narazie to naprawde brakuje gier. Moja czarnulka sie kurzy juz od miesiaca bo nie chce mi sie w taki chlam grac :) Tylko czekam na devila ale to nadal nie to :] Kiedy nadejda czasy takich gier jak na ps2:] Mam nadzieje ze w wakcje tego roku chociaz :)

 

Wystarczyła by jedna perełka miesięcznie warta wydania tych 200 złociszy

A jakie perełki nam się szykują na luty? :)

Odnośnik do komentarza
Pomijając to co zostało już napisane to większej interakcji z Sony Ericssonami. Np przesyłanie plików przez bluetooth, czy zastąpienie headseta.

 

Ja bym powiedział inaczej: W OGÓLE kompatybilności z SE mi brakuje. Dokładnie z moim k750 - konsola nic nie robi sobie z tego, że podłączam do niej komórkę oryginalnym kabelkiem USB. Reaguje tylko wtedy, kiedy go wyjmę - wtedy zalicza zwis i pomaga tylko twardy reset przełącznikiem z tyłu. Marzy mi się tak jak mówisz, komunikacja przez bluetooth, a szczególnie możliwość pisania przy użyciu klawiatury telefonu - wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do pisania smsów, a tak będzie pewnie szybciej, niż używając klawiatury ekranowej (nie biorę pod uwagę dużej i niewygodnej do użycia np. podczas gry prawdziwej, podłączanej pod usb/bluetooth).

 

Phil Harrison na ostatnim E3 pokazywał, jak ładnie jego SE w880 współpracuje z Home. Zawsze miałem nadzieję, że mojego k750 też do tego wykorzystam, a teraz to już nie wiem, jak z tym będzie. A wiecie o tym, że są plotki, że niektóre telefony SE - w tym w880 właśnie - wraz z upgradem softu mają dostać XMB do zarządzania wewnętrzną pamięcią?

Odnośnik do komentarza
Wystarczyła by jedna perełka miesięcznie warta wydania tych 200 złociszy

A jakie perełki nam się szykują na luty? :)

 

Ja wlasnie bym o tym samym marzyl :)

Na luty to chyba tylko dmc...ale to jeszcze dla mnie nie jest perelka. Dopiero w kwietniu GTA i jakos tam pozniej mgs...ciekawe kiedy mial byc Star ocean bo nie pamietam :)

 

WOGOLE to GDZIE SA JRPGI!? Normalnie mnie trafia, bo kupilem ta konsole glownie po to zeby w nie grac :)

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o gry to mi brakuje DŁUGICH gier w single palyer(95% tytułów kończy się w góra 9h) oraz jrpg.Moja ps2 się zepsuła,a sam mam ps3 40gb i płaczę nad tym ,że nie ma ani jednego jrpg na chwilę obecną.Ja chce FFXIII,Star Ocean 4,White Knight Story !!!! albo chociaż FFVII,Chrono Cross z psx do pobrania przez ps store :)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żeby Sony dawało więcej gier z PSOne, ale więcej RPG, USA dostało tylko Wild Arms, EU nie ma nic. Wiem, że do jednych gier ciężko będzie uzyskać prawa na wydanie w PSN, ale mogliby się postarać. Oczekuję także, poprawienie emulatora PSOne i PS2, tak by chociaż 99% gier działało (FF VIII wydanie premierowe dalej mi nie działa ;/)+do tego jakieś opcje poprawiające wygląd tych gier (antyaliasing?)

Odnośnik do komentarza

Jestem prawie pewien, że czytałem o tym na wikipedii. Chyba w samym haśle o XMB.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cross_media_bar

 

Teraz niestety widzę tam tylko zdanie "The Sony Ericsson K850's and W910's media menu is also a version of XMB, indicating that the next implementation of XMB is in Sony Ericsson mobile phones.". Podobnie jest też chyba w W960.

 

Niektóre, a raczej większość nowych telefonów SE obsługuje tzw. flash themes, czyli motywy zmieniające całkowicie układ menu telefonu, i podobno istnieją takie nieoficjalne imitujące XMB.

 

http://boardsus.playstation.com/playstatio...ding&page=1

Odnośnik do komentarza
jeśli chodzi o gry to mi brakuje DŁUGICH gier w single palyer(95% tytułów kończy się w góra 9h) oraz jrpg.Moja ps2 się zepsuła,a sam mam ps3 40gb i płaczę nad tym ,że nie ma ani jednego jrpg na chwilę obecną.Ja chce FFXIII,Star Ocean 4,White Knight Story !!!! albo chociaż FFVII,Chrono Cross z psx do pobrania przez ps store :)

 

W pelni sie z toba zgadzam :D

Dodam tylko (bo duzo sie mowi o emulacji ps2) FFX i X-2 To poprostu musi byc do pogrania!!! MUSI :D

Odnośnik do komentarza

Mi BAAAAARZDO brakuje komunikacji głosowej z wszytkim na ONLINE... zestaw słuchawkowy grając w sieci to rzadkość... POWINNI dawać go do każdej konsoli. MA to wymierny wpływa na odczucia z rozgrywki.

 

Najlepij by było aby w STARTER PAKACH dawali właśnie kamerke... niech potraktuja to jako inwestycje która zwrócis się po kupnie gier na kamerką z PSSTORE...

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...