Skocz do zawartości

Czego Wam brakuje w PS3?


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o gry to mi brakuje DŁUGICH gier w single palyer(95% tytułów kończy się w góra 9h) oraz jrpg.Moja ps2 się zepsuła,a sam mam ps3 40gb i płaczę nad tym ,że nie ma ani jednego jrpg na chwilę obecną.Ja chce FFXIII,Star Ocean 4,White Knight Story !!!! albo chociaż FFVII,Chrono Cross z psx do pobrania przez ps store :)

 

W wywiadzie dla magazynu EGM (Electronic Gaming Monthly), Eric Lempel z firmy Sony Computer Entertainment podzielił się dobrymi nowinkami z osobami posiadającymi najnowszą konsole Sony bez Emotion Engine, dzięki któremu możliwe było odpalanie tytułów z PlayStation 2.

 

Lempel stwierdził, że dla takich osób posiadających nowsze wersje PS3, taka możliwość istnieje i mogłaby się pojawić na zasadzie tej znanej wszystkim posiadaczom X360. Gra miałaby być pobierana z PS Store na dysk konsoli i zapisywana w odpowiednim formacie, który będzie mogła odczytać PS-trójka i zostać emulowana software’owo.

 

Nie rozmawialiśmy jeszcze w sposób poważny o tym rozwiązaniu. Wiemy jednak, że takowa możliwość istnieje

 

Forma takiej dystrybucji gier odbywa się już przy tytułach z pierwszej konsoli Sony PlayStation. Lepsze takie wyjście z sytuacji niż żadne.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam że fajnym dodatkiem i nie podnoszacym znacznie kosztów do ps3 byłoby dodawanie do kazdego pudła poza instrukcja i bajerami...

DVD z YDLinux lub innej dystrybucji... koszta z tym zwiazane(wypalenie płytek i instrukcji instalacji itp.)SONY mogłoby zrzucić/podzielić się na TERASOFT lub innego prodeucenta LINUXa który zainteresowany bybył taka opcją...

 

jedna z tych rzeczy które łatwo zrobić a nikt tego nie robi :)

(koszta niewielkie)

 

W ostateczności niech chociaż TERASSOFT dodaje ulotek reklamową z linkiem... mozliwościami i instrukcją instalacji jak nie mają kasy na taka promocje...

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza
Obsługa napisów w DivX'ach

zawsze można skonwertować napisy, ale wiadomo ich obsługa znacznie ułatwiłaby sprawę :/

 

Moimi życzeniami są:

- dostęp do XMB podczas grania(i co za tym idzie friendlista i wszystkie mp3 na wierzchu)

- zdrapki do PSStore(chociaż to jest życzenie materialne)

- zwiększona ilość znajomych(50 to zdecydowanie za mało...)

- jakiś przypominacz (a'la wymieniony 2 posty wyżej przez SzaregoFoxa_PL)

.....i to by było tyle z mojej strony :P

Odnośnik do komentarza
  • 12 lat później...
W dniu 10.02.2008 o 23:09, Dr.Czekolada napisał:

Dobra, dam cos od siebie (Pozdrawiam Sony Poland :P!!) :

- Wieksze wsparcie dla emulacji PS2 !!!!!!!

- Wiecej marketingu, reklam/ogloszen itp itd !

- Przydaloby sie tez rozwiniecie uslugi jaka jest Playstation@store (moze stworzyc jakas strone startowa, ktora bylaby rozbudowana podobnie jak serwisy o grach ?, moglaby istniec jako dodatkowa ikona obok PS Store !).

- Brak Poleskiej czcionki w przegladarce internetowej rowniez przeszkadza.

Narazie tyle.

W sumie się spełniło c'nie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.08.2020 o 20:53, grzybiarz napisał:

No ps2 emu usunęli, ale piraci mogą grać w te gry normalnie:/ szkoda ze na koniec nie dali tego emulatora dla wszystkich 

 

Co ty opowiadasz? Z tą emulacją gier z ps2 pod ps3 to lipa przecież - parę tytułów działa dobrze, reszta ma glitche albo nie idzie grać. Mi się przynajmniej nie udało. Gry z psxa działają super, ps3 ma pokaźną bibliotekę emulatorów ale gry z ps2 nie-e.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 30.08.2020 o 18:42, Jotrazydwa napisał:

 

Co ty opowiadasz? Z tą emulacją gier z ps2 pod ps3 to lipa przecież - parę tytułów działa dobrze, reszta ma glitche albo nie idzie grać. Mi się przynajmniej nie udało. Gry z psxa działają super, ps3 ma pokaźną bibliotekę emulatorów ale gry z ps2 nie-e.

 

Dla potomnych i aktualizacja - gry z PS2 śmigają bezproblemowo (oczywiście na przerobionej konsoli), na kilkadziesiąt przetestowanych tytułów chodziły absolutnie wszystkie, dosłownie kilka miało minimalne glitche, a sprawdzałem dosyć wymagające emulacyjnie gry, np. ze spolszczeniami (FF10, Okami) i w dodatku na kiepsko "przerabialnym" sprzęcie czyli super slim. Nie wiem dlaczego kolega wyżej miał takie problemy, być może korzystał ze złego tutka ;). W każdym razie u mnie działa wszystko jak złoto. Szkoda, że zarówno w grach PSX, jak i PS2 nie ma opcji save state, taki trochę standard emulacyjny z końcówki XX wieku, no ale...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...