Skocz do zawartości

Czego Wam brakuje w PS3?


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Tu piszcie co Wam brakuje w PS3 i inne Wasze propozycje.

 

Mi brakuje:

 

- XMB podczas gry,

- sluchanie muzyki podczas gry,

- nie moge dolaczyc do gry kolegi np. friends listy

- achievementsy i gamescore,

- czatowania w kazdej chwili,

 

 

Jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze.

Temat bedzie analizowany przez pracownikow Sony Polska (od 1 Kwietnia 08r. : Sony Computer Entertainment Polska) !

 

No to go!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to co u góry plus

 

-zegarek(zarówno w XMB jak i podczas gry gdy np nacisnąłbym ps button)

-kalendarz z przypominaczem

-możliwość wyłączenia konsoli o danej godzinie lub po określonym zadaniu(w Folding Home można!!)

-zlikwidowanie limitu osób w friend liście

-statusy w PSN nawet gdy jest się niedostępnym

-obsługa txt. w divx

-wsparcie dla większej ilości xvid i divx

-Skype(do psp dali)

-polska czcionka w internet browser

 

achievementsy już są np w Uncharted i będzie z nich korzystać usługa Home :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

-poprawiona przeglądarka WWW z obsługą polskich czcionek

-automatyczne wyłączanie pada w czasie jego nie używania

-większej ilości klasyków z PSOne (Japonia ma ich ze 2 razy więcej)

-w dalszej przyszłości może spolonizowane gry (jakieś z PSN z początku)

 

-specjalnie dla Sony Poland: więcej reklam PS3! X0 są reklamy czasem w TV, PS3 jeszcze nie widziałem, skuteczne kampanie reklamowe i promocyjne, to powinno umocnić markę Playstation w Polsce.

 

no i to co osoby wyżej

 

osobiście mam nadzieję, że takie sondowanie przyniesie jakikolwiek skutek :P

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

- kodeka quicktime (ściągam filmy z gametrailers w tym właśnie formacie),

- sprawnej komunikacji głosowej niezależnej od gry, dostępu do listy kolegów niezależnie od gry, systemu zaproszeń do gry - niezależnego od aktualnie odpalonej gry,

- takiego dostępu do tanich gier jaki jest na x360 już w tej chwili (np. burnout paradise za 85zł już na aukcji widziałam w normalnym pudełku)

- automatycznego wyłączania nieużywanego pada - skandal, że tyle czasu nie dali rady tego zrobić osły jedne ciemnogrodzkie

- wrzucania nowej zawartości do sklepu (PSN Store) w dowolny dzień, a nie tylko w czwartki późnym wieczorem

 

to tyle ode mnie :-)

Odnośnik do komentarza
- takiego dostępu do tanich gier jaki jest na x360 już w tej chwili (np. burnout paradise za 85zł już na aukcji widziałam w normalnym pudełku)

Ja tylko wtrącę, te gry raczej pochodzą z nie do końca legalnych źródeł, no chyba, że to używki tak tanieją, to wtedy ok, choć zgadzam się, że gry nowe powinny być tańsze, nawet 199 zł lepiej wygląda niż 229/249 zł.

Odnośnik do komentarza

Piszę tylko o legalnych źródłach, nie żadne NFR od redaktorów magazynów i innych ludzi z dostępem do tego typu produktów.

Oczywiście miałam na myśli używki. Ale czasem używki pojawiają się ekspresowo.

 

Nawet na półkach w Saturnach i innych sklepach widać różnice. Mam czasem wrażenie, że Saturn chce uwalić Sony, nie zdarzyło mi się, żeby jakaś gra tam była tańsza w wersji na PS3. Ogólnie to chyba właściciele Playstation są uważani powszechnie za bogaczy.

Odnośnik do komentarza

Podobny temat zalozylem na forum gameonly ponad pol roku temu :P

 

Cieszy fakt że Sony dokonuje ciągle istotnych zmian w Ps3, wiele takich które są bardzo praktyczne a nawet na nie niewpadłem...

Oto moja nowa garść pomysłów, zmiany jake warto wprowadzić:

 

- możliwość wysyłania maili z menu XMB w podobny, łatwy sposób jak to się robi do FRENDSów z listy

 

- możliwość wysyłania wiadomośći do id(użytkowników PS3) z naszych skrzynek pocztaowych, np. do każdego id dodane zostanie @sonyps3.com czyli Maximmmus@sonyps3.com. Oczywiście ta końcówka to tylko przykład

 

-ostatnia propozycja na dziś tyczy się sterowania... w grach ftp i rts. jak wiecie UT3 będzie obsługiwał myszke, co oznacza że przy implementacji jej do "gamepleju" niema problemów. Otórz ja osobiście uwarzam ża bardzo wygodnie grało by się trzymająć sixaxis w lewej dłoni(za lewy "róg") a myszke w drugiej. Zanim ktoś skrytukuje mój pomysł warto wypróbować... zwłaszcza jeśli pad miałby zastąpić klawiature...

Dodatkowo, powszechnie uważa się że padem lepiej niż kierownicą steruje się pojazdami, w takiej konfiguracji(pad+myszka) , niema problemu aby puścić myszke(leżąco zazwyczaj na płaskiej powierzchni) w trakcie kierowania pojazdem.

Pomysł podsunoł mi pistolet do najnowszego TIME CRISIS.

Nie widze wad tego pomysłu w konfrontacji z klawiaturą(wygoda, czułość, dostepność)

 

 

To moje dotychczasowe pomysły, spójrzcie juz kilka zostało wprowadzonych-na dobre pomysły wpada wielu Wink

-poprawienie ściągania w tle tak aby ta usługa działała w każdej sytuacji

-zmienienie serwisu PsStore w żywe "miejsce" które jest sens i motywacja odwiedzać codziennie. Jeśli gametrailers jest tak często aktualizowane(nie mówiąc już ile warte) a na PsStore poza grami,są filmy(a może być tez muzyka) to mi to wygląda na zwykła nieudolność i marnotrawstwo. Servis ma już ok. pół roku

-umieszczanie dużej ilości dem(najprostsza i najskuteczniejsza forma reklamy) takie firmy jak Capcom przekonał się już skuteczna jest to forma reklamy

-zwiększenie ilości odtwarzanych formatów video, skoro dają możliwość instalacji Linuxa, to poco się bawią w takie "zabezpieczenia"

-możliwość słuchania swojej muzyki w grach

-włączając przycisk na padzie PS powinna pojawić sie opcja wyłączenia gry wraz z wysunięciem płyty z czytnika... kto instalował linux ten wie że jest to możliwe...

-z pewnością zauważyliście że można grając w tytuł z Ps1 na Ps3 kontynuować na PsP. Moja propozycja to aby także inne tytuły takie jak klasyki(Rampart) a także nowe tytuły(Lemingi, Puzzle)były również kompatybilne Ps3-PsP

-mozliwość ściagania gier Ps2 przez PsStore(oczywiście na Ps3)

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza
- takiego dostępu do tanich gier jaki jest na x360 już w tej chwili (np. burnout paradise za 85zł już na aukcji widziałam w normalnym pudełku)

Ja tylko wtrącę, te gry raczej pochodzą z nie do końca legalnych źródeł, no chyba, że to używki tak tanieją, to wtedy ok, choć zgadzam się, że gry nowe powinny być tańsze, nawet 199 zł lepiej wygląda niż 229/249 zł.

 

Nawet na półkach w Saturnach i innych sklepach widać różnice. Mam czasem wrażenie, że Saturn chce uwalić Sony, nie zdarzyło mi się, żeby jakaś gra tam była tańsza w wersji na PS3. Ogólnie to chyba właściciele Playstation są uważani powszechnie za bogaczy.

Tu się zgadzam, większość zwyczajnych ludzi po gry jeździ do MM/Saturna czy innych wielkich sklepów, a tam gry często są w tej samej cenie przez ponad rok. Tu też powinny być zmiany.
Odnośnik do komentarza

- polski słownik podczas pisania

- zmiana loga PS Network - to obecne jest beznadziejnie tandetne

- możliwość wyciągnięcia płyty bez włączania konsoli

- w zakładce music możliwość zaznaczenia wielu plików - teraz trzeba usuwać każdy z osobna

- w zakładce photos możliwość zmiany nazwy grupy zdjęć - zaznaczyć część plików i wybrać nazwę dla nich, powiedzmy Wakacje 001 - Wakacje 183

Odnośnik do komentarza

wszystko co wyzej i jeszcze:

-ladowanie padow gdy konsola jest wylaczona

-zrobcie cos z ta lista friendsow, bo normalnie mnie strzela gdy widze zaraz po poalaczenie sie z PSN pojawiajace sie profile.

-polozenie wiekszego nacisku na rozmowy glosowe miedzy uzytkownikami (tak jak to jest u konkurencji :P )

-kupcie konsole konkurencji i zobaczcie czego waszej brakuje ;), a brakuje sporo ;P

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

- w zakładce music możliwość zaznaczenia wielu plików - teraz trzeba usuwać każdy z osobna

- w zakładce photos możliwość zmiany nazwy grupy zdjęć - zaznaczyć część plików i wybrać nazwę dla nich, powiedzmy Wakacje 001 - Wakacje 183

 

oczywiscie to sie da zrobic juz teraz hehehe

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza

Dobra, dam cos od siebie (Pozdrawiam Sony Poland :P!!) :

- Wieksze wsparcie dla emulacji PS2 !!!!!!!

- Wiecej marketingu, reklam/ogloszen itp itd !

- Przydaloby sie tez rozwiniecie uslugi jaka jest Playstation@store (moze stworzyc jakas strone startowa, ktora bylaby rozbudowana podobnie jak serwisy o grach ?, moglaby istniec jako dodatkowa ikona obok PS Store !).

- Brak Poleskiej czcionki w przegladarce internetowej rowniez przeszkadza.

Narazie tyle.

Odnośnik do komentarza

Net - chce np. zapuscic kawalek na youtube a przy okazji sprawdzic inne strony...niestety nie moge tego zrobic bo jak tylko zmieniam okno, inne przestaja funkcjonowac

wieksze wsparcie na DiVX

PsStore - ludzie, jak wszedlem do sklepu poprzez X360 - tam dopiero sie dzieje, masa filmow do sciagniecia (i to tanio) a u "nas"... troche skromnie

mozliwosc zmiany nazwy folderu np. ze zdjeciami i filmami - nam np. film w folderze "H"; "G" itp itd. (jezeli taka opcja juz istnieje to sorry, ale meczylem sie nieprzecietnie i nie wiem jak to zrobic)

mozliwosc wylaczenia konsoli za pomoca pada (jak mozna wlaczyc to czemu nie mozna wylaczyc?)

Odnośnik do komentarza

Przecież można wyłączyć konsolę przy pomocy pada-opcja turn off the system i potem yes po przytrzymaniu ps button

Nazwę folderu też można zmienić,zaznaczasz dany plik np mp3,naciskasz trójkąrt i dajesz information i potem zaznaczasz folder i dajesz edit i wpisujesz co chcesz

Odnośnik do komentarza
- w zakładce music możliwość zaznaczenia wielu plików - teraz trzeba usuwać każdy z osobna

- w zakładce photos możliwość zmiany nazwy grupy zdjęć - zaznaczyć część plików i wybrać nazwę dla nich, powiedzmy Wakacje 001 - Wakacje 183

 

oczywiscie to sie da zrobic juz teraz hehehe

Opcja zmiany nazwy dla grupy plików? LOL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...