Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za posta pod postem - łatwiej zauważyć że coś nowego w temacie...

 

Ok - na obecna chwile:

1. Jest miejsce na targach...

2. Są konsole...

 

Do załatwienia:

1. Telewizory... ^_^

1. Sponsor z nagrodami...

 

Prośba do WAS drodzy koledzy. Czy jesteście w stanie przywieźć na czas turnieju własne dyski twarde (chodzi o najnowsze łatki i zasady MLG - konsole będą nówki , raczej nie ma szans na załadowanie tego wcześniej) , no i kable VGA - tego też raczej nie załatwię... ????

 

Pytanie - jak zapatrujecie się na granie na panoramicznych monitorach (minimum 19/20 cali...), oczywiście nawet nie myślę o jakimś podzielonym ekranie , tylko każdy gracz na swoim ekranie...? Powiem szczerze ze dużo łatwiej będzie załatwić takie maszynki niż komplet telewizorów , stad moje pytanie...

 

Ok - czekam na odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dysk i kabel moge zapozyczyc ;].

 

Co do mintorów to nie wiem, nie gralem. Byłbym raczej za zwyklymi 21' crtkami IMO najlepsze do gry w heylow [ o ile dało by sie zalatwic ] .

 

joł

 

 

 

Thx za dysk Bobek (Yaxa - tobie tez oczywiście!) - kto jeszcze jest w stanie zawitać z dyskiem i kablem vga??

Tv CRT to zupełnie odpadają - takiego ustrojstwa nie załatwię na pewno w wymaganej liczbie - chyba ze mi jakiś komis zasponsoruje... ^_^ Pomijam już kwestie , że poza turniejem konsole będą ogólnie dostępne dla zwiedzających i maszyna nowej generacji podłączona do crt nie prezentuje sie zbyt zachęcająco <_<

Oczywiście cały czas prace nad załatwieniem tv LCD trwają , ale nie chce zostać bez zaplecza ostatniej szansy - dlatego te monitory komputerowe (z głośnikami rzecz jasna!).

Pisać panowie , pisać! Czasu nie ma za wiele , a roboty kupa... Im szybciej poznam wasze opinie , tym większe mam pole do manewru.

Ponawiam prośbę o udzielanie sie na OFICJALNYM BLOGU TARGÓW (i w innych miejscach targom poświęconym...) - to naprawdę pomaga jeśli moje starania mogę czymś podeprzeć (vide WASZYM zainteresowaniem okazanym w komentarzach itp).

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Super , dzieki! Widze ze z dyskami i kablami możną na was liczyć. ^_^

Jak sie zapatrujecie na te monitory?? Komentujcie sprawę...

Synku , tatuś ci raczej nie załatwi darmowego dojazdu - Level01 nie ma jeszcze takiej marki i sily przebicia jak PGA... Aczkolwiek napomknę komu trzeba - warto skrobnąć do PKP - to nic nie kosztuje...

 

Miejsca do spania - jak będę miał chwile czasu to rzucę okiem na ofertę... Jest drogo - nie ma co znaleźć dwuosobowego pokoju za mniej niż 80 plz... Rozejrzę sie jeszcze w ofercie hosteli - będzie taniej , ale jak to w hostelach - wszyscy na kupie. Chociaż może to i dobrze - łatwiej sie integrować hehehe...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

jak komus zalezy na dobrym i w miare niedrogim (ale tez nie i najtanszym) hotelu, to polecam ten w ktorym juz 2 razy nocowalem w Poznaniu - hotel system - w Krakowie sa 2 - jeden 2gwiazdkowy i jeden 3gwiazdkowy. generalnie nie maja jakos bardzo drogo a i promocje dla studentow sa.

 

www.hotelsystem.pl

 

minusem jest, ze jedt daleko od targow. jesli ktos chce miec blizej to moze byc:

 

- hotel czyżyny (targi widac z okna) - http://krakow.dlastudenta.pl/informator/?a...al&id=41116

- hotel lpisk (troche dalej ale i tak bardzo blisko targow) - http://www.hotellipsk.com.pl/

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

To ja znalazłem :Najtańszy chyba hostel : TUTAJ

 

No i schronisko młodzieżowe , chyba najtańszy sposób na nocleg w Krk : TUTAJ

 

Blisko targów może nie są , ale zawsze kolejna alternatywa...

 

Kuwa , żeby tylko nie zapeszyć tym szukaniem noclegu... Nie dziel skory na niedźwiedziu jak powiadają ^_^

 

 

Czy ktoś z was nie pracuje , lub nie ma kontaktów w jakiejś drukarni? Chodzi o wydrukowanie (za free oczywiście!) kilkunastu plakatów i tym podobnych rzeczy...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z testów :D Testów monitora Samsung 22" LCD SM 226BW z matrycą wersji S (jest jeszcze gorsza A, ale o tym plebs i masa nie wie :D ). Oczywiście testowałem głównie go w Halo 3. Powiem tak ogólnie :P REWELACJA :) Matryca TN rządzi jeśli chodzi o gry FPP (s-pva ssie kule :censored2: ) Ja przez 2 lata gram na HDTV 27" i zawsze unikałem monitorów bo ... małe ujowe itd. Dzisiaj zmieniłem zdanie jak zobaczyłem w akcji tego Samsunga :P Jak na 22 cale jest on OGROMNY i gra się na nim wspaniale :) Troszkę słodzę, ale ten kto na nim grał w H3 etc. będzie wiedział o co mi chodzi. Tak pisze i pisze ... niby off top, więc ... Jeśli chodzi o turniej to ja chciał bym zobaczyć takie monitorki :D:D:D

226bw2.jpg

Odnośnik do komentarza

Karczoch - co do monitorów to nie wiem jakie będą (jeśli będą monitory)... BTW: czytałeś pm?

Pchelka -narazie jeszcze sie wstrzymaj z rezerwacja - dopóki nie będę wszystkiego pewien na 100% to turniej proszę traktować jako PLANOWANY. Albo będzie tak jak sobie zaplanowałem , albo nic nie będzie - nie jestem z tych których cieszą półśrodki...

Myślę ze w tym tygodniu powinno sie coś więcej wyjaśnić.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Karczoch - co do monitorów to nie wiem jakie będą (jeśli będą monitory)... BTW: czytałeś pm?

Pchelka -narazie jeszcze sie wstrzymaj z rezerwacja - dopóki nie będę wszystkiego pewien na 100% to turniej proszę traktować jako PLANOWANY. Albo będzie tak jak sobie zaplanowałem , albo nic nie będzie - nie jestem z tych których cieszą półśrodki...

Myślę ze w tym tygodniu powinno sie coś więcej wyjaśnić.

 

A mozna wiedziec jak sobie zaplanowales? xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...