Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TroniC, słuchaj jedna sprawa, zasady MLG v4 są grane na starych jak i nowych mapach (a konkretniej na przebudowanym Foundry x2), jak to zorganizować? nie wszyscy mają na swoich dyskach te areny

 

Ja posiadam, Ty i parę osób sie znajdzie.

Dupa te mapy muszą mieć wszyscy to nie zasady , to niech sie zgłasza kto ma te mapy

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Czyli mój wam się nie przyda.

 

Nie - dlaczego? Zasysasz łatki , zasady i mapy i będzie jak znalazł. ;)

Mapy - chodzi oczywiście o darmowe , zmodyfikowane wersje MLG ;)

 

Gramy na standardowych (MLGx na mysli) darmowych mapach ;] I dobrze bo nie mam nowych xD

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Kto może przyjechać z kamera? Pytacie po co - potrzebna jest do udokumentowania turnieju...

Karczoch - nadworny fotografie , masz kamerę?

Propozycje map podajcie - najlepiej w kolejności : finał , półfinał , ćwierćfinał... Jak od razu nie wysunie sie jakaś konkretna kolejność zrobimy ankietę i glosowanie...

 

Ok - robie ankiete , sa jeszcze inne pytania , szkoda smiecic w temacie... Link dam jak zrobie...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Finał- Guardian v4

Półfinał- Guardian v3

Ćwierćfinał- Guardian v2

 

W sumie można grać tylko na guardianie ;)

 

A teraz serio

Finał- Guardian

Półfinał- Construct

Ćwierćfinał- The Pit

 

Acha a jak będzie wyglądała sytuacja z dostępem zwykłych ludzi niezwiązanych z halo do turnieju ???

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Finał- Guardian v4

Półfinał- Guardian v3

Ćwierćfinał- Guardian v2

 

W sumie można grać tylko na guardianie ;)

 

A teraz serio

Finał- Guardian v4

Półfinał- Construckt

Ćwierćfinał- The Pit

 

Acha a jak będzie wyglądała sytuacja z dostępem zwykłych ludzi niezwiązanych z halo do turnieju ???

 

Będą chętni - będą grać... Tak życzą sobie sponsorzy , grę trzeba tez promować , a info o turnieju będzie w kilku miejscach w sieci. Jeśli będzie tego dużo to oczywiście scena pojedzie z rozstawienia - będą mieć trening na nooobach , no i wyeliminujemy "przedwczesne finały" czy inne kwiatki. Myślę ze tak będzie sprawiedliwie , ale jestem otwarty na propozycje...

 

Nowa ankieta TUTAJ Głosujcie! Komentujcie!

 

Kości zostały rzucone - jesteśmy na targach oficjalnie : TUTAJ - zwracam uwagę na ankietę z prawej! Nie zawiedźcie mnie!

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...