Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robie co mogę , ale jest ciężko... Kuwa jest wśród nas jakiś VIG z dostępem do kogoś sensownego w Ms? Tak niewiele już brakuje do szczęścia... Załamę sie jak to nie wypali - nasz kraj to takie za(pipi)e ze .... Ech...

Uzny jest vigiem, niech ruszy pupe ;P

Edytowane przez _Bobek_
Odnośnik do komentarza

Zainteresowałem tematem Tomisha - dziś da mi znac co udalo mu sie wybadać w sprawie. Z tv od Ms będzie ciężko , sami niewiele sprzętu maja... Podsumowując - jak zapłacę za transport i ubezpieczenie to może sprzęt dostane(i to warunek każdego kto mógłby taki sprzęt załatwić - ale nie załamuje sie i szukam dalej :( )... Tak czy inaczej czekam na odpowiedz Tomisha w sprawie załatwienia innych rzeczy (nagrody , kopie gier do turnieju itp).

BTW: Oczywiście dzięki TomisH za zainteresowanie i pomoc!

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi pisał TroniC to w tej chwili brakuje TV, gier, sprzętu do spięcia konsol w sieć, a i samych konsol może ostatecznie nie być. Więc tak de facto na chwilę obecną brak wszystkiego.

 

Nie widzę wzmianki o turnieju na stronie oficjalnej LEVEL01. Biorąc tylko to pod uwagę (brak nagłośnienia) nie możecie oczekiwać, że MS się zainteresuje na poważnie tą inicjatywą. Zaś brak podstawowego sprzętu do przeprowadzenia turnieju sprawy nie poprawia.

Odnośnik do komentarza
TroniC, a ze wstępego (powiedzmy po 10-20zł od głowy) nic nie wyciułasz?

 

Nie sadze ze płacąc za wstęp na targi jeszcze będzie sie komuś chciało płacić za turniej...

Co do oficjalnej strony targów - dopóki nie załatwię sprzętu i nie dam znać ze będzie turniej to targi nic na ten temat nie napiszą. Bo co ? "Informujemy ze grupa graczy skupiona przy grze H3 chce/próbuje zorganizować na targach turniej - zapraszamy - może będzie turniej!" :(

 

Co do zainteresowania Ms targami - pierwsze info mieli w grudniu , możliwość stworzenia turnieju tez nie jest im obca - PR targow informowal ich o tym i prosil o pomoc... Zresztą dziś znowu ma sie z nimi kontaktować...

 

Co do tego co mamy : 10 konsol + (w ostateczności) 10 monitorów komputerowych , miejsce na targach (za darmo!) wiec wg. mnie 50% sukcesu... pewnie ze mogę powiedzieć ; chłopaki weźcie swoje kable , dyski , gry , konsole , zrzutkę zróbcie na nagrody itp. - tyle ze ja tak nie chce , ludzie maja przyjechać i sie bawić a nie sprzęt wozić. Dyski i kable są uzasadnione - pisałem czemu.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zbierzcie się do kupy, ogarnijcie się, podsumujcie co macie, zastanówcie się co chcecie i co realnie możecie dostać za imprezę o takiej a nie innej skali. Zastanówcie się, co możecie zrobić, żeby imprezę nagłośnić i żeby obydwu stronom się dobrze ze sobą współpracowało. Jak już się zastanowicie, sklećcie z tego maila, a Tomish może łaskawie poda Wam adres mailowy 'kogoś z Microsoftu' :(

 

Pozdr,

M

Odnośnik do komentarza
TroniC, a ze wstępego (powiedzmy po 10-20zł od głowy) nic nie wyciułasz?

 

Nie sadze ze płacąc za wstęp na targi jeszcze będzie sie komuś chciało płacić za turniej...

Co do oficjalnej strony targów - dopóki nie załatwię sprzętu i nie dam znać ze będzie turniej to targi nic na ten temat nie napiszą. Bo co ? "Informujemy ze grupa graczy skupiona przy grze H3 chce/próbuje zorganizować na targach turniej - zapraszamy - może będzie turniej!" :D

 

...

 

To sie zrobi tak:

Ja z Tronicem zbieramy wpisowe na turniej , kupujemy jakieś tandetne nagrody(misie czekolady itp) a reszte kasy bierzemy na wszystkie potrzebne koszta, albo to przepijemy :P

 

Plan B

Jak tam będą Pc-towcy to zabierzemy im monitory (bo im na co są potrzebne) :(

Ja to umiem coś wymyśleć :P

 

A tak na serio to może jakiś sklep komputerowy albo kafejka by użyczyła nam sprzętu w ramach reklamy.

 

Ps. turnieje "kall of djuti 4" i "girs of łor" tez beda na tym sprzęcie???

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
dysk HDD (po kij?) ???????

 

A skad zasady MLG wezmiesz ?

 

Dokładnie :D

 

Cierpliwości chłopaki - zbieram do kupy co mamy i zapodam info. Na 100% BĘDZIE TURNIEJ. W H3 i CoD4... Nagrody sie klarują - nie liczcie na konsole , to nie PGA , ale myślę ze będą satysfakcjonujące jak na nasze warunki i możliwości... Rozmowy jeszcze trwają wiec ostateczna pula będzie podana kiedyś tam w przyszłości - żeby każdy potencjalny zwycięzcą wiedział po co jedzie :D i czy warto. Nie będzie potem płaczu :D Odrazu mowie że będzie potrzebne kilka kopii H3 - Ms przyśle jakieś turniejowo/pokazowe - podobno ostro ściorgane , ale to temat na posumowanie przed samym turniejem.

 

Karczoch - pls odbierz zaproszenie na live , muszę z tobą pogadać na żywo...

Maiden - wal na maila który ci dałem - musisz dogadać sprawę turnieju COD4

Cichy - pamiętam o tobie , ale jest ciężko... :D

 

BTW: chciałem podziękować za wielka pomoc autorowi pomysłu turnieju na targach Adamowi "Naphilimowi" Wieczorkowi - bez niego nie byłoby tematu , nagród , miejsca na targach... To on tu najwięcej zrobił w sprawie i już dawno powinienem mu dziękować... THX Adam!!!

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...