Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ms przysłał parę sztuk smyczek i plakatów...

:rotfl: :neko: :rotfl:

 

No flagowa gra ms na konsole w koncu :nerd:

 

edit.

Czyli zakładając ze jeżeli kupie sześciopak warki organizatorom to wtedy bede ważniejszym sponsorem od ms i mogę liczyć na swoje logo na plakatach ? :D

 

 

Organizatorzy nie chcą nic - żeby być ważniejszy musisz ten sześciopak przeznaczyć na nagrody.

Uprzedzając fakty - wiem kto wygra i odrazu mowie : mój syn nie pije. Leon tez nie , bo ma pilnować Krzysia... :twisted2:

 

 

WTF!!! Co to kur.wa ma być :) Ja Ci załatwiam picie za free a ty mi coś takiego odwalasz. Na takich warunkach to ja chyba nie pojadę.

 

Ps. Tato zalegasz mi z kieszonkowym przez ostatni rok a o wujku (nie nie Leon) nie wspomnę nawet życzeń mi na urodziny nie złożył ( ty też nie byłeś lepszy) prezentu też żadnego nie widziałem ^_^

Odnośnik do komentarza

O zgrozo,

 

Rzeczywiście, microsoft sie popisał tymi smyczkami ^^ Wzieli pewnie pierwszy lepszy karton w magazynie, nakleili, wyslali i sie ciesza, ze zorganizowali turniej... Ja nie jade na turniej bo nie mam z kim, ale wszystkim zycze cool i pr0 akcji ^^ Moze to przynajmniej sie uda, skoro nagrody moga nie wystarczyc na oplacenie przyjazdu i powrotu...

Odnośnik do komentarza
O zgrozo,

 

Rzeczywiście, microsoft sie popisał tymi smyczkami ^^ Wzieli pewnie pierwszy lepszy karton w magazynie, nakleili, wyslali i sie ciesza, ze zorganizowali turniej... Ja nie jade na turniej bo nie mam z kim, ale wszystkim zycze cool i pr0 akcji ^^ Moze to przynajmniej sie uda, skoro nagrody moga nie wystarczyc na oplacenie przyjazdu i powrotu...

Nie zawsze licza sie tylko nagrody ^_^. Wiele osob o tym zapomina ;).

Anyway co do MS i temu podobnych postaw... powinniscie byli widziec turniej Guitar Hero 3 w Blue City, na ktory Flash przyjechal do wawy :D. Tam to byl dopiero turniej i organizacja hahahahahha :). Jeszcze 10dni... ;>

Odnośnik do komentarza
O zgrozo,

 

Rzeczywiście, microsoft sie popisał tymi smyczkami ^^ Wzieli pewnie pierwszy lepszy karton w magazynie, nakleili, wyslali i sie ciesza, ze zorganizowali turniej... Ja nie jade na turniej bo nie mam z kim, ale wszystkim zycze cool i pr0 akcji ^^ Moze to przynajmniej sie uda, skoro nagrody moga nie wystarczyc na oplacenie przyjazdu i powrotu...

Nie zawsze licza sie tylko nagrody :). Wiele osob o tym zapomina :(.

Anyway co do MS i temu podobnych postaw... powinniscie byli widziec turniej Guitar Hero 3 w Blue City, na ktory Flash przyjechal do wawy :(. Tam to byl dopiero turniej i organizacja hahahahahha :lol:. Jeszcze 10dni... ;>

Jak CeKa FLESZ wypadł ? :lol:

 

zadne tam "powinniscie widziec" korwa tylko opowiadaj

no właśnie opowiodoj :!::P

Odnośnik do komentarza

plakatów jednak będzie tylko 50. ok 15 sztuk wysyłam do Tronica a reszte dowioze w piątek. kilka z nich sie rozwiesi a reszta sie podzielicie. oczywiscie plakaty porozwiesza sie tak żeby później było można je ściągnąć (w przypadku plakatu Uznego można będzie u(pipi).ć reklamy z góry i dołu). tak czy siak wydaje mi się że każdy napaleniec weźmie sobie chociaż jeden plakat do domu.

Odnośnik do komentarza

Poproszę oba plakaciki :P

 

 

Mam też pytanie, właściwie mały offtop.

Turniej w halo3 będzie w sobotę 19 kwietnia, AD 2008.

Czy ktoś ma jakieś sprawdzone informacje (nie domysły) kiedy i o której jest turniej w coda?

Proszę o szybką odpowiedź tutaj lub na moje gg: 11891014.

 

.edit: zapytanie - czy jest ktoś chętny z Warszawy lub okolic, kto w razie gdyby było miejsce u Juana w furze to chciałby się z nami zabrać?

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...