Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to teraz moje 3 grosze na temat turnieju. Organizacja byla bardzo dobra, eleganckie monitory duzo miejsca itd. Male problemy z sluchawkami co prawda byly ale jakos dalismy rade. Turniej sie "troche" przedluzyl ale i tak bylo mocno. Sam final byl genialny, godny finalow MLG.

Tronic dales rade z tym turniejem. Jesli bedzie tez za rok to zjawie sie na pewno :)

 

Wielkie pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Ufff, wreszcie w domu :).

 

Na początku chcialbym podziekowac Tronicowi za wielki trud wlozony w organizacje tego turnieju, stary jestes wielki ;).

Oczywiscie chcialbym tez podziekowac wszystkim ktorzy sie pojawili, milo bylo was ponownie zobaczyc, a coniektorych poznac :).

Wielkie tehaix tez dla pani "Szef Targow", ktora pozwoliła nam spokojnie skonczyc ten turniej :) (niestety w 7h nie da

sie rozegrac takiego turnieju, to taka rada na przyszlosc ;) ).

 

I jedno musze powiedziec- online, a lan to 2 rozne bajki. Tu i tu sie gra inaczej.

 

Ciesze sie, ze wreszcie moglem zagrac lana w h3, czekam z niecierpliwoscia na nastepny ;).

 

greeTz

 

 

ps. boczek troche wiecej wam zabrakło ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Na samym dole: TroniC, Soul

Na nogach: X, MysticAizen, Bobek, Fil4, Miniu, KarCzoH, Raptor, Uzny, Bieniu, Psychol, Flaha, Uriziel+Regriz (nie wiem jaka klejnosc), X, X, X, JuanMag

Na ławce: Heero, Gotti, Dimitr, X, Maiden, Boczek, Pchela, Yaxa, X

 

@Karczoh

w kolejności od lewej do prawej (ławkowy rząd może być jeszcze do poprawienia)

Na samym dole: TroniC, Soul

Na nogach: Uriziel, MysticAizen a'ka Kwiatas a'ka Timer Madafaka :D, Bobek, Fil4, Miniu, KarCzoH, Raptor, Uzny, Bieniu, Psychol, Flaha, Barth, Razgriz, Barca, Popa, Motor, JuanMag

Na ławce: Heero, Gotti, Dimitr, Leon, Maiden, Boczek, Pchela, Yaxa, Krzyś

 

@Boczek

zabrakło wam 3-ech do remisu, 4-ech do wygranej, człowieku normalnie tyle: l---l

 

@reszta

kto nie był, niech żałuje, organizacja i sam poziom to pełne pro :D

TroniC czekam z niecierpliwością na Wrocław

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Ekipa z Warszawy wróciła cała i zdrowa do chołmtałn ;)

 

Dzieki wielkie dla Tronica i reszty osob odpowiedzialnych za targi za pierwsza tak profesjonalna imprezę z pod szyldu halo3 (a mam nadzieję, że lepsze rzeczy przed nami;))

 

Dzieki dla wszystkich obecnych za okazje pogrania i wyrównane pojedynki.

 

Gratulacje dla zwyciezców ;)

 

Bawiłem się świetnie i z niecierpliwością czekam na kolejną okazję ;)

Odnośnik do komentarza

Dzis w nocy jeśli dam rade zapodam filmik z mojego aparatu... Słychać tam kilka nice pojedynków słownych pomiędzy BVG... :lol:

Dziękuje wszystkim za liczne przybycie!

Przepraszam za niedociągnięcia (dźwięk... :angry: )...

Dziękuje Targom LEVEL_01 za wspaniale podejście do turnieju! Przykład? W pierwszym dniu targów okazało sie ze 4 kable VGA nie działają... Natychmiast dostałem kasę na nowe i taksówkę... A to tylko jeden z przykładów! Gdyby wszystkim tak zależało w tym kraju - nam , grającym fanatykom żyło by sie o wiele lepiej!

Dziękuje oczywiście sponsorom - Miesięcznikowi NEO PLUS , sklepom GAME SOFT KRAKOW/WADOWICE i 4PLAY.pl

 

Odnośnik do komentarza
(jak 42" plasma moze nie miec wejscia na sluchawki to ja nie wiem >_>) ;).

 

a jak hd freak moze uzywac 42" bez dobrego audio (w ktorym zawsze jest wyjscie na sluchawki) :P

 

dawac mi tu zaraz jakies linki do meczy jak macie

 

i jak mozecie napiszcie kto w COD4 1 miejsce zgarnal (wiem ze jacys ps3 gracze) ale moze ksywki macie bo ciekawy jestem a nie moge na forum znalesc

Odnośnik do komentarza

Pierwszy lan w h3 i powiem że wypas(atmosfera), wreszcie poznałem oszołomów z którymi grywam po livie. Organizacja bardzo dobra ( dużo przestrzeni i miejsca w przeciwieństwie do na przykład finałów wcg w wawie), czekam na następny turniej.

Finał drzewka wygranych bvg1 vs bvg2 pełen wypas, kto tego nie słyszał i nie widział na żywo ma czego żałować.

Odnośnik do komentarza
Jutro z rana zuplouduje pare meczów IMO jest ich troche ;)

Ja postaram sie jeszcze dzisiaj uploadować mecze Boczka z finału, a jutro moje vs Bieniu & Juan, których nie mogliście oglądać bo graliśmy w tym samym czasie :)

Uploduj Bobek, bo chce zobaczyć wasze mecze o wejście do finału z BVG Boczek&Flash

 

Dzis w nocy jeśli dam rade zapodam filmik z mojego aparatu... Słychać tam kilka nice pojedynków słownych pomiędzy BVG... :lol:

Dawaj dawaj :) Chce to usłyszeć :) Bo jedyne co słyszałem to moją gre (gralismy w miedzy czasie z Juanem i Bieniem mecz) BVG jak drze mordy i Minia "zamknąć mordy (pipi) nie słysze swoich myśli" :D

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza
Filmiki .avi prosto z aparatu waza cholerrnie duzo - ktoś coś poleci zeby zmniejszyc objetosc? Walczylem kilkoma progsami ale strasznie zaszumiaja i tak slaby dźwięk... Aha - i jakiś progs do sklejenia fragmentów w całość polecicie??... Sorki ze marudzę , ale w obecnym stanie nie nadają sie do wrzucenia na Tube....

Stary pakuj wszystko do WINDOWS MOVIE MAKER :D Skleisz w całość i wybierzesz jakość na koniec projektu :!:

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza

A jeszcze jedno... kontakt z Uznym... dodal mi skilla w GH2... dzis wrocilem i zaczelem 1shotowac wszystkie piosenki na wyzszych poziomach trudnosci (Hard ;p), ktorych nie bylem w stanie ukonczyc nawet. Skill przez dotyk :lol:. Ja tam czekam na swoje pro gry udostepnione na file share ;). Pro rakiety :lol:.

Odnośnik do komentarza

no bylo wykorewnie no, jak nie bedzie jakiegos v2 to wpjerdol.

 

Uzny wyglada jak profesor...

 

to dobrze? staralem sie wygladac na takiego co uzywa mozgu.

 

A jeszcze jedno... kontakt z Uznym... dodal mi skilla w GH2... dzis wrocilem i zaczelem 1shotowac wszystkie piosenki na wyzszych poziomach trudnosci (Hard ;p), ktorych nie bylem w stanie ukonczyc nawet. Skill przez dotyk :lol:. Ja tam czekam na swoje pro gry udostepnione na file share ;). Pro rakiety :lol:.

 

no widzisz, a to tylko 3,4% MOCY.

 

Edytowane przez Uzny
Odnośnik do komentarza
Uzny wyglada jak profesor...

 

to dobrze? staralem sie wygladac na takiego co uzywa mozgu.

 

hahaha, przypomina mi sie jak przyszedles sie zapisac na turniej GH, piszesz Uzny a ja sie pytam 'a gdzie on jest?' ;) wyobrazenie mialem zupelnie inne - myslalem ze wygladasz bardziej jak Soul ;)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...