Skocz do zawartości

Street Fighter the Movie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mortal pierwszy jest IMO najlepszą filmową adaptacją gry video, zobaczymy co wysmażą w trójce... Co do SF, w całej swojej kiczowatości doskonale oddaje klimat gry, pomimo niektórych baboli video Ryu i Ken przedstawienie jako pocieszne panopki.

Odnośnik do komentarza
Co do SF, w całej swojej kiczowatości doskonale oddaje klimat gry, pomimo niektórych baboli video Ryu i Ken przedstawienie jako pocieszne panopki.

Ten film to jeden wielki babol. Po prostu wrzucono na sile wszystkie postacie i wymyslono napredce fabule na poziomie Power Rangers. Nic dobrego z tego wyjsc nie moglo. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Wylądował trailer:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=_RwTIMBRFkI

 

cóż mogę powiedziec, walki wyglądają fajnie... i to wszystko...

 

m-bison-cast-20080320043510412.jpg

 

Z lewej, tak powinien wyglądać M. Bison w filmie, a ten facet po prawej, tak będzie wyglądał M. Bison przez cały film...

 

Gdzie tu chociaż troche Street Fightera? Wstyd się przyznać, ale tęsknię za Raul Julią i Van Dammem ;/

Odnośnik do komentarza

Pod fanów serii chyba tego nie robią. Tamten z Raulem i JCVD był bardziej komiksowy i zabawny. To może zyskać bo jak ma wyjść obok SF4 to jakiś hype będzie. Moim zdaniem trzeba było pozbyć się tych niby super mocy z DB bo postacie nie wyglądają jak w grze ale mają jakieś kamheameha czyli ni to realne ni klimatyczne.

Odnośnik do komentarza

No ten Street Fighter bedzie mial malo wspolnego z gra. Jest chyba lacznie z 6 postaci z gry. Jest niepodobna do siebie Chun-Li, niepodobny do siebie Bison (Vega), niepodobny do siebie Gen, podobny Vega (Balrog) i podobny Balrog (Bison), co akurat trudne nie bylo. Jest tez Nash, ale nie widzialem, ktory to w trailerze. Ogolnie bedzie to luzna adaptacja, zwykly widz i tak nie bedzie usatsfakcjonowany z powodu marnego poziomu, ale tym zabiegiem zniechecaja do siebie chyba tez graczy. Staraja sie rzezbic w go wnie i tyle.

Odnośnik do komentarza

no i są jeszcze niepodobne do siebie walki na linkach, jak ja nielubie tych podskoków na linach, które wyglądają tandetnie :/ pierwszy street był dobry, bo miałem tyle lat jak był w kinach że wystarczyło mi to do cieszenia się całą mordą. Teraz to nawet nie zassam kopi zapasowej, a co dopiero mówić o pójściu do kina

Odnośnik do komentarza
masz na uspokojenie

71.jpg

 

Dobrze, wypnij się więc.

 

http://streetfightermovie.net/ - niektóre odpowiedzi uspokajają, ale wiadomo to tylko blog :) Niestety Ryu i Kena nie będzie.

 

Now, as a result of this approach, it’d be silly to put Neal McDonough’s Bison in a bright red suit and captain’s hat with a pair of humongous shoulder pads. It works great in the video game, but in real life, it just wouldn’t look intimidating. The same can be said for Balrog. He’s an enforcer. A killer. A take-no-shit brawler to the core. And so, how scary would he be on screen if he beat people up with boxing gloves and a pair of blue short-shorts?

 

Co ciekawe Vega nadal będzie miał i maskę i pazury. No więc widać, że wykorzystują grę do filmu, a nie robią adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Przecież on z Doom-a zrobił parodię

Przesadzasz.

 

Co do kompletnej zmiany wyglądu niektórych postaci to absolutnie nie mam nic przeciwko, ba! jestem zdecydowanie za:

 

200px-Zangief.jpg

ken.jpg

street_fighter_blanka.jpg

taka zgraja cyrkowych patałachów jakoś nie widzi mi się w filmie.

 

Moim zdaniem podobnie jak z DB, w ogóle za taki film nie powinni się zabierać. Raczej niemożliwym jest zrobienie z tak plastikowej serii względnie poważnego filmu bez poważnych zmian i przekłamań co do samej gry. A tak jak już reżyser wszystko pozmienia to ile zostanie z oryginalnego Strit Fajtera? Co najwyżej imiona postaci i nazwy ich ataków. Taki film jakoś trudno będzie mi nazwać pełną ekranizacja gry, to będzie raczej taka "Blanka musi umrzeć".

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Przedwczoraj obejrzałem. Film jest jeszcze gorszy niż się spodziewałem... postarali się, naprawdę. Niemniej "warto" obejrzeć go dla beki, bo trochę scen przechodzi ludzkie pojęcie:

 

- ojciec Ryu podpala sobie rękę, żeby w ten sposób podpalić łańcuch

- Chun skacze ze stołu i przeskakuje między nożem (?) i siekierką jakichś oprychów

- młody Bison zabiera przyszłą matkę swojego dziecka do magicznej jaskini, po czym wyrywa jej córkę z brzucha - Z.F. Skurcz może się uczyć!

- Chun przeskakująca z jednej kabiny w kiblu do drugiej

- kop z obcasa przez szklane drzwi, również w kiblu

- kręciołek w burdelu

- Balrog + wyrzutnia rakiet

- scena z liną, gdy Chun się uwalnia

- worki z mąką + Kikouken (fireball Chun) + śmierć Bisona = ultimate combo

 

No i na koniec: Bison z brodą = priceless :D

 

 

 

 

Tak w ogóle to jest jeszcze Rose, ale poza imieniem i tym, że

jest dobrem, przeciwieństwem Bisona

, nie ma nic wspólnego z pierwowzorem, bo...

to kilkunastoletnia córka Bisona

o_O

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...