Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj sie skusiłem po paru tyg przerwy na 4x06. małpiszon wykonujący gest pistoletu - priceless. ma ktoś screena? dalsze epy chyba już sobie permanentnie odpuszcze. uwłacza to mojej inteligencji.

 

chociaż azjata skomlący o życie kusi, oj kusi. dajcie znać jak czarny kipnie.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Niezła komedia się z tego serialu robi, nagle okazuje się, że Gretchen to dziewczyna generała LOL BTW dopiero teraz zauważyłem, że aktorka grająca Gretchen to ta sama która grała córkę Nasha Bridgesa (zupełnie inaczej wtedy wyglądała) :P Najlepsza akcja odcinka to tortury i wbijanie igły w palce (ała!) Pewnie okaże się, że Wayett ma na drugie Hudini i przeżyje ;)

Odnośnik do komentarza

wyraz twarzy małpy dawał radę jak gadał z pam xd

 

Niepokoi mnie fakt, że kamera pokazała lekko chu,jne łańcuchy przy tej cegle, no i może on niestety wypłynąć. Niby nierealne no ale... no to jest 4 prizon no, a tu jest wszystko możliwe.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze belic do sciekow poplynal i wypadajac ze sciekami do rzeki natknie sie na murzyna i go sumienie ruszy i mu lancuchy zdejmie :)

 

a najbardziej mi sie smiac chialo jka tym malym palniczkiem cieli ta rure a wchodzac do niej okazalo sie ze ona ma 25cm grubosci :) a jak jej kawalka nie docieli to mlotem pukneli pare razy i odpadlo :)

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza
mi sie wydaje ze belic do sciekow poplynal i wypadajac ze sciekami do rzeki natknie sie na murzyna i go sumienie ruszy i mu lancuchy zdejmie :)

 

a najbardziej mi sie smiac chialo jka tym malym palniczkiem cieli ta rure a wchodzac do niej okazalo sie ze ona ma 25cm grubosci :) a jak jej kawalka nie docieli to mlotem pukneli pare razy i odpadlo :)

 

otoz to, jeden z mistrzow odcinka

Odnośnik do komentarza
Mega spoiler dotyczący 17 odcinka.

Tak jak ktoś tu kiedyś podejrzewał - Matka Scofilda żyje i pracuje dla firmy :)

Jestem w szoku. To ma tego byc 17 odcinkow?

 

 

A jak ten łysy gnerał całował Gretsień to myslałemm, ze obiad mi na talerz wroci.

 

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Mega spoiler dotyczący 17 odcinka.

Tak jak ktoś tu kiedyś podejrzewał - Matka Scofilda żyje i pracuje dla firmy :)

Jestem w szoku. To ma tego byc 17 odcinkow?

 

 

A jak ten łysy gnerał całował Gretsień to myslałemm, ze obiad mi na talerz wroci.

 

Ma być pełny sezon, czyli 22 odcinki jak się nie mylę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...