Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie w spisie tresci ukryta jest prawda o Roswell

 

Albo jeszcze więcej... Tam jest cały życiorys Jezusa... Okaże się że to notes Nostradamusa który wszystko przewidział :lol: Już się nie mogę doczekać co czubki z FOXa pokażą w następnym epizodzie. Pewnie T-Bagowi zmięknie rurka i przyłączy się do "Drużyny S" (Scofielda) bo go skośnooki komandos wystraszył :D

Odnośnik do komentarza
CYTAT(gekon @ 28 09 2008, 13:11) *

Pewnie w spisie tresci ukryta jest prawda o Roswell

 

 

Albo jeszcze więcej... Tam jest cały życiorys Jezusa... Okaże się że to notes Nostradamusa który wszystko przewidział laugh.gif Już się nie mogę doczekać co czubki z FOXa pokażą w następnym epizodzie. Pewnie T-Bagowi zmięknie rurka i przyłączy się do "Drużyny S" (Scofielda) bo go skośnooki komandos wystraszył biggrin.gif

 

Nie zdziwiłbym się jakby tak było. A skoro już otym mowa, to wątek T-Baga w tym sezonie jest najżałośniejszy. Początek był dobry

(jak zjadł meksykańczyka xD)

, ale potem to już tylko siedzenie w tym biurze i czytanie kolejnych zagadek ludzkości umieszczonych w książce o ptakach xD Jedyne co ratuje to całe biuro to ta cycata panienka ^^

 

I jeszcze jedna rzecz....po jakiego chooya ciągną wątek Bellicka? Dla mnie ten pół-mózg powinien deadnać na samiuśkim początku 3 sezonu, aaaaleee nieee musieli pozabijać multum interesujących postaci żeby ten nieudacznik życiowy mógł robić skofildowi za darmową siłę roboczą. Niby Sucre robi to samo, ale jego przynajmniej można tolerować i jako postać jest lojalny, czego nie można powiedzieć o tym schabie ;/

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Znam kumpla ktory na raz obejrzał pierwsze 10 odcinków pierwszego sezonu. Poprostu tak go wciągło.

Zaprzestał jednak ogladac na trzecim sezonie.

W ogole to ja juz sie pogubilem, tyle tam tych mafii, organizacji, nie wiem juz kto jest z kim, a kto przeciw.

Podobno jeżeli ogladalnosc nie wzrosnie to FOX TV zaprzestanie emitowac Prisona.

 

Odnośnik do komentarza

Ten serial skończył sie na trzecim sezonie, teraz to ciagną na siłe bo dalej ma sporą ogladalnośc. Pomysł na serial bardzo dobry ale trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć stop. To nie South Park, że mozna w kółko wymyslać nowe odcinki. Właściwie juz mnie nie ma jak zainteresować, cisnienie podnosi mi tylko zielony pasek jak chinol coś ściaga.

Odnośnik do komentarza

Szosty odcinek chyba najlepszy w tym sezonie.

Pewnie dlatego ze skupial sie w glownej mierze na Mahonie. To chyba jedyna postac i aktor, ktory przyciaga mnie do tego serialu.

Uwazam za motyw konfrontacji w sadzie byl niezle zrealizowany (niezla muzyczka i napiecie). Jak dla mnie to bedzie warto obejrzec nastepne odcinki dla samego momentu w ktorym Mahone spotka wreszcie czarnego i dokona zemsty.

 

Mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza

A dla mnie ten odcinek jest jednym z najgorszych, chociaż w tym sezonie to wszystkie są słabe ;) Akcja w sądzie była mega naciągana (gaśnie światło i Mahone wychodzi sobie jakby nigdy nic- WTF?. A co sie stało ze strażnikiem który stał koło niego?, dlaczego na całej sali było ciemno jak w nocy skoro był dzień?) Fajnie, że Gretchen się wydostała, ciekawe co wyjdzie z jej spotkania z T-Bagiem ;) . A i agent małpa irytuje mnie już na maxa, jak w następnym odcinku ten goryl nie zginie to będe przeskakiwał wszystkie sceny z jego udziałem <_<

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Obczajcie kadr 27:30 jak czarny wchodzi na posterunek. Prawie sie przewrocił na tych schodach xD No i nie wiem czemu on sie tak wolno rusza. Tak jakby tworcy PP chceli powiedzieć : on i tak was znajdzie xD

 

Sam Don Self to też klasyk. Te jeko teksty: Kurde no znowu zawaliliscie sprawe, to wasza wina ja i tak nadstawiam za was karku, banda nieudacznikow z was.

 

No i u mnie w pokoju jest jasniej w srodku nocy niz w tym sadzie po wyłączeniu swiateł w srodku dnia :]

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jaki łancuch cudownych wydarzen, wyliczonych co do sekundy przytrafi sie w nastepnym odcinku. Ja stawiam ze Scodfield zhakuje sygnalizacje swietlne w LA, limuzyna z dyskobolem utknie w korku, Bellick z Sucre wykorzystaja to i beda chcieli umyc lampy w samochodzie, przy okazji zblizajac sie by magiczny telefon sciagnal dane z dysku. W tym czasie zoltek bedzie obgryzal paznokcie w studio az pasek w jego super komputerze zapelni sie w 100%, Sara pojdzie sie upic do baru, Lincoln da komus po ryju (tylko do tego sie nadaje) bo bedzie wygladal jak ktos z firmy, murzyn zestrzeli z 50 metrow Selfa (wczesniej sie skitra przy samochodzie) i poki co brakuje mi dalszych pomyslow...

Edytowane przez Strong
Odnośnik do komentarza

Kur/wa, motyw z pif paf z palców piękny. Nie chciał prawdziwego gnata przy policji wyjąć, ale gest tego typu na bank nie zwrócił niczyjej uwagi xD Ekipa oczywiście jechała na jedynce, żeby na wypadek gdyby jednak terminator się zdecydował, mógł spokojnie ustrzelić mahonia.

Teraz ciekawe co pikaczu zrobi z tym nr. telefonu do goryla wygrzebanym ze śmietnika :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...