Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie natomiast zastanawia inna rzecz. Od miesięcy pojawiają się głosy, iż oglądalność PB spada z odcinka na odcinek. Zamiast zakończyć tą żenadę 3 epsy temu - wszyscy odzyskują wolność, firma upada, a jej członkowie trafiają do pierdla, to nie ciągną to dalej. Nie dość, że Self nie pasuje, jak cholera, na rolę badass'a. Wydaje mi się, że decyzja na ten temat zapadła tydzień przed emisją nowego odcinka.

 

 

Co do najnowszego odcinka, to w taki sposób można zrobić nawet i 10 sezonów.

Na chwilę obecną wszyscy, prócz Selfa, wyszli na zdobyciu Scylli, jak Zabłocki na mydle. Dzięki temu zabiegowi mamy teraz nowy wątek: odzyskanie urządzenia, aby wspaniałomyślny generał mógł uratować pana "jedna mina na 4 sezony". Najlepsze kwiatki odcinka: Sucre napierd... się z Gretchan oraz upadek Selfa z drabiny :D

 

Odnośnik do komentarza
Mnie sie najbardziej podobalo cudowne uzdrowienie duszy Bagwella, a 3 sekundy pozniej ostry wp.ier.dol od sprzedawcy Biblii xD

 

Morał płynący z tego odcinka? Staraj się tu człowieku zmienić, być dobrym, jak w przeciągu sekundy dostaniesz wpierd... od "Sprzedawcy Biblii" XD Jestem ciekaw czy córka generała, która odkryła prawdziwą twarz swojego rodziciela, zdziwi się, że ma jeszcze 12 letnia siostrę =)

 

Odnośnik do komentarza

Hity odcinka:

 

-mina Dona Selfa czującego zimno stali pistoletu Lincolna na karku.

-Don Self spadający z drabiny po sprytnie zastawionej przez Michaela Scofielda pułapce, wyraźnie wzorowanej na konstrukcjach Kevina zwanego również Samym w Domu.

-Don Self oblizujący wargi po zagięciu Greczen żelaznym ultimatum.

-wpier.dol od sprzedawcy Biblii poprzedzony nagłą, niespodziewaną przemianą Theodora Bagwell'a.

-prowizoryczna wyrzytnia granatów z gazem, projekt na miarę ucieczki z więzienia członków Drużyny A przy pomocy krzesła biurowego, worków na odpadki i suszarki.

 

Odcinek wygrywa Don Self.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek chyba najlepszy ze wszystkich :)

Rozwliła mnie akcja z wyrywaniem zębów T-Bagowi, jednak najlepszy był tekst Sucre, jak pytał się sklepikarza o Selfa

(dobrze, że nic nie jadłem akurat, bo bym się najpewniej zadławił ze śmiechu) :lol:

 

BTW Transporter 3 to całkiem dobry film, a 'T-Bag' zagrał nieźle, chociaż nie miał w tej roli dużego pola do popisu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma sie co rozpisywać. Juź 3 sezon był strasznie głupi, a 4 to parodia wszystkiego co byl pokazane wczesniej.

 

Licoln łaził w czapce, bo miał wielkiego pryszcza na lewej skroni.

Odnośnik do komentarza

Nie ma sie co wydawać. Jego stara żyje na 101%, generał mowił, że ktos przezył juz operacje takiego guza i ma sie dobrze. Tym kims okaze sie matka scolfileda i to bedzie twist roku.

 

 

Jeszcze wiekszy niz to, że Scylla to jakieś nowe zrodło energii, ktore sprawi, że firma bedzie panować nad światem, lol.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Michael rozwiklal cala te zagadke ze Scylla po tak skomplikowanej operacji w trakcie ktorej przeciez juz niemal umarl. :potter:

 

To akurat było fajne, bo podobno w czasie śmierci klinicznej ludzie mają takie przebłyski ;)

 

BTW W Lutym ma wyjść gra na podstawie PB (PS3 i X360) :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Michael rozwiklal cala te zagadke ze Scylla po tak skomplikowanej operacji w trakcie ktorej przeciez juz niemal umarl. :potter:

 

To akurat było fajne, bo podobno w czasie śmierci klinicznej ludzie mają takie przebłyski ;)

 

BTW W Lutym ma wyjść gra na podstawie PB (PS3 i X360) :P

wiadomo juz na ilu seriach ma sie fabula opierac? w ogole cos wiadomo na temat tej gry ;)? bo tak szukam o niej informacji i znalazlem tylko na IGN ze wyjdzie w lutym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...