Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

no bez przesady, każdy kto wchodzi w temat o 4 serii chyba ma na tyle oleju w głowie, zeby wiedzieć o rzekomych spolierach.

 

 

własnie kurde xDD

 

ciekawe jak to wytłumaczą. Glowa byla w pudełku, Lincoln na mózga nie wyglada, ale Bożeszzzz, no LJ mowił sam, ze słyszał jak ją zabijają.

 

Wytłumaczenie? Ulepili głowa Sary z plasteliny, nagrali jej krzyk podczas odrzynania głowy, a ja zamknęli w jakiejś celi? xD

 

Zaczynałem mieć nadzieje, że ciekawie przedstawia postać Majkela vel podrasowane komputerowo spojrzenie jako mściciela, a teraz Sara wraca xD No i dowiadujemy sie o tym z wywiadu xD Scenariusz tego serialu piszą bezdomni, ale sam Scolfield na spółę z Barołsem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Trailer Czwartego Sezonu

 

 

Kilka informacji nt odcinka 4x01:

 

 

- Sara pojawi się w odcinku

 

- Nowi bohaterowie serialu nie ukażą się nam w odcinku.

 

- Akcja tego odcinka będzie zawierała się w przeciągu kilku dni (może nawet tygodnia), nie wszystkie sceny będą flashbackami jednak kilka ich zobaczymy - głównie pokazujące Michaela i Sarę oraz ich dawne relacje.

 

- Rola Whistlera staje się dużo mniejsza, teraz najważniejsza jest jego książeczka, on sam odchodzi w cień.

 

- Poznamy powody dla których Mahone wziął pieniądze od firmy.

 

- W odcinku pojawi się PadMan.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spoilery

 

 

 

Wychodzi na to, że Kellerman'a też ozywią ;D Według informacji z prisonbreak.blox.pl, ktoś przyłapał na planie zdjeciowym gościa, który grał role Kellermana, wiec całkiem duze prawdopodobienstwo, ze znowu go zobaczymy ;]

 

Ja tam sie ciesze, bo Kellerman nadawał niezłego wyrazu odcinkom, w których brał udział (pamietny finał 2 sezonu)no i w sumie w jego przypadku śmierć wcale nie byla jednoznaczna, bo nie wiadomo kogo rozstrzelano w tym van'ie, tylko zastanawia mnie taka sprawa - przez 3 sezony nazbierała im sie w serialu spora lista trupów, wiec teoretycznie mogliby teraz jednego po drugim przywaracać xD Już widze tłumaczenia typu "Kula przeszła miedzy płkulami mózgowymi Tweener'a, a Patoshik wcale nie je.bnął na asfalt, ale na materac strażacki" xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...