Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Shtas, wrzuciłbym Cię do rodzynów, ale postów nie chcę mi się kopiować.

 

 

a co do Kellermana, możliwe że sam aktor nie chciał grać w tym serialu, albo za mało mu proponowali. W każdym razie Kellerman najlepszy był, jako zły egzekutor, co sprzątnie nawet swojego partnera. Jakby wrzucili go do akcji po stronie "dobrych" to pewnie stałby się pipą na miarę Mahone'a z 3 sezonu.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa

 

Ja rozumiem, że teraz to już co scenę jest jakaś głupota, ale najpierw ten cały wielki policjant straszy Majkela 15 latami odsiadki, a potem wpada gość z kaucją i nagle Scofield wychodzi jakby nigdy nic, dopiero co złapany przez policję co wskazuję na to, że go poszukiwali. Jeszcze daje im wszystkie akta firmy zbierane przez kilkanaście lat w ścisłej tajemnicy. KUR.WA ! Może jeszcze by im pranie zrobił ?

 

Albo czarnuch który swoim małym pistoletem zdejmuje wszystkich na około z odległości kilometra. Czy to jakiś je.bany transformers jest i po prostu zmienia się w Smokozorda jak go nie ma na ekranie, bo żadne strzały nie padają kiedy asfalta widać.

 

Mimo wszystko jest ostro. A-Team is back ...

 

Na ch.uj Bellick w tym wszystkim ?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że twórcy PB w pierwszych odcinkach sezonów zajmują się przede wszystkim likwidacją postaci granych przez aktorów, którzy nie chcą już w PB występować. ;)

 

Teraz ten serial jest jeszcze głupszy, niż był. To już nawet śmieszne nie jest i zaczyna mnie powoli irytować. Ile można przymykać oczy na takie bzdury. ;p

Odnośnik do komentarza

Tego lata...czeka was niezapomniana przygoda...przenieś się w krainę, gdzie wszystko jest możliwe...

Sześcioro zwyczajnych ludzi...jeden wróg...jeden cel...jedno marzenie...

Majkel, Sara, Belik, Mahołn, Sukr, Sink - z tych sześciu połączonych mocy powstał...byg szyt.

 

1szy odcinek nowej serii zazwyczaj powinien być niezapomniany przez widzów, ja jednak będę starał się wyrzucić ten epizod jak najszybciej z pamięci, a kolejne będę oglądał tylko po to żeby dowiedzieć się jak to (pipi) się skończy.

 

Dobrze, że chociaż mam substytut, dla tego krapu.

Odnośnik do komentarza
xD

 

 

Juz oficjalnie wiadomo kto zginie

 

 

Niech mi ktoś wytłumaczy. Po co scenarzyści tak się pocą wymyślając coraz to bardziej zawiłe historie, kiedy na miesiąc przed emisja danego odcinka specjalnie wypuszczają do sieci "co, gdzie, kiedy i jak" się wydarzy ?

 

Jaki w tym sens ?

 

Serio ?

 

Pomijam durnotę serialu, ale tutaj wychodzi także idiotyzm reżysera i całej ekipy.

Odnośnik do komentarza
xD

 

 

Juz oficjalnie wiadomo kto zginie

 

 

Niech mi ktoś wytłumaczy. Po co scenarzyści tak się pocą wymyślając coraz to bardziej zawiłe historie, kiedy na miesiąc przed emisja danego odcinka specjalnie wypuszczają do sieci "co, gdzie, kiedy i jak" się wydarzy ?

 

Jaki w tym sens ?

 

Serio ?

 

Pomijam durnotę serialu, ale tutaj wychodzi także idiotyzm reżysera i całej ekipy.

 

niekoniecznie, na mase ludzi działa to troche inaczej - "aha, ten i ten typ umrze, musze zobaczyć jak to sie stanie!"

Odnośnik do komentarza

Łistler będąc w Sonie, miał ten przewodnik po ptakach.

Gretchen go bardzo chciała, żeby oddać szefowi Firmy.

Po co? Skoro w pierwszym epie Łistler mówi, że ma tam informacje jak się dostać do jedynego budynku, w którym można odczytać Scylle (później dowiadujemy się, że ten budynek to budynek Firmy)?

Czyżby "działacze" Firmy sami nie wiedzieli jak dostać się do swojego budynku?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jeszcze nie ogladałeś tych dennych odcinków to daruj sobie czytanie posta, bo są tu spoilery, ale w sumie nie zakrywałem, bo te spoilery są tak oczywiste że ja pier... :)

 

 

Za(pipi)isty był motyw z więzieniem SONA.

Nagle sru niskąd nizowąd (?)spaliło się i wszyscy więźniowie się wydostali.

Mogli jakoś to pokazać, a nie poszli na łatwiznę.

W ogole tyle tych organizacji ich tma sciga, juz sie pogubilem która z jaką się nie lubi.

Motyw z pozxbyciem się tatuażu, wiadomo, nie chciało im się naklejać za każdym razem, gdzie Majkel był bez koszulki. Take czuje że w tym sezonie bedziemy podziwiąc klatę Majkela dość często.

---

Co dziwne, niby wszystko takie naciągane i tempe ale i tak bede oglądał, hmmm...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...