Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem właśnie LocoRoco ( za 29 zł NÓWKE W MEDIAMARKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) no i................................ nie mogę się ODERWAĆ!!! Ten tytuł rządzi.

 

Znudzi Ci się po kilku godzinach, tak ja mi Patapon.Niestety :(

Niekoniecznie. Mi sie loco znudziło mniej więcej w polowie drugiego przechodzenia gry a zebranie wszystkich kwiatków/ludków/muszek/częsci do domku tez zajmuje troche czasu :) Patapony męcze nadal (ok 20 godzin na liczniku) w przerwach między sesjami FF7Crisis Core (new game+). Masakryczna gra,niestety nie idealna :(. Wycisnę z niej wszystkie soki :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Martwi mnie to, że mało gier na PSP mi podchodzi :(

 

Pogrywam sobie tez w Burnout:Legends.

 

Śmierdzi ta gra EA na milę - efekciarstwo, dobra muzyka, mało realistyczny model jazdy (auto prowadzi się jak pociąg po torach ;/ ), ale mimo niektórych irytujących baboli gra się przyjemnie, muzyka doskonale potęguje wrażenie szybkości, a rozwalanie czyichś fur to czysta przyjemność.

 

No i dalej katuję GTA:VCS :D

Odnośnik do komentarza
Martwi mnie to, że mało gier na PSP mi podchodzi :(

 

Pogrywam sobie tez w Burnout:Legends.

 

Śmierdzi ta gra EA na milę - efekciarstwo, dobra muzyka, mało realistyczny model jazdy (auto prowadzi się jak pociąg po torach ;/ ), ale mimo niektórych irytujących baboli gra się przyjemnie, muzyka doskonale potęguje wrażenie szybkości, a rozwalanie czyichś fur to czysta przyjemność.

 

No i dalej katuję GTA:VCS :D

Burnout to nie symulacja, więc model jazdy chyba nie stanowi wady ^_^ Niestety ale muzyka w trzeciej części jest dużo lepsza, choć może moje negatywne do niej nastawienie to wina kilku kawałków; Avril Lavigne - fuj!

 

Wiele osób mówi, że NfS na psp to "popłuczyny po serii" (taka opinia padła gdzieś na tym forum). Fakt, most wantedzbytnio mi się nie podobał, nie wiem co hiv w tej grze widział, ale teraz gram w Own the city i jest całkiem nieźle, tak 8/10

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
NFS Most Wanted - mam 56% i ch.uj mnie strzela, ta gra jest zbyt trudna.

 

Nie wiedzialem, ze NFS:MW doczekało się wersji na PSP.Muszę przetestowac moja ulubioną z serii NFS.Thx Grzehoo :)

 

Podałem łapę na zgode Pataponowi i chyba się ponownie pogniewam, bo ta gra jest trudniejsza niż myslalem :|

Tak się składa, że Most Wanted na PSP jest najlepszą wersją tej gry, więc powinieneś być zadowolony.

 

Pograłbym sobie w genialne Sheep, Dog 'n' Wolf, ale mi przycina ;/. Pewnie to wina europejskiej wersji.

Odnośnik do komentarza
NFS Most Wanted - mam 56% i ch.uj mnie strzela, ta gra jest zbyt trudna.

 

Nie wiedzialem, ze NFS:MW doczekało się wersji na PSP.Muszę przetestowac moja ulubioną z serii NFS.Thx Grzehoo :)

 

Podałem łapę na zgode Pataponowi i chyba się ponownie pogniewam, bo ta gra jest trudniejsza niż myslalem :|

Tak się składa, że Most Wanted na PSP jest najlepszą wersją tej gry, więc powinieneś być zadowolony.

Pograłbym sobie w genialne Sheep, Dog 'n' Wolf, ale mi przycina ;/. Pewnie to wina europejskiej wersji.

To znaczy, że na innych konsolach jest bardzo kiepskie. Mi się zdecydowanie bardziej podoba carbon, z tym, że tam mało policji (ale otwarte miasto)

Odnośnik do komentarza

Mnie się osobiście cała seria NFS przejadła i wracam do niej bardzo rzadko,Carbona już na 100% nie ukończyłam a za Pro street się nawet nie zabrałam. Zupełnie do mnie ta część nie trafiła.

Obecnie na psp męczę starego dobrego FF7 z psxa (misja z Yuffie w Wutai).

W przerwach FF7CC(new game+)/spinout/patapon/Wipeout:pure/Brave story/flow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...