Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, lubię kosza ^_^ W piątek o puchar prezka w Fordonie gram na jedynce 8) Ale NyByA mi się średnio spodobało, trochę prz...bane fast breaki, w pięć minut na kwartę zdobyłem 110 pkt (normalnie w 12 minut ciężko tyle uzbierać), a do tego zbyt przypakowane gwiazdy (Kobem, Piercem, czy McGradym można nabić ponad 70 oczek <_< ) No, ale paki z drugiej strony dają radę i grafa dobra (koszykarze :rolleyes: ).

Pozdro, dla koszykarzy na forum, swego czasu Paczek, teraz nie wiem, czy ktoś jeszcze gra w basket :twisted2:

A aktualnie w Filtr na Syfon Ciemne Lustro...

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Pozdro, dla koszykarzy na forum, swego czasu Paczek, teraz nie wiem, czy ktoś jeszcze gra w basket :twisted2:

Ja w street'a tylko i włącznie.

 

A na psp cioram w

-THP8

-Uefa Ojro 2008 (polakami ta samą grupę co w eliminacjach;)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

The Warriors męczę. Ta gra jest genialna, wciąga bardziej niż GTA, głównie za sprawą wspaniałego klimatu i sporej dawki przemocy. Tytuł obowiązkowy, jeśli nie widzieliście tego na PS2.

Odnośnik do komentarza
The Warriors męczę. Ta gra jest genialna, wciąga bardziej niż GTA, głównie za sprawą wspaniałego klimatu i sporej dawki przemocy. Tytuł obowiązkowy, jeśli nie widzieliście tego na PS2.

Zmienili coś w multiplayerze na PSP?

Na PS2 w grze dla 2 osób można się było oczopląsu nabawić (i ciężkiej nerwicy przy okazji)... Może tu coś poprawili?

 

 

Ja nadal pogrywam w Untold Legends 1. Gra ma konstrukcję cepa, ale wciąga x_X

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak wyszło - choć miałem tego nie robić przed sesją - że zabrałem się po raz drugi za Final Fantasy Anniversary Edition. Zastąpiłem złodzieja mnichem, czarnego maga czerwonym i postawiłem sobie za zadanie odnaleźć wszelkie bonusy ;>. Pfff, tyle dobrych RPG do przejścia a ja gram drugi raz w tytuł sprzed ponad 20 lat ;>

 

A do snu czasem Puzzle Quest.

 

MGS: Portable Ops po czwartym nieudanym podejściu po raz kolejny idzie w odstawkę. Gra wyraźnie przereklamowana. Nie potrafię jej docenić nawet jako fan serii.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

to nic, ja probowalem podejsc nawet do tych mgs acid, ale po pierwszej planszy ktora byla emczaca jak cholera, dalem sobie spokoj, podobnie przenudny novel.

Mgs na gameboya byl najlepszy spoza serii.

Moze ktos napisze co zrobic by podobalo sie noszenie ludzi z predkoscia zolwia pzrez cala plansze by wrzucic go do ciezarowki i tak sto razy pewnie?

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
The Warriors męczę. Ta gra jest genialna, wciąga bardziej niż GTA, głównie za sprawą wspaniałego klimatu i sporej dawki przemocy. Tytuł obowiązkowy, jeśli nie widzieliście tego na PS2.

Zmienili coś w multiplayerze na PSP?

Na PS2 w grze dla 2 osób można się było oczopląsu nabawić (i ciężkiej nerwicy przy okazji)... Może tu coś poprawili?

Nie wiem, gram tylko sam.

Odnośnik do komentarza
to nic, ja probowalem podejsc nawet do tych mgs acid, ale po pierwszej planszy ktora byla emczaca jak cholera, dalem sobie spokoj, podobnie przenudny novel.

Mgs na gameboya byl najlepszy spoza serii.

Moze ktos napisze co zrobic by podobalo sie noszenie ludzi z predkoscia zolwia pzrez cala plansze by wrzucic go do ciezarowki i tak sto razy pewnie?

Acid jest całkiem znośne, tylko dosyć trudne (czy jak to nazwałeś "męczące" ;) ) i irytujące gdy trzeba grać cały dość długi level od nowa. Ciekawy pomysł, tylko niektóre rozwiązania są trochę, hm nieintuicyjne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...