Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Crisis Core (wczoraj zakupiony). Marzy mi sie zrobienie 100% wszystkich misji pobocznych, ale nie wiem, czy dam radę - mam 10% i się nieźle zmęczyłem ;)

Zabieram sie tez za dokończenie Jeanne'y D'Arc - TAKI miodzior. Zwroty akcji potrafią przyprawić o zawrót głowy ;)

 

W FF7CC na 100% - to będziesz miał co robić w tej grze, ja odpuściłam po 97% :) Jeanne D'arc to dla mnie jeden z najlepszych rpg na psp - znudził mi się dopiero po 80godzinach.

 

Aktualnie gram w FF Tactics + levelowanie bossów w pataponach. Od czasu do czasu Harvest Moon Boy&Girl :)

Poza tym już od roku próbuje przejść Brave story, niby grafika wspaniała i całkiem przyjemne walki ale gra jest strasznie nudna a fabuła..mogłoby jej właściwie nie być.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zmęczyłem GoWa na Very Hardzie + challenge of Hades. Nie powiem zeby God byl jakis za.(pipi)iscie trudny(na każdego bossa poza ostatnim jest schemat, że można wyjść praktycznie bez szwanku), ale na pewno to jeden z bardziej wymagających tytułów w jakie grałem na PSP(może i najtrudniejszy z tych głośnych). Co nie świadczy dobrze o poziomie trudności gier na tę konsolkę IMO.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Dungeon Siege: Throne of Agony

Zdobyłem trzydziesty poziom wojownikiem, nadal sądzę, że to dobra gierka, choć czasem zdarzają się irytujące błędy (np. przeciwnik klinuje się w skale).

 

Me & My Katamari

Wiadomo, genialna gra. Na PS2 przeszedłem całą, więc tę na PSP też chętnie zaliczę.

 

Monster Hunter Freedom 2

Dopiero zacząłem. Wydaje się niegłupie, ale częstotliwość wczytywań to spora przesada.

Odnośnik do komentarza

Dokonałem ostatnio kilku "odkryć", czyli zagrałem gry które mi się spodobały, a co do których nie maiłem zbyt wielkich nadziei.

 

Numero uno: Fight Night Round 3, myślałem, że na psp za sprawą sterowania nie ma racji bytu, a tu proszę jest bardzo dobre, jedynym mankamentem jest trudność wykonywania parry na dół (wciśnięcie R + :square: + :x: w ściśle określonym momencie nie jest takie łatwe) przez co mam pewne problemy z walką z kolesiami którzy zadają dużo ciosów na tułów, ale da się to obejść. Gameplay jest więc przyjemny, grafika bardzo dobra (bokserzy wyglądają świetnie), muzyka jak zawsze u EA dobrze dobrana + rozbudowany kreator własnego zawodnika i dużo spodenek, sprzętu itp. oraz cutman. Moja ocena: 8.5

 

Due: Pilot Academy, dobry symulator lotu samolotami zarówno cywilnymi jak wojskowymi, niezła grafika i duży wybór maszyn. Jest trochę misji, jednak niezbyt wiele, w tutorialu nie ma nic o sterowaniu, w grze nie jest ono opisane (słyszałem, że jest w książeczce - super) przez co początek jest trudny. Odkryłem, iż dużo robi się selectem; zmienia ust. lotek, chowa koła . Sterowanie średnio wygodne, gdyż żeby wykonać ostry nawrót dobrze jest zmienić lotki na take-off (pod selectem), jeszcze trudniej się strzela (bez naprowadzanych rakiet ciężko jest trafić) ale da się grać. 7.5

 

Tre: Final Fantasy 1, gra się niezwykle przyjemnie (choć prosto), grafika jest estetyczna i ładna, jednak cena 120zł to zdecydowanie za dużo, za remake, który wnosi tak mało nowego. 8

 

Quattro: King Kong, naprawdę dobra gra, choć nie pozbawiona mankamentów. Przede wszystkim jest zbyt ciemna, tekstury też mogłyby być lepsze. Dość dziwne sterowanie, nie wykorzystano krzyżaka, czyli dodatkowych przycisków (których innym producentom zazwyczaj brakuje), nie można zmieniać broni (?), jeśli weźmie się dzidę to żeby skorzystać z pistoletu trzeba ją wyrzucić (no tak, gdzie miałby ją trzymać; może w drugiej ręce?) nie można mieć jednocześnie pistoletu i strzelby albo tommy guna (głupie). Nie grałem w "dużego" KK ale mam wrażenie, że levele w wersji na psp są powycinane i nie mają ze sobą większego związku, brak jakiejkolwiek interakcji z innymi postaciami i podobno krótki czas gry (jeszcze nie skończyłem). Ogółem, byłoby bardzo dobrze gdyby nie głupie błędy i "poobcinanie" względem pierwowzoru (15 z ponad 40 rozdziałów wg. IGN). Klimat jest świtny, walka i uciekanie przed różnym stworami, szczególnie dinozaurami jest super, rzucanie włócznią i ogólny survival to jest to, lecz zostaje pewien niedosyt. Muzyka i wszelkie odgłosy są b. dobre, grafika ogółem też nie jest zła. Gdy skończę grę zweryfikuję swoje zdanie jednak opinie i recenzje znalezione w internecie nie pozwalają myśleć by coś miało sie zmienić. 7.5

 

Wspomnę również o grze na której się zawiodłem: Brothers in Arms, wydaje się być dobra, jednak wszystko niszczy złe sterowanie

Edytowane przez are91
Odnośnik do komentarza
Innocent Life, nienajgorsza, ale nie ma tego klimatu (taka niedorobiona). Chociaż roślinek można naraz bardzo dużo zasiać :evil: I całkiem dużą mapkę ma.

 

Faktycznie to już nie jest to samo co poprzednie części jednak wessało mnie swego czasu na 35 godzin. Nie ma jak od czasu do czasu kilka buraków sobie wykopać :P

 

aktualnie nadal taiko no tatsujin 2, po trochu patapony (levelowanie bossów). Przymierzam się też do wymaksowania Everybody's golf 2.

 

+ burnout dominator - 49%

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie uporałem się z Locosami i Daxterem :)

Teraz na tapecie ... God of War - na razie jest wybitnie! To ten sam GoW co na Czarnuli, ten sam niesamowity feeling :]

Oprócz Kratosa mecze Burnouta: D (72%) i FF7 (początki) ale GoW chwilowo rządzi na konsoli :D

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...