Skocz do zawartości

Uzupelnianie plynow


arti124

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takze problem z uzupelnianiem plynow w czasie treningu ... Na ogol pije wode, jednak zauwazylem,ze nie moge jej spozywac w duzych ilosciach bo to rowniez powoduje ze latwo sie zapycham i raczej szybko ja wydalam z organizmu. Slyszalem, jednak iz bardzo waznym jest, aby nie doszlo do odwodnienia organizmu w czasie treningu, czemu sluzy duze spozycie wody ... Ostatnio jednak czytalem, ze picie mleka w niedlugim czasie po treningu daje o wiele lepsze efekty i wplywa na lepszy przyrost masy miesniowej. Jak Wy odnosicie sie do tej kwestii ???

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uwazej zebys nie pękł. jedzeniem sie zapychasz, woda sie zapychasz, jak tak dalej pojdzie to oddychanie Cie zabije. wody powinno sie pic sporo. odwodnienie w czasie treningu nie wchodzi w gre ;O. piecie mleka po treningu daje lepsze efekty od czego? od picia wody? nie slyszalem, zeby mleko po silowni powodowalo przyrost miesni, nie przyswajaj teorii jakis pseudo kulturystow, bo daleko nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
uwazej zebys nie pękł. jedzeniem sie zapychasz, woda sie zapychasz, jak tak dalej pojdzie to oddychanie Cie zabije. wody powinno sie pic sporo. odwodnienie w czasie treningu nie wchodzi w gre ;O. piecie mleka po treningu daje lepsze efekty od czego? od picia wody? nie slyszalem, zeby mleko po silowni powodowalo przyrost miesni, nie przyswajaj teorii jakis pseudo kulturystow, bo daleko nie zajedziesz.

 

heheh, moze nie bedzie tak zle i te powietrze nie sprawi, ze pekne. Jezeli chodzi o te mleko to nie bralem tych informacji od jakiegos pseudo kulturysty, tylko pisalo o tym conieco w tym artkule : http://facet.wp.pl/kat,1007899,wid,9724254,wiadomosc.html

Jesli bedziesz mial czas to zajrzyj na ta stronke i jesli mozesz to odnies sie do tego co tam napisali bo ja nie mam zbytniej wiedzy na ten temat, a wazne jest dla mnie doswiadczenie innych, w koncu czlowiek uczy sie na bledach ...

Odnośnik do komentarza

spoko. jedna z wielu teorii, ktore traktuje jako ciekawostke. skoro chcesz jednak stosowac sie do tego o czym pisza a artykule to niech bedzie to po prostu jakis dodatek do reszty, na efekty w stylu:

Po 12 tygodniach „grupa mleczna” uzyskała o 40% większą masę mięśniową niż „grupa sojowa” oraz o 60% większą niż „grupa energetyczna”. Dodatkowo smakosze mleka stracili 1 kg tkanki tłuszczowej.

raczej nie licz ; ).

Odnośnik do komentarza
uwazej zebys nie pękł. jedzeniem sie zapychasz, woda sie zapychasz, jak tak dalej pojdzie to oddychanie Cie zabije. wody powinno sie pic sporo. odwodnienie w czasie treningu nie wchodzi w gre ;O. piecie mleka po treningu daje lepsze efekty od czego? od picia wody? nie slyszalem, zeby mleko po silowni powodowalo przyrost miesni, nie przyswajaj teorii jakis pseudo kulturystow, bo daleko nie zajedziesz.

 

heheh, moze nie bedzie tak zle i te powietrze nie sprawi, ze pekne. Jezeli chodzi o te mleko to nie bralem tych informacji od jakiegos pseudo kulturysty, tylko pisalo o tym conieco w tym artkule : http://facet.wp.pl/kat,1007899,wid,9724254,wiadomosc.html

Jesli bedziesz mial czas to zajrzyj na ta stronke i jesli mozesz to odnies sie do tego co tam napisali bo ja nie mam zbytniej wiedzy na ten temat, a wazne jest dla mnie doswiadczenie innych, w koncu czlowiek uczy sie na bledach ...

Nie no pewnie, ze w takie efekty nie wierze, ale sprobowac mozna " jako dodatek" . Napewno nie zaszkodzi,a moze tylko pomoc ...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Fajterek ze szwecji, który siedzi teraz w tajlandii polecał mi z całego serca Carbo. Mniej więcej miałem to pić w przerwach w sesji treningowej. I tak oto, po 2 godzinnym treningu ma jestem w stanie zrobić jeszcze 30 minutową kondycyjkę, w tym abs 2 poziom 7 a na koniec zrobić ze 4-5 km bez odpoczynków marszowych. Zajmuje mi wszystko jakieś 3 godziny, mam siłę, ręce nie opadają, jest super. Co dwa dni tak trenuję i jeśli ktoś nie ćwiczy na siłce, a potrzebuje masy energii, to polecam.

 

Ale jak ktoś dźwiga ciężary, to żeby nawet nie tykał, bo mu brzuszek urośnie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
codziennie chleje pół litra mleka z kakao po treningu i nie zauważyłem jakiegoś specjalnego przyrostu, a robie to już od ponad roku spokojnie. Efekt jest taki że jednak jakoś lepiej sie czuje, a jak nie wypije tego potionu na noc to rano skręca mnie z głodu, widocznie organizm sie przyzwyczaił :P

 

Mój kumpel z osiedla który chodzi na siłownie już 6 lat też powiedział że pije po treningu kakao :P.Nie wiem czy mu coś to daje ale powiedział że mu to w jakimś stopniu pomaga.

Odnośnik do komentarza

Skończcie p.i.e.r.d.o.l.i.ć w stylu od razu po treningu "zjedz serek wiejski | wypij kakao | wypij mleko | zaaplikuj sobie gryfa łamanego w odbyt po same jelita" :'/

 

Sprawa z uzupełnianiem płynów i tym co po treningu jest prosta jak umysł naszego otyłego, niskiego przyjaciela z forum - Mendrka

 

W czasie treningu, jeśli chodzi o płyny, jest do wyboru kilka opcji: woda | woda + glukoza | izotonik (powerade, isostar etc) | carbo | izotoniko-carbo %-) - czyli mocno rozwodnione carbo. Co nie wybierzecie będzie dobrze - wg mnie najlepszym wyborem jest mocno rozwodnione carbo lub izotonik i carbo po treningu

 

Po treningu nie ma nic lepszego niż łyknięcie carbo ew. miód | banany + wafle ryżowe

 

45-60 minut później ryż + cyc z kurczaka gotowany | tuńczyk

 

I mamy prawidłowe uzupełnianie płynów i żarcie potreningowe w kilku zdaniach

Odnośnik do komentarza

Carbo jest dla sportowców, a nie koksów. Pijąc carbo na siłce możesz jedyne co uzyskać to wielki brzuch w szybkim czasie. Carbo jest dla osób, które ćwiczą intensywnie ma, piłkę nożną, czy nawet jakiś fitness. przede wszystkim dla tych, którzy te 1,5 - 2 godziny się non stop ruszają.

Odnośnik do komentarza
Carbo jest dla sportowców, a nie koksów. Pijąc carbo na siłce możesz jedyne co uzyskać to wielki brzuch w szybkim czasie. Carbo jest dla osób, które ćwiczą intensywnie ma, piłkę nożną, czy nawet jakiś fitness. przede wszystkim dla tych, którzy te 1,5 - 2 godziny się non stop ruszają.

 

 

O____________o

 

To zdecydowanie największa bzdura z tematyki siłowni jaką w życiu czytałem. Powiedz mi (tylko nie pisz mi "Zenek z siłowni powiedział a on ćwiczy już cały rok" itd) jak (który składnik?) wpływa na "wielki brzuch w szybkim czasie"?

Odnośnik do komentarza

Pospolicie carbo jest do wysiłku w ruchu, to tak samo jak by ktoś grał w rzutki, albo bilard, podobnym wysiłkiem jest siłownia- stoisz w miejscu, albo leżysz, co rusz odpoczywasz, rzadko kiedy się spocisz. Chyba, że łączysz trening na muły z jakimiś odskoczniami- bieżnia itd. Nie widzę sensu brać carbo przy samym katowaniu mułów, nie do tego powstał ten specyfik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...