Skocz do zawartości

Spis recenzji


Gość pawel_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość pawel_k
A pytaliscie redakcje? Bo jak kazdy bedzie mogl sobie podejrzeć oceny z nowych numerów, to moglaby im spasc sprzedaż ;] Przynajmniej oni mogą to tak odbierać. Lepiej spytać.

a widzisz nowy numer?:] taka była wola redakcji, moim zdaniem głupia. jak pismo startowało i branża istniała tylko na papierze, to trzeba było czekać miesiąc żeby poznać oceny nowych gier i wtedy by było zagrożeniem, teraz jak chcę wiedzieć co jest dobre to mam kilkadziesiąt ogromnych serwisów internetowych, oferujących do tego video-recenzje będących znakomitym urozmaiceniem samej pisanej recenzji. pismo kupuje się dla posiedzeń na kibelku, dla ciekawego klimatu, z sentymentu itp. na pewno nie dla poznania samej oceny którą nasza strona zawiera. ale taka jest decyzja redakcji. szanuję ją mimo że się nie zgadzam :P

Odnośnik do komentarza
A pytaliscie redakcje? Bo jak kazdy bedzie mogl sobie podejrzeć oceny z nowych numerów, to moglaby im spasc sprzedaż ;] Przynajmniej oni mogą to tak odbierać. Lepiej spytać.

Pokaż mi tu kogoś kto kupuje PE dla ocen gier.

Mnie osobiście te oceny nie obchodzą bo jeśli będe chciał zagrać w recenzowaną grę to i tak zagram , nie ważne jaką będzie miała ocenę.

Postawa redakcji do tej strony www w mojej opinii - śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Mam numery 49, 65, 85, 86, 87, 91, 93, 100, 109-128. Mogę je pouzupełniać dziś popołudniu.

 

Powiedz tylko pawel_k jak :).

wysłałem rano pm do Ciebie :D

 

a co do PE43 to tak jak pisze Wyso - warto znać opinie pisma, a że te recki były takie krótkie to tylko trzeba zrzucić winę na późne nawrócenie się redakcji :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość pawel_k

odświeżam temat ;)

 

większość osób ma teraz wakacje - najlepsza okazja żeby pomóc we wprowadzaniu recenzji :)

już jest sporo ponad połowa numerów wprowadzona, osobom które to zrobiły już niestety nie mają więcej numerów, a myślę szkoda by było żeby spis nie był kompletny. dlatego niech zgłasza się każdy kto ma jakiś numer nie wprowadzony do spisu. :)

 

ps. jeśli jest ktoś z Krakowa kto ma zapas psxextreme a nie ma możliwości wprowadzania, to ja chętnie pożyczę kilka numerów na czas wprowadzenia :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość pawel_k

jakby ktoś chciał wprowadzić poprzedni numer PE (131) to śmiało ;) ja niestety jestem odcięty do końca tygodnia od gazety.

 

jak ktoś nie ma konta a chce wprowadzić ten numer to niech się odezwie :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Odświeżam temat.

 

Właśnie skończyłem wprowadzać swój zasób Psx Extreme. Istnieje jednak troche braków, które trzeba by było jeszcze uzupełnić (niektóre z moich gazet nie miały wszystkich stron). Oto te braki:

 

PE #71

Wakeboarding unleashed feat. shaun murray (Xbox, Ps2 strona 40)

 

PE #50

cała strona 82 (recki: Bomberman Tournament, Fortress, Pitfall: The Mayan Adventure)

beta ace combat 4

 

PE #68

strona 28 recka Vexx (xbox, ps2)

 

PE #44

strona 52 recki Army men ww final i Disney's Dinosaur

strona 49 recki Sonic Shuffle i Kao the kangaroo

 

PE # 35/36

strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 55, 56, 57, 58, 59, 60

 

PE #59

strona 64 recka Transworld Surf

 

PE #40

strona 27 recka starsweep

strona 27 recka magical drop

strona 29 recka alien resurrection

 

 

Jakby ktoś miał te brakujące strony to może powpisywać oceny za grafike, dźwięk, miodność, oceną ogólną i ewentualnie ocene ogólną za tryb multiplayer tutaj lub podeslać na PM do pawel_k albo do mnie.

 

 

Na dzień dzisiejszy jest wprowadzonych 99 gazet zachęcam więc wszystkich do wprowadznia zaległych numerów PSX EXTREME bo jest tego jeszcze troche do uzupełnienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Kiedyś była taka stronka pe.gameplace.pl prowadzona przez użytkownika pawel_k, ale padła :<

A fajną wyszukiwarkę miała. To: http://www.ppe.pl/psx_extreme-0.html nie rozwiąże Twojego problemu? Spis jest, w pewien sposób też można szukać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...