Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Lin musiaby kompletnie zawieźć żeby nie być wart tych pieniędzy, które dali mu Rockets. kto jak kto ale oni wiedzą ile jest wart dobry zawodnik pochodzenia azjatyckiego i ile można na nim zarobić.

a z innej beczki jestem ciekaw jak będzie wyglądał pierwszy pojedynek Heat i Celtics w przyszłym sezonie. głównie ze względu na Allena.

Odnośnik do komentarza

a z innej beczki jestem ciekaw jak będzie wyglądał pierwszy pojedynek Heat i Celtics w przyszłym sezonie. głównie ze względu na Allena.

Też mnie to bardzo ciekawi. Zwłaszcza starcie w TD garden. Jestem ciekaw jak kibce Bostonu przywitają Allena. Nie da się ukryć, że jego odejście do Miami pozostawiło niesmak. Poza tym ciekawe czy KG zrobi na nim jakaś ostrą zasłone, albo mocny faul. Będą emocje.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Przetransferowano już tylu graczy, że teraz naprawdę czeka nas sezon ogórkowy. Drużyny błyskawicznie przemeblowały się, niektóre drastycznie, inne zapełniły sobie limity kontraktowe i też wiele nie zrobią.

 

 

Jak pisałem, faworytami do mistrzą są dla mnie Heat, a później Clippers, Thunder i Lakers, w tej kolejności (tak, tradycyjnie po sezonie wszyscy znowu ingorujemy Spurs). Heat mieli wiele problemów, nadal będą mieć. Ale gdy mogli grać ustawieniem "Wielka Trójka + dwóch rzucających z boku", bez centra i PG, byli niewiarygodnie efektywni (50 pkt. przewagi nad rywalem na 100 posiadań). Finały zmieniły się z "Oklahoma pewnie wygra" na "Heat jedzie jak chce" właśnie wtedy, gdy Spo przyjął zasadę, że "wielka trójka" kombinuje środkiem i jak ściągnie obronę, oddaje piłkę wolnym shooterom na trójczyny. Zawsze była kwestia wydajności tych trójczyn, ale Ray Allen i Rashard Lewis znacznie powiększają margines błędu. Znacznie.

 

Lakers mogą jeszcze pozyskać Howarda, ale to moim zdaniem niewiele zmieni. Oczekuję, że 82 meczów nowego sezonu ostatecznie wykończy Kobe'ego z poziomu czołowego SG ligi do... dobrego SG ligi. Howard z miejsca stałby się ich najlepszym graczem, ale Bynum też nim jest. Najciekawsze w obecnie dyskutowanym dealu jest to, że Cleveland może pozyskać Bynuma za Varejao, ale Magic już tyle ofert odrzucili, że Varejao i czapkę picków też odrzucą.

 

 

 

Ogólnie, zmieniło się sporo. Takie Dallas pozyskało Darrena Collisona, OJ Mayo, Chrisa Kamana, Eltona Branda i nagle nie wyglada tak porażkowo. Do playoffów będą pukać np. odmienione ekipy Wolves i Hornets. Zmienili się Wizards, dorasta Kyrie Irving, Atlanta i Jazz dokonali ciekawych wymian, są nowi Nets, paru graczy pewnie poczuje zapach starości. Na porażkę sezonu prawie na pewno wyjdą Orlando Magic, z wysokiego konia spadają Bulls, moim zdaniem upadną też Rockets i Sixers. Szykuje się kolejny sezon pełen niewiadomych.

Odnośnik do komentarza

Nadchodzący sezon będzie ostatnim, w którym na koszulkach nie będzie reklam. Więc jeśli macie stare koszulki, to może staną się jakąś atrakcją na Ebayu za jakiś czas.

 

 

Reklamy będą maksymalnie wielkości 6,4 cm x 6,4 cm, czyli coś w tym stylu:

 

0720_NBA_630x420.jpg

 

 

 

Nie ma obowiązku, ale raczej żaden klub nie odmówi sobie kilku milionów dolców za umieszczenie reklamy. Oprócz tego rada NBA wprowadziła użycie powtórek video przez sędziów w paru kolejnych sytuacjach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

dobrze, że pomyśleli z tymi powtórkami, bo dochodziło do absurdów w niektórych sytuacjach, że nie mogli sprawdzić video.

 

edit: już doczytałem. jedna reklama tej wielkości wielkiej różnicy nie zrobi. fakt, że to jest przełom i z "wielkich lig" w USA NBA jest pierwsza.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dream-Team nieźle pojechał Nigeryjczyków bijąc 24-letni rekord olimpijski. Melo miał dzień konia.

37 punktów, zdobył Anthony, który grał zaledwie - uwaga! - 14 minut. W tym czasie skrzydłowy New York Knicks trafił 13 z 16 rzutów z gry (w tym 10 z 12 za trzy) i wykorzystał jeden z trzech rzutów wolnych.

W trzeciej kwarcie Anthony trafiał z dystansu w czterech kolejnych akcjach, w ciągu pięciu minut gry rzucił aż 18 punktów!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...