Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Damn, Kings wyglądali tak radośnie na boisku - ciekawe jak ogromnym "rakiem" był Cousins dla całej drużyny. WCS rekord kariery ten sezon miał tragiczny, ale potencjał był zawsze. Może po tym transferze jest do uratowania. Niemniej do takich osądów to jeszcze daleka droga.

Pelicans za to odwrotnie. Obwód w Pels? Jaki obwód  :yao:

Odnośnik do komentarza

Deron Williams może dołączyć do Cavaliers. no to masz swojego rozgrywającego LeBron. zakładając, że Williams się nie połamie, byłby dokładnie tym czego Cavs potrzebują. na rynku będą jeszcze do wzięcia Bogut i Terrence Jones, obaj przydatni gracze. trzeba by poczekać aż tacy gracze dołączą do nowych klubów, żeby móc w pełni oceniać zespoły a na tę chwilę po dokonanych wymianach najwyżej oceniam Toronto. Ibaka i Tucker oznaczają jedno. LeBron będzie miał kłopoty.

Odnośnik do komentarza

na wejściu już powinna być rozmowa wychowawcza z LeBronem. poza tym to po tych kliku latach kariery, gdzie - nie oszukujmy się - nie było różowo, coś tam się mu w bani zmieniło. zresztą w Mavs z Carlisem i Dirkiem to raczej nie fikał. a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. no i czy od raz musiałby grać jako back up? równie dobrze Kyrie mógłby grać na SG. mentalnie to zdecydowanie bardziej jego pozycja i z Deronem raczej by sobie nie przeszkadzali.

Odnośnik do komentarza

Raptors nagle mimo duzych wzmocnien sa w (_)(_), Lowry przejdzie operacje nadgarstka i opusci minimum 5 tygodni. W równie wielkiej (_)(_) jest nagle moj sezon fantasy, gdzie Lowry byl moim najlepszym graczem :(

łączę się w bólu, tym bardziej, że również mam Lowrego w drugiej lidze. ledwo zdążył mi się Avery Bradley wykurować i straciłem drugiego rozgrywającego. nie ma się co szczypać. Kyle jest już w fantasy bezużyteczny więc spuściłem go na rzecz zmiennika, czyli Cory'a Josepha, który odziedziczy jego minuty. nie ma już Ross'a więc powinien mieć ich solidną ilość. zobaczymy jak się spisze.

ogólnie to nie na zdrowie wyszły mi ostatnie roszady w lidze. w niektórych przypadkach trzymam grajków bo mają akurat 4 mecze w tyg. Jak nie dajesz rady w jakościowo, trzeba iść na ilość.

moja cierpliwość się skończyła. właśnie wypieprzyłem Embiida. bijta się ;)

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Ja to samo, poszedłem w ilość, już mi się rozsypało 2 z 4 najwyżej w rankingu graczy, czyli Lowry i LaVine. Do tego Griffin opuścił ponad miesiąc... Mam mnóstwo nieregularnych graczy, którzy raz grają uber mecze (J. Johnson głównie), a później 2/12 z gry, 4 pkty 5 strat. OStatnio najbardziej mnie cieszy gra (obok Griffina, który gra mega) R. Covingtona, co wiele mówi o tym sezonie

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...