Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem na taki mega występ Rockets ale nie w pierwszym meczu... Z drugiej strony tak chuyowo broniących Spurs to też dawno nie widziałem.

Thomas wyrasta na gwiazdę nr 1 tych play offs. Ciężko pominąć w tej historii tragedię jaka go spotkała. Chłopak niesamowicie się po tym podniósł a wczoraj pokazał takiego swagger'a, że czapki z głów.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

mam wrażenie, że przeciwnicy rozwijają przed tegorocznymi finalistami pieprz.ony czerwony dywan. niczym sparingpartnerzy, którzy już samą możliwość pojedynku traktują jak zaszczyt. i niby chcą uderzyć ale nie za mocno bo nasz mistrz przecież musi być w pełni sił na decydujące starcie... no żenada te play-offy. dawno, naprawdę dawno nie byłem tak rozczarowany. blow out, sweep, blow out, sweep. przepis na nudę w koszykówce.

pozostałe 2 serie tylko tylko w teorii są wyrównane bo na wschodzie najbardziej zacięty mecz, z dogrywka i tak zakończył się 10pkt różnicą, a w serii Spurs-Rockets najmniejsza różnica to 11pkt. no i ten ulewny deszcz trójek...trzeba się zacząć do tego przyzwyczajać. w powiedzeniu live by the 3, die by the 3 zdecydowanie częściej górę bierze 1-sza opcja.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

I jest tak jak mowilem Cavs wrzucili wyzszy bieg i kolejne 4:0 z Craptors. Pytanie czy maja w sobie jeszcze jeden zeby wygrac ponownie z GSW.

 

Wyższy bieg wrzucą w finale z golden state, póki co mają plażę, która tego nie wymaga. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Warto było wstać w nocy i oglądać. Najlepszy mecz sezonu jak na razie :) Spurs w dogrywce bez Leonarda dali radę, więc respect. Jestem ciekaw jakbyśmy wyciągnęli po dwóch czołowych graczy z pierwszej piątki Cavs lub Warriors, czy te drużyny dałyby sobie wtedy radę. Śmiem wątpić. Spurs bez Parkera i Leonarda udowodnili, że są mega zespołem. Dobrze, że taki klasyk się w końcu trafił w tych słabych playoffs.

Coś czuję, że teraz Wizards wygrają w Bostonie w końcu. Mam nadzieję, że finały obu konferencji będą mocno zacięte. 

Odnośnik do komentarza

Warto było wstać w nocy i oglądać. Najlepszy mecz sezonu jak na razie :) Spurs w dogrywce bez Leonarda dali radę, więc respect. Jestem ciekaw jakbyśmy wyciągnęli po dwóch czołowych graczy z pierwszej piątki Cavs lub Warriors, czy te drużyny dałyby sobie wtedy radę. Śmiem wątpić. Spurs bez Parkera i Leonarda udowodnili, że są mega zespołem. Dobrze, że taki klasyk się w końcu trafił w tych słabych playoffs.

 

Coś czuję, że teraz Wizards wygrają w Bostonie w końcu. Mam nadzieję, że finały obu konferencji będą mocno zacięte

A ja uważam, że będą do jednej bramki, niezależnie od tego kto oprócz tych co już tam są się dostanie...

Odnośnik do komentarza

 Jestem ciekaw jakbyśmy wyciągnęli po dwóch czołowych graczy z pierwszej piątki Cavs lub Warriors, czy te drużyny dałyby sobie wtedy radę.

śmiem twierdzić, że bez Currego i Duranta GSW to nadal drużyna na play-offs. chyba nikt nie ma tak głębokiego składu. tak, nawet Spurs.

taka statystyczna ciekawostka. Warriors w tym post-season więcej czasu prowadzili +20pkt niż przegrywali choćby nawet 1pkt. to chyba najlepiej świadczy o tym z jakim potworem mamy do czynienia.

 

 

 Mam nadzieję, że finały obu konferencji będą mocno zacięte

A ja uważam, że będą do jednej bramki, niezależnie od tego kto oprócz tych co już tam są się dostanie...

ja się obawiam, że nawet finały mogę się zakończyć w 5 meczach...

w tym roku to mamy prawdziwe play-off, jak jedna drużyna gra, to druga jest off suchar_1.png

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Tak dokładnie, wyrównane mecze można policzyć na palcach jednej ręki - w nocy Spurs bez Leonarda, bez Parkera rozegrali w zasadzie perfekcyjny mecz, natomiast Harden zagrał zdecydowanie najgorszy mecz sezonu. Nie wiem czy to kontuzja, choroba czy coś, ale wyglądał tragicznie... I teraz MVP dostanie albo gość, który w pierwszej rundzie rzucał 39% z gry, 28% za 3 i 6 strat, ewentualnie drugi, który w PO ma 42% FG, 28% za 3 i popełnia prawie 5.5 straty na mecz.

 

harden-mvpblok.jpg

 

Własnie dlatego nie powinno rozdawać się nagród za sezon regularny po playoffach, optyka takich nagród jest wtedy zupełnie inna. Wyobraźmy sobie, że mistrzem zostają Cavs/Warriors, a MvP dostaje Westbrook, który ugrał cały 1 mecz w PO, COTY dostaje D"Antoni, którego bezlitośnie ograł Popovich, a 6th manem zostaje Eric Gordon.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Bartg czy Ty sugerujesz, że któryś z nich nie zasłużył na MVP? w NBA zawsze panowała rozdzielność jeśli chodzi o sezon i play-offs a terminy wręczania nagród to zawsze były z dupy. moim zdaniem powinni je przyznawać dzień, góra 2 po sezonie. jeśli dobrze pamiętam to Dirk odbierał swoją nagrodę gdy jego no.1 Mavs byli już po pierwszej rundzie na rybach.

Odnośnik do komentarza

Świetny mecz, szczególnie druga połowa i końcówka dały radę. Horford jakiego bankshot'a trafił to głowa mała. Ale ostatnie słowo należało do Wall'a, który zrobił to wg najnowszych standardów czyli trójka po koźle. Sporo ryzykował bo tego dnia to trójki im nie wchodziły, a do remisu wystarczały 2pkt. Ja bym wjezdzał i liczył na and1. Ale zwycięzców się nie sądzi. Oby tylko g7 nie okazało się kolejnym blow out'em. Wszystkie możliwe statystyki przemawiają przeciwko Wizards, którzy przegrali dotychczas wszystkie 4 mecze w Bostonie.

Odnośnik do komentarza

wczoraj spóźniłem się na mecz. najpierw szczęka mi opadła jak zobaczyłem wynik, było lekko ponad +20 dla Spurs a potem ledwo co ją zdążyłem pozbierać klapnęła mi po raz drugi na widok tego co GSW zrobiło w 3 kwarcie. dałem GSW w 7 bo zaimponowała mi gra Spurs bez Parkera i Leonarda w poprzedniej rundzie i uważam, że zdecyduje przewaga parkietu ale SAS zawsze miało opinię drużyny, która sama siebie nie pokona poprzez głupie błędy, straty, zastoje itp. itd. a to po części miało niestety wczoraj miejsce. owszem, brak Kawhiego również zrobił swoje ale żeby jego nieobecność zrobiła aż taką różnicę by stracić ponad 20pkt przewagi? w dodatku w końcówce wrócili do gry ale zabrakło zbiórki po próbach 3-punktowych Duranta i Currego. szkoda, bo ciekawiej dla serii byłoby gdyby wygrali goście a tak to spodziewam się kolejnego niestety blow out'u bo wygląda na to, że Leonard nie zagra.

i taka jeszcze dygresja. Ci nasi "eksperci" z nc+ czasmi mnie dobijają. Zaza to powinien jeszcze karę chłosty dostać za to jak perfidnie podszedł pod opadającego Leonarda a oni tam faulu nie widzieli... jest to jedno z najbrudniejszych zagrań w koszu, a tym gorsze, że w zasadzie zawodnik broniący nie ma już szans na blok a jedynie może zrobić rzucającemu krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Olynyk rozjechał w 4 kwarcie Wizards i mamy oczekiwanie starcie Cavs Cetlics. Patrze na filmik i aż nie wierzę, game7, decydujący moment sezonu, a Wiz mają wy(pipi)ane na Olynyka niech se rzuca? Po tym jak zdobył 12 z 14 kolejnych punktów Celtics?? I ten Wall w ostatnim rzucie na filmiku niżej...

 

https://www.youtube.com/watch?v=CSNQQxnSIiE

Odnośnik do komentarza

Heh Lebron pobawił się z Celtics na swoich warunkach - tak jak niszczył Raptors trójkami, tak tutaj postanowił pomolestować ich pod koszem, 26 pktów w paint mówi samo za siebie. Do tego świetny Love, Thompson także dominujący pod koszami i na dzień dobry odzyskana przewaga parkietu i pokaz siły po 10 dniach przerwy. Po meczu Lebron narzekał, że po 10 dniach odpoczynku trochę nie mógl złapać rytmu....

 

18485405_1367011460033256_56345091262536

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...