Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, GearsUp napisał:

Kontuzja mogła wyjść z tej akcji ale trochę wcześniej bo zanim go złapał to się zderzyli kolanami. Sporo tweetów też mówi, że to po tej akcji:

 

 

 

 

 

 

To był początek 3 kwarty, po tym normalnie grał chyba z 16 punktów rzucił.

 

Poszedł w melanż w czwartek, to kości osłabił po alkoholu xd

Odnośnik do komentarza

Szanuję obie te ekipy, dzisiaj grunt żeby wygrała koszykówka i sportowa rywalizacja. I Miami Heat.

 

Wczoraj w obu parach nerwy zrobiły się trochę przesadne. Bardziej wśród kibiców niż graczy, mam wrażenie. Ale zawodnicy każdej ekipy też zaczynają trochę szaleć. Widzimy, jaka jest teraz NBA - każdy zespół, jeśli tylko lekko odpuści, może w ciągu dosłownie minuty albo dwóch stracić 10 punktów prowadzenia. Gracze z przeszłości byliby oszołomieni tymi akcjami. Bez twardej gry i flirtu z decyzjami sędziowskimi, można po prostu przegrać mecz, cały czas. Nikt może nie chce sprawiać kontuzji, ale taka gra zwiększa szanse na wypadki. 

 

Zagrywka Poole'a nie była tak koszykarska jak fani próbują wyśmiewać. Ale Grizzlies też mieli wczoraj sporo takich. Niebezpieczna gra to na dłuższą metę większe ryzyko na faktyczne kontuzje, dlatego kurde jest teoretycznie karana.

Odnośnik do komentarza

No ja też szanuję ofc dwa teamy, Suns szczególnie za CP3 i to jak ich prowadzi oraz Crowdera, mega charakter i walczak. Reszta mnie w sumie grzeje, a deko pyszałkowaty Booker wręcz mnie trochę denerwuje. 
 

Serce jednak zdecydowanie za Mavs, raz za Lukę, dwa że jest to taki trochę „romantyczny” team, czyli jeden topowy superstar + szereg zadaniowców.
Niestety czym dalej w las (PO), brakuje co raz bardziej Tima JR. 

Odnośnik do komentarza

Morant stanął szeroko, Curry wpadł na nogę. Przypadek. Koszykarski incydent. 

 

Poole łapie za kolano. Jak gram, a gram dość długo, to jeszcze nie widziałem takiego zagrania. No ani razu. Nie mówię, że chciał zrobić Morantowi krzywdę, ale nie było to całkiem przypadkowe zagranie, bardziej bezmyślne. 

 

CP3 ma swoje lata, a jakby nie patrzeć, to Pelikany troszkę go pomęczyły. Nie był to spacerek #1 po #8 :kaz:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, triboy napisał:

Poole łapie za kolano. Jak gram, a gram dość długo, to jeszcze nie widziałem takiego zagrania. No ani razu. Nie mówię, że chciał zrobić Morantowi krzywdę, ale nie było to całkiem przypadkowe zagranie, bardziej bezmyślne.

Przecież on machnął idealnie na wysokości piłki. Moim zdaniem nie ma co wałkować. Liga po obserwacji zamknęła „dochodzenie” w tej sprawie. 
 

14 minut temu, triboy napisał:

Poole łapie za kolano. Jak gram, a gram dość długo, to jeszcze nie widziałem takiego zagrania. No ani razu. Nie mówię, że chciał zrobić Morantowi krzywdę, ale nie było to całkiem przypadkowe zagranie, bardziej bezmyślne. 

Panie jak grasz to cię nigdy nikt nie złapał/przytrzymał w dziwnym miejscu, tym bardzie przy podwojeniu? 

Przecież to są setne sekund, tym bardziej tu podwajali agresywnie i próbował mu Pool na rożnej wysokości (tam gdzie piłka) rękoma zablokować ruchy i wyciągnąć piłkę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...