Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem uczucie, że Celtics odjadą, jeśli Giannis na kilka minut siądzie na ławce, ale chyba nie było to konieczne. 

 

Ludzie będą je'bać pewnie potem Budeholzera za tę serię, ale myślę, że Milwaukee pokazało co mogło przeciw strasznie mocnej ekipie Celtics, przynajmniej defensywnie. Od kilku miesięcy, Celtowie rozwalają konkurencję NBA w siwy pył, a tutaj mają 15 punktów przewagi i nadal leciutko się cykam, że jednak mogą jeszcze to puścić jeśli chwilę przysną. Horford i Smart są jednak wyje'bani, ogólnie Celtics mogliby mieć pięciu zawodników do nagrody All-Defense i nie byłoby to jakoś strasznie naciągane.

Odnośnik do komentarza

Smuteczek, no ale Boston zasłużenie wygra. Strasznie się Bucks męczyli w tej serii bez Mideltona, i jakby było 4-1, to też by nie było nic nadzwyczajnego patrząc po przebiegu poszczególnych meczy tej serii.

No nic, przynajmniej na wschodzie też moje serce będzie zdecydowanie za jedną drużyną w finale konfy, czyli za Heat. 
Jednak będzie bardzo ciężko. Patrząc racjonalnie, Boston to obecnie najmocniejszy Team ligi. 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze punkty z gry trójki Paul/Booker/Ayton  na 4:20 do końca Q2, wcześniej złożyli się na 0/13. Auć. No i Ayton schodzi za 3 faule chwilę później a mamy już +21 dla Dallas:obama:

 

EDIT:

 

27 - 57 do przerwy:dynia:

 

Dinwiddie co z ławki daje -21 pkt a PHX BIG3 1/15 z czego jedyne punkty to wsad Aytona. Kibice buczą, dupska pęknięte , nie widać perspektyw na poprawę bo gospodarze są po prostu totalnie niszczeni po obu stronach.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza

To był jeden z największych choków w historii NBA a przynajmniej w ostatnich 25-ciu latach,od kiedy oglądam. Poszedłem spać przy -41 przed koncówką 3Q bo nie było już co zbierać.Wynik nie oddaje skali pogromu i bezradności PHX. Trudno uwierzyć w kontynuację projektu w tej formie.Fałszywy mesjasz,nie pierwszy i nie ostatni w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, wojtas011 said:

Jednak Suns, Kings i Hawks to idioci, jak można było wybrać kogoś innego w drafcie.

 

Tak to jest absolutnie niewiarygodne, że przed nim poszli Ayton i Bagley, ale to jest efekt uprzedzenia niektórych klubów do wybierania europejskich graczy przed "prospektami z uczelni", bo ktoś miał dobry sezon w NCAA, bo ktoś ma 2.10 i super atletyzm, bo kogoś ESPN umieści na liście "top5 prospektów na 10 lat do przodu". Zwłaszcza, że Luka był już absolutnie gwiazdą w Realu w wieku 18 lat. Hawks wydawało się jeszcze w poprzednim sezonie, że mogą w perspektywie lat wygrać ten trade za Doncicia, ale tez sezon pokazuje, że to raczej się nie stanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, abstrahując chwilowo od playoffów, skończyłem wczoraj tę nową książkę Pippena. Początek fajny, w zasadzie fragment do czasu aż dostał się do NBA jest bardzo ciekawy i jest sporo smaczków, ale potem to już jest wyliczanka sezonów, bez kulisów z szatni i lament na jego zbyt niski kontrakt. Czasy po Bulls bardzo pobieżnie, po zakończeniu kariery też. Raczej taki średniak, jest mnóstwo dużo lepszych książek o koszykówkarzach.

Odnośnik do komentarza

W ogóle ten Luka to jest fenomen. Typ w wieku 18 lat zostaje MVP Euroligi, czyli chyba najfizycznieszych rozgrywek na planecie ziemia. Do tego zostaje mistrzem Eurobasket, grając magię (w finale kostka poszła).

Przecież to aż nie realne aby takich chłopaczek, tak niszczył takich chamów. 
No i nie było 1 numeru. Do tej pory tego nie pojmuje :) 

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, Bartg said:

 

Tak to jest absolutnie niewiarygodne, że przed nim poszli Ayton i Bagley, ale to jest efekt uprzedzenia niektórych klubów do wybierania europejskich graczy przed "prospektami z uczelni", bo ktoś miał dobry sezon w NCAA, bo ktoś ma 2.10 i super atletyzm, bo kogoś ESPN umieści na liście "top5 prospektów na 10 lat do przodu". Zwłaszcza, że Luka był już absolutnie gwiazdą w Realu w wieku 18 lat. Hawks wydawało się jeszcze w poprzednim sezonie, że mogą w perspektywie lat wygrać ten trade za Doncicia, ale tez sezon pokazuje, że to raczej się nie stanie.

Pamietam kiedy niejaki Stephen A. gledzil, ze ma „gdzies jakiegos tam chlopaka z Europy”, i ze „nie poradzi sobie z fizyczna, brutalna i wymagajaca liga jak NBA’. Te gadajace glowy mozna posluchac, ale patos, teoria i butnosc wypowiedzi tych ludzi rzadko ma odzwierciedlenie w praktycznym przebiegu rozgrywek. Zamiast tego wiecznie slysze o „what might have been”, „should’ve been’, „will definitely be”. No nie wiem co tak slabo. 
Nie pamietam jak sie nazywal ten kolo co komentowal mecze Chicago z ’93go, ale jego slynny glos i „Here’s Paxon for three!!” do dzis dzwiecza mi w uszach. No i mial pragmatyczne i tresciwe podejscie do komentarza. Kurła, ten to byl przechooy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...