Opublikowano 11 czerwca11 cze Długo będę miał kaca po tym meczu bo oglądałem na żywca i byłem za SA, po pierwszej połowie nastroje były takieFox najgłupszy, kilka sekund do końca zmiast trzymać piłe to wbija pod kosz, do tego te jego straty wzdłuż boiskaWłaściwie to był faul w tej sytuacji ale na jedno wychodzi, zła decyzja Edytowane 11 czerwca11 cze przez GearsUp
Opublikowano 11 czerwca11 cze Brunson rzuca najwięcej punktów, ale kluczowy zawodnik tych finałów to Towns. Knicks są demolowani w tych momentach, gdy Townsa nie ma na parkiecie, Wemby rządzi. Było to widać dzisiaj. Po dwóch faulach, Towns szybko zszedł, a Knicks zaczęli dostawać srogi wpierdol. Tymczasem Mitchell Robinson był centrem przez jakieś 50 minut w tej serii łącznie, i Knicks ten okres przegrali różnicą jakichś 40 punktów lol. Towns jest nie do zastąpienia w tej serii. Aczkolwiek rzadko faktycznie dostaje niby piłkę. Ale nigdy bym nie podejrzewał, że to on okaże się największym Wemby-stopperem w tym sezonie. Jasne, inni też grają swoją rolę w sekwencji, Hart, Bridges. Brunson głównie ma znaczenie jako rzucający punkty (nota bene z mocno średnią skutecznością).
Opublikowano 11 czerwca11 cze Totalnie szalony i wypaczający pojęcie równej i tej klasycznej koszykówki ze strony SanAntonioSpurs mecz. Totalnie! Zniewalające widowisko, które przyszpiliło San Antonio do megaaa surowego muru, zrównało ,,Ostrogi" z ziemią... z parkietem! Takie to było meczycho Spurs vs Knicks z NBA 2026, The Finals... Jeśli chodzi o grę ,,Ostróg"... skupczyli na całej linii obronę w ostatnich 4-5 minutach meczu... Oł maaaan, a Wemby, cóż, zniewala w ataku, a w obronie jest jak ten ludzik dmuchany na amerykańskich parkingach przy centrach handlowych. xD. Kompletna marmolada, choć z jego strony nie zawsze w tym meczu tak było, także w tych finałach....A ta atmosfera, a ten ,,lucky man" ,,OłDżiiii" z tym ,,z dupy rzutem"... Co tam się działo. Te wszystkie Ben Stillery i te inne gwiazdy kina i sportu... to się pewnie zesrali z radości. No to mamy mistrza NBA, w końcu pierwszy Polak! SAS tego nie ogarną już... sorki... xD
Opublikowano 12 czerwca12 cze A tu jeszczeeee... jeden ,,myk" przed sobotnim meczem (oby ostatnim!!!) w PO NBA ,,The Finals" 2026:i chyba warto się takim statsom przyjrzeć... A tu coś dla koszykarskiej beeeeki, xD:No i coś dla jeszcze lepszego nastroju z perspektywy fana Knicks, xD: https://www.facebook.com/reel/1004542015630422
Opublikowano 14 czerwca14 cze Taki jak prawie każdy tych finałów, Spurs dominują a w końcówce zapominają jak się gra w kosza a Knicks robią run typu 15-2 i wygrywają. Tak załatwili Cavs w tych PO, tak załatwili Celtów w tamtym roku. Niesamowity jest ten zespół, zbliża się crunch time to zamieniają się w Goku SSJ. A Spurs jak nie pozbędą się Foxa i nie zasilą składu jakimś solidnym zmiennikiem Wembego (Kornet ma zbyt dziurawe ręce) to pozostaną z 2 dziurami w składzie.
Opublikowano 14 czerwca14 cze Dla fana szeroko pojętego sportu, a najbardziej dla miłośnika NBA i królowej motorsportu, F1, nie ma... no kiego wała, nie ma i prędko nie będzie tak pięknego dnia jak ten, jak pieprzony 14 czerwca 2026... Bo budzisz się rano, w piknej Polsce, mimo iż meczu Knicksów ze Spurs nie oglądałeś, bo po prostu nie byłeś w stanie poświęcić tego czasu... i co widzisz po sprawdzeniu internetów... piękna wygrana Knicks na 4-1 i zdobycie po 53 latach przerwy kolejnego tytułu mistrzowskiego NBA. Za prawie 10h całkowicie pokićkany i nieprzewidywalny wyścig GP F1 w Barcelonie wygrywa jeden z moich ulubieńców w tej kategorii motorsportu, Lewis Hamilton. No ależ się ten dzień potoczył... No dybry, a tymczasem:LeBron James... 10-12 zespołów zainteresowanych Królem. Najbardziej możliwe jest granie ze strony Bronka w Warriors: Curry, LBJ, Green i Leonard (bo tego też chcą tu ściągnąć)... A impreza posezonowa dopiero w NBA się zaczyna... ależ to będzie lato transferowe!
Opublikowano 14 czerwca14 cze https://www.facebook.com/reel/1716154482966857Wylądowali jakby na jakieś polskiej osiedlowej dzielni... :DNo i fajna ,,wklejka" z NBA ,,The Finals", z krutackiego ,,one last untamed game"... Knicksi to zrobili. A Krzychu Sendecki świetnie to wszystko poniżej to podsumował:.... Jeremy zostanie? Lakers? LeBron James do Knicks? Teraz ten zespół jest w stanie kogoś takiego sprowadzić zważywszy na fakt kto.... jest trenerem Nowojorczyków. Bang!
Opublikowano 16 czerwca16 cze Z cyklu ,,post pod postem"... nie no, musiałem:Oł Maaan... ależ ciareczki. Ale nuta... dawno takiego tribute dla jakiejkolwiek drużyny sportowej nie słyszałem. Z probasket/pl - ,,Koniec tankowania".... WTF?
Opublikowano wczoraj o 21:20 1 dzień No i ten. Giannis odchodzi.Do... Miami? Do Miami? W sumie to jakoś cicho o tym w mediach jak dla mnie, to jednak jedna z ikon NBA ostatniej dekady.Naprawdę nie wiem no. Giannis to wybitny gracz. Ma 31 lat. Bucks dostali Herro, Jaqueza, Ware'a, Jakucionisa (ciekawy ławkowicz, ale koleś ledwo skończył 20 lat, też może z niego coś być), wybór w drafcie nr 13, i kilka wyborów w dalszych latach. Nie wiem no, trochę taki typowy trade gwiazdy NBA czyli zmienia klub ale chyba trochę z nudów. Jasne, Miami jest i będzie lepsze niż Milwaukee teraz jest, ale po tylu latach sukcesów w Milwaukee wcześniej, tutaj chyba Giannis jakoś nie podbije ligi.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Tak, machina transferowa okienka letniego 2026 w NBA... ruszyła. No i to jak mocno. ,,Giannis" wybrał rozsądnie, ale nie aż tak najlepiej. Miami Heat zamiast GSW? Miami dla Greka wygląda solidnie, ale GSW bardziej przyszłościowo, to samo Lakers. W GSW Giannis mógł grać u boka LBJa i Curry'ego. Ale by wtedy była paka. No, ale pomarzyć zawsze geek-basketowy może. Randle do Nets - tu może być. Ostatnia sprawa: co z ,,The King" a.k.a. 23KidFromAkron? 70%Lakers, 30% GSW. A może jeszcze tu Knicksi się gdzieś wcisną?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.