Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PS3?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

bo to lepsza konsola i ma lepsze gry niż konkurencja, ma lepsza grafikę, lepsze darmowe granie online, lepsze pady, lepsze kierownice, lepiej wygląda, jest cichsza, nie psuje się, nikt nie banuje graczy. dzięki posiadaniu PS3 czuje się lepszym człowiekiem od tych co posiadają x360.

 

yeaaaa. właśnie dlatego kupiłem ps3

 

ps3-x360.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja nie kupiłem tylko dostałem do telefonu na abonament :) szkoda że w pl nie ma takich praktyk. A dlaczego zainwestowalem? odpowiedź jest tylko jedna - dla nowego FF. Przy okazji zakochalem sie w mgs, zobaczylem co mnie czeka z HeavyRain :) no i masa innych. Mimo większej biblioteki gier na X to do MS jestem nastawiony sceptycznie od zawsze. A japonce, mimo swojej (choc to sie zmienia) olewczej strategii maja kupe swietnych pomyslow na rozrywke.

Odnośnik do komentarza

... glupi bylem.

 

a reszta powodow to:

1.darmowe online

2.idiotyczny sentyment do sony i jego konsol

3.kontynuacje kilku serii gier ;]

4.na ta konsole jest wiecej exclusive'ów typu "gra dla mnie"

5.bo konsola mi sie podoba wizualnie

6.pad od x'a jest dla mnie niewygodny ze wzgledu na niesymetryczne rozlozenie galek analogowych.

7.nie ma piratow = nie pirace = mam w co grac = ciesza mnie gry

Odnośnik do komentarza

Ja PS3 kupiłem gdyż uważam że skoro kupuje konsole i grę to możliwość grania on-line należy mi się jak psu buda a nie żebym jeszcze do tego interesu dopłacał. Teraz kiedy każdego dnia praktycznie pogrywam sobie w MW2 nie wyobrażam sobie sytuacji że nie mogę pograć w ten tytuł bo nie stać mnie na Gold'a. Pozostałe aspekty to Blue-Ray, wygląd konsoli i jej o wiele cichszy tryb pracy niż w przypadku X'a. No i jestem fanem God Of War więc wszystko jasne :D

Edytowane przez RON!N
Odnośnik do komentarza

Chlebaczek kupiłem przez moje postanowienie z początku tej generacji konsol :).

Czyli dokładnie: mieć wszystkie konsole tej generacji w przeciągu trzech lat, i tak o to znalazł się u mnie chlebaczek.

Darmowy Online, Wygląd, cicha praca, sentyment do PlayStation no i świetne gierki.

Ważne jest też to że konsoli nie da się przerobić i kusi mnie żeby nie płacić za gry.

Xbox360 <- awaryjność, brzydki, niewygodny pad, opłaty i nudne exclusivy.

Wii <- Wygląd [bleeee], mała ilość ciekawych gierek [Zelda, Mariany, Metroidy, Okami, Klonoa, Let's Tap i Excite Truck], większość gierek na Wii to popierdułki na 5minut.

Wii nie pasuje do czarnego TV <_<.

 

Następnym razem zacznę od konsoli Sony :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

-polska waluta nie jest w PSS obca

-dzielenie gier na 5

-darmowy online

-MotorStorm, Resistance, God of War, Uncharted, Killzone

-dostępność i kompatybilność akcesoriów (pady z PS2 działają!)

-możliwość kopiowania filmów na hdd

-łatwość w wymianie HDD

-cicha kultura pracy

-wbudowane WiFi

-Bluetooth

 

no i sentyment... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...