Skocz do zawartości

feel


Dziaddu

Rekomendowane odpowiedzi

ej tak smiechem zartem, ale pare dni temu przeczytalem, ze kolesie graja ~38 koncertow MIESIĘCZNIE O_o tzn, ze np jednego dnia graja dwa razy, w dwoch roznych miejscowosciach... byla nawet przytoczona data-rekord, kiedy to zagrali 4 koncerty w ciagu jednego dnia

 

trzeba miec nasrane

 

 

albo niezle cisnienie na kase

Odnośnik do komentarza
ej tak smiechem zartem, ale pare dni temu przeczytalem, ze kolesie graja ~38 koncertow MIESIĘCZNIE O_o tzn, ze np jednego dnia graja dwa razy, w dwoch roznych miejscowosciach... byla nawet przytoczona data-rekord, kiedy to zagrali 4 koncerty w ciagu jednego dnia

 

trzeba miec nasrane

 

 

albo niezle cisnienie na kase

Albo 3-utworowa setliste.

 

Oczywiście najwięcej do domu zawiezie zespół FEEL. Piotr Kupicha z zespołem zgarnęli statuetki w kategoriach: płyta roku, zespół roku i najważniejszą Superjedynkę, o którą walczyli tylko zwycięzcy owych pięciu kategorii. – Ten dzień jest dla mnie wyjątkowy. Warto wierzyć w to, że marzenia się spełniają – powiedział Piotr Kupicha. Z powodu licznych wyróżnień, FEEL kilka razy musiał zaprezentować się publiczności. I tu pojawił się mały problem: Feel do tej pory ma trzy hity, a występ nie mógł być tak krótki… Piotr Kupicha wybrnął z tego, odświeżając swój przebój sprzed lat, który nagrał jeszcze z zespołem Sami: „Lato”, ale potem zaczęły się schody. Dlatego publiczność w Opolu dwukrotnie usłyszała: „Pokaż na co Cię stać” oraz „Jak Anioła Głos”. Piotr Kupicha chyba miał już dość śpiewania, bo całe partie zostawiał do wyśpiewania swoim fanom. Szkoda, że nie miał w sobie tyle pasji co Beata Kozidrak.

zrodlo: http://muzyka.wp.pl/g,0,id,38461,niusy.htm...ket=cookies_off

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
ej tak smiechem zartem, ale pare dni temu przeczytalem, ze kolesie graja ~38 koncertow MIESIĘCZNIE O_o tzn, ze np jednego dnia graja dwa razy, w dwoch roznych miejscowosciach... byla nawet przytoczona data-rekord, kiedy to zagrali 4 koncerty w ciagu jednego dnia

 

trzeba miec nasrane

 

 

albo niezle cisnienie na kase

Albo 3-utworowa setliste.

 

Oczywiście najwięcej do domu zawiezie zespół FEEL. Piotr Kupicha z zespołem zgarnęli statuetki w kategoriach: płyta roku, zespół roku i najważniejszą Superjedynkę, o którą walczyli tylko zwycięzcy owych pięciu kategorii. – Ten dzień jest dla mnie wyjątkowy. Warto wierzyć w to, że marzenia się spełniają – powiedział Piotr Kupicha. Z powodu licznych wyróżnień, FEEL kilka razy musiał zaprezentować się publiczności. I tu pojawił się mały problem: Feel do tej pory ma trzy hity, a występ nie mógł być tak krótki… Piotr Kupicha wybrnął z tego, odświeżając swój przebój sprzed lat, który nagrał jeszcze z zespołem Sami: „Lato”, ale potem zaczęły się schody. Dlatego publiczność w Opolu dwukrotnie usłyszała: „Pokaż na co Cię stać” oraz „Jak Anioła Głos”. Piotr Kupicha chyba miał już dość śpiewania, bo całe partie zostawiał do wyśpiewania swoim fanom. Szkoda, że nie miał w sobie tyle pasji co Beata Kozidrak.

zrodlo: http://muzyka.wp.pl/g,0,id,38461,niusy.htm...ket=cookies_off

 

O (pipi)a.

 

Jak wyjdzie płyta to ziemia się rozstąpi i lucyfer do spółki z karłowatym prezydentem będą musieli im wręczać order odrodzenia polski.

 

No cóż widać ten kraj potrzebuje na żelowanego pajaca w telewizji, bo inaczej jest chory : /

 

Idę zarzucić sobie Blog 27 w tracklistę co by przypomnieć sobie stare dobre czasy !

 

Odnośnik do komentarza

BartX, zabrzmiałeś jak...anioła głos :lol: . To ja też się wypowiem. Co by nie mówić złego o tym zespole jest...

 

 

...na maxa do bani. Jeśli dalej polska scena muzyczna będzie szła w tym kierunku to będziemy świadkami zawału serca wielu ludzi. Ja już jestem po dwóch. Teraz tak, mówicie, że ta kapela nie nagrała jeszcze płyty? To jak oni funkcjonują na koncertach??

Odnośnik do komentarza

21515710d0b3e52526352a77b43ff3772d884881839.jpg

 

01. A Gdy Jest Juz Ciemno (3:34)

02. Pokaz Na Co Cie Stac (3:21)

03. W Odpowiedzi Na Twoj List (2:49)

04. W Ciemna Noc (3:07)

05. Jak Aniola Glos (3:26)

06. To Dluga Rzeka (4:13)

07. Nasze Slowa, Nasze Dni (4:07)

08. Paul (5:44)

09. Kiedy Przy Mnie Spisz (3:49)

10. To Jest Taka Gra (3:04)

11. Sweet Harmony (3:25)

 

Przenikliwy wzrok. Kudły na żel. Okulary. Skóra. Ahhh... Idę na stadion na zakupy, chcę być taki fajowy jak oni!

 

Yap, pokazałeś, na co Cię stać :D

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zbigniew Hołdys wypowiada się niepochlebnie o naszym ulubionym zespole ! ;f

 

http://www.egoisci.pl/4528/nieudacznicy_feel_nie_umie_grac/

 

RAAAGEEE !!!

 

Feel mnie je bie. Kazdy zarabia jak chce. Jak sie Holdysowi nie podoba, to niech ruszy spasiona dupe i nagra cos jednoczesnie ambitnego oraz przebojowego, skoro tak narzeka na brak takich piosenek. Widac za wysokie progi, no ale krytykowac jest najwygodniej. Rozwala mnie taka bezczelnosc, jak sie do muzykow, ktorzy sobie po prostu zarabiaja, do pierdala typ co nic nie nagral od wielu lat. Ten to ku rwa wielki artysta.

Odnośnik do komentarza

Krytykować każdy ma prawo, niezależnie czy muzyk, czy nie. Hołdys to sympatyczny człowiek. Nie zwołał konferencji prasowej, na której ogłosił uroczyście, że Feel ssie. Ktoś go zapytał, co sądzi o Feelu, to odpowiedział. Nie widzę w tym nic złego, w przeciwieństwie do tysięcy zwykłych ludzi, których o zdanie nikt nie pyta, a oni i tak czują potrzebę manifestowania na prawo i lewo, jak to nie znoszą tego SŁABEGO, ba - FATALNEGO Feelu. Na każdą opinię pochwalną na temat tego zespołu znajduję 15 nienawistnych. Tak więc, naprawdę, wcale to wam gustu nie przydaje, krytycy. Nie lubicie Feela? No i co z tego? Wszyscy go nie lubią. Nikogo to nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...