Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
ile trzeba dać z kontraktu Kace lub Messiemu aby przeszedł do klubu? Daję 3,500 pkt i zawsze odmawiają, może to zależy od popularności drużyny? Karierę zaczynam, mam pierwsze okienko, więc nie jestem popularny, gram MU.

Ja mam podobny problem, daję maks kasy, mój zespół ma rangę S i nic, lipa.

Odnośnik do komentarza
oglądałem trailer fify ... przy tym od konami fifa leży. miejmy nadzieję, że tak już zostania a nie na koniec wyjdzie, że pes to znowu kicha, a fifa znowuuuuu zrobiła krok do przodu :(

 

nadzieja matką głupich, Konami obiecuje - czy się wywiąże, się okaże. Szczerze wątpię, ale chciałbym obgryzać później ściany za ten post.

Odnośnik do komentarza
ile trzeba dać z kontraktu Kace lub Messiemu aby przeszedł do klubu? Daję 3,500 pkt i zawsze odmawiają, może to zależy od popularności drużyny? Karierę zaczynam, mam pierwsze okienko, więc nie jestem popularny, gram MU.

Ja mam podobny problem, daję maks kasy, mój zespół ma rangę S i nic, lipa.

 

 

To chyba zależy od ustawienia trudności ligi, najpierw ustawiasz poziom trudności samego gameplayu, a potem samej gry, ja mam hard i to jest chyba błąd, kumpel ustawił normal i każdego zawodnika ma poniżej 1,5 tyś pkt, łącznie gourcuffem i messim. Szkoda, że dopiero teraz się kapnolem

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
OKey ale coś więcej na ten temat ?

Czemu lepiej grało się na ps2? Prócz oprawy wizualnej jakie jeszcze są różnice ?

Jeśli grałeś w poprzednie części PES'a na PS2, to się bardzo nie zawiedziesz. Różniece są takie, że nie ma LM, nowych trików i zagrań z wersji na PS3/X360. Wg wielu dobrych (turniejowych) graczy gra się lepiej w tę wersję na PS2, to prawie ta sama gra jak z przed lat, ale nie ma tych irytujących błędów z wersji next-gen.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli na PS2 to polecam PESa. FIFA na last-genach jest na starym i kiepskim silniku, a jak wiadomo PESik na tej generacji jest sporo lepszy od konkurenta. Jeżeli nie zależy Ci na aktualnych składach (albo masz możliwość przegrania na kartę jakiegoś Option File'a) to wybierz PESa3. Grafika nieco słabsza, ale gameplay (wg. mnie, oczywiście) nadrabia te straty zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...