Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PSP?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem potrzebę obudzenia w sobie swojego małego gracza, który usnął gdy skończyłem najlepsze pozycje na ps2, a z okazji tego, że nie mam kasy na telewizor z hd + nextgen, stwierdziłem, że może jakiś żywy poket. Wybrałem PsP i okazało się to strzałem w dziesiątkę, wersja 2004 z CF i codzienne 1,5 h w pociągu mija mi jak 3 minuty (raz prawie przejechałem swoją stacje). Genialna i do tego ciągle supportowana konsola (homebrew i official), dzięki pspGO przewiduje jeszcze, że przez 2 lata będą na nią wychodziły hiciory.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ze względu na cenę konsolki, możliwość odpalania starszych tytułów (z karty pamięci na sofcie 5.00 M33-6), a także ze względu na MGS PEACE WALKER, który ma wyjść jedynie na PSP (a MGS'a jestem fanem tongue.gif ).Oprócz tego jestem z PlayStation od początku - przymierzam się teraz do zakupu PS3 (póki co X360), ale to jeszcze troszkę yes.gif .TYLE.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Kupiłem PSP ponieważ jestem wygodny i lubię wieczorem sobie pograć w ciepłym łóżeczku, choć nie zawsze ;). Jak kolega wyżej nabyłem pocketa również dla wielu świetnych gier jak LocoRoco, Patapon, Castlevania, klasyków szaraka (choć tu lekka posucha) i jeszcze paru innych. Nieważne czy to kontynuacje tytułów ze starszej siostry czy zupełnie nowe serie. Liczy się klimat i zabawa jaką daje mi przenośniak. A daje wcale nie małą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Spodobala mi sie wizja przenosnego Playstation i tych wszystkich gier w ktore moznaby bylo zagrac na handheldzie Sony. Do tego trailer Gran Turismo Mobile - od razu ja chcialem. :D

Konsole kupilem od razu po japonskij premierze - import.

 

Rzeczywistosc okazala sie jednak nieco odmienna niz wczesniejsze wizje, brak fajnych gier, a wrecz pustki na poczatku sprawily, ze konsole lezala i sie kurzyla. Nawet teraz nie jest za dobrze, Sony troche dalo ciala, a PSP zostalo olane na rzecz PS3.

Mam nadzieje, ze wraz z nadejsciem NGP / PSP2 cos sie zmieni i bedzie lepiej bo Playstation ma potencjal, ale Sony musi sie postarac. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...