Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PSP?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Głównym powodem zakupu PSP na początku tego roku było Tactics Ogre oraz duża ilość innych znakomitych turowych RPG (Jeanne D'arc, Disgaea dla przykładu). Ponadto nie mam ani nie miałem nigdy PS2 i PS3, więc wszelkie reedycje i konwersje gier z konsol stacjonarnych Sony są dla mnie potencjalną nowością.

Uważam, że koniec cyklu życia konsoli to dobry moment zakupu, ponieważ ceny są przystępne, scena homebrew rozwinięta, no i gier jest masa. Fakt, nie ma takiego przepychu jak na DS'a, ale na DS'a większość gier nie wygląda tak jak 3rd Birthday.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem bo sporo jeżdżę służbowo za granicę a tak poza tym to lubię się opierniczać w pracy, gdy pracuje się 10h dziennie z czego faktycznie robi się coś przez niecałe 4h to zostaje sporo czasu na granie! najczęściej w klasyki z psx-a i może kilka świetnych gier z samego PSP. Zresztą praca którą wykonuję skłoniła mnie też do zakupu nowego DSi XL oraz ipoda touch 4gen... innymi słowy robię wszystko żeby nie robić nic :D

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Bo to bardzo dobry handheld jest, a w dodatku obecnie tani jak barszcz. Bardzo fajne exy, emulacja pierwszej PlayStacji, zatrzęsienie aplikacji homebrew, możliwości multimedialne - masa tego. Tylko w Slimce wkurza mnie ekran - trochę więcej słońca i nie da się grać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj sprawiłem sobie PSP w stanie mega igła (pewnie z dwa razy z pudełka wyciągany był ) . Model 1004 czyli grubasek , w zestawie dostałem kartę 4 GB i jakieś dwie gry popierdółki . Pierwsze co to od razu na neta co z tym fantem zrobić , bo głównie interesuje mnie możliwość grania w gry z PSXa oraz oglądanie filmów (często za granicą jestem a lapka sobie jeszcze nie sprawiłem ) . 8 h grzebania w necie , ściągania plików , instalowania na konsoli i oto jest 5.50 Prome-4 na pokładzie :D . W tym momencie jest to dla mnie sprzęt idealny , kompletny i jedyne czego potrzebuję to jakieś większej karty . Słucham muzy , oglądam filmy w dobrej jakości , wygodnie gram w najlepsze szarakowe gierki (na smartfonach to pedał) ... Mistrzostwo , dziękuję SONY za PSP :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kupiłem swoje psp z powodu durnego już 10-letniego kompa. Chciałem po prostu grać wszędzie, w wyśmienite gry ze stajni PlayStation. Mam model e-1004, i nie przeszkadza mi, że nie mogę grać przez wi-fi, bo dla mnie jest to zbędne. Ale nic nie zmienia zdania, że PSP jest wyśmienite, ps vita jest o 100 lat świetlnych w tyle.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem swoje psp z powodu durnego już 10-letniego kompa. Chciałem po prostu grać wszędzie, w wyśmienite gry ze stajni PlayStation. Mam model e-1004, i nie przeszkadza mi, że nie mogę grać przez wi-fi, bo dla mnie jest to zbędne. Ale nic nie zmienia zdania, że PSP jest wyśmienite, ps vita jest o 100 lat świetlnych w tyle.

 

jak ją złamią odowiednio i będzie miała tą samą albo i lepszą emulacje gier z różnych platform to będzie lepsza :P

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...