Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

Fps 30, tak ? jakieś spadki framerate'u są w tym demie ?

 

nic z tych rzeczy, wszystko płynie. Mnie się okropnie podoba, nie wiem jak może komuś się rozgrywka znudzić jak to jest demo, w dodatku tutorial którego skipnąć nie można i trzeba iść po sznurku. Końcówka daje radę. Kapitalnie wygląda efekt gdy Faith skacze i musi złapać się wystającej rurki ze ściany. Ekran świetnie się rozmazuje i słychać lekki szum w uszach po dobiciu się do owej rurki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że można. Chodzi mi o całokształt demka. Ludzie już lamentują, że gra jest nudna i taka będzie, że skakanie i takie tam w ogóle głupie. Mimo, że AC był schematyczny i ogólnie można było sporo zarzucić to klimat pozwolił mi przejść grę 2 razy i nabić solidnie GS. ME ma to coś i mam nadzieję, że replaybility będzie bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie z zalozenia sie nie znaja. W fpsach caly czas sie tylko strzela i jakos nie ma nudy - tutaj sie caly czas bedzie skakalo i moim zdaniem tez nie bedzie z tym problemu. Kwestia tylko i wylacznie czego szukasz z tej produkcji. Osobiscie nie zamierzam sie bawic w timetriale (chociaz... ;>), ale po kilkukrotnym przejsciu demka widac, ze jest kilka miejsc, w ktorych mozna troche pokombinowac. Tutaj wyluskac z dwie sekundy, tutaj jeszcze jedna. No miodzio - szkoda tylko, z demo takie krotkie i jak znamy trase staje sie naprawde uber latwe, ale mozna sie pobawic w szukanie alternatywnych drog: zamiast wchodzic po schodach zrobic wallruna i odbic sie na wyzsze pietro - trzeba tylko chwilke pokombinowac i robi sie ciekawiej. Brakuje mi troche wyczucia - czasami nie wiem, czy trzeba dwa razy tapnac skok, zeby minac przeszkode, czy wystarczy raz, ale z czasem pewnie nabiore wprawy.

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

Obejrzyjcie sobie ten wywiadzik z niejakim Tadeuszem na poly - z tego co ten czlowiek mowi, i jak jego reakcje pokrywaja sie z moimi mozemy byc naprawde spokojni. Denerwuje mnie ubijanie jednego z ciekawszych tytulow od kilku lat za argumenty przytaczajac, ze caly czas sie skacze. W kazdej grze powtarzamy jakies schematy - moze w platformowkach, czy fpsach jest to latwiej ukryc developerom, ale w ME trzeba po prostu wpasc, cieszyc sie z plynnego poruszania. Moze przesadzam, ale to jest jak z ambitnymi filmami. Wpadnie motloch i zacznie pisac glupoty - tylko dlatego, ze nie zrozumial przeslania. Nie wiem jak tutaj z fabula, ale trzeba poczuc FLOW, zeby sie cieszyc ta produkcja.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo. Grafika bardzo fajna, stylistyka i kolory robi dobre wrażenie. Sterowanie przystępne, a sam gameplay... no właśnie tu jest problem, zależy co kto lubi. Dla mnie to jest denne, mało ciekawe, całkowicie nie trafia w moje gusta. Ale zdaję sobie sprawę, że jak ktoś lubi poskakać, wyćwiczyć jakieś sekwencje, to ta gra może się podobać. Ja tę grę traktuje w kategoriach ciekawostki.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem demko na PS3 ( x w serwisie ) kurka, muszę mieć, nie żaden pirat na x'o ( dobrze że x'o jest w serwisie, dam chłopakom z DICE zarobić )

Warta gra 2 stówek! trening nudnawy, ale rozgrywka, bronie, akcja... szok, od Jet Set Radio, nie miałem takiej zajawki na giere!

 

Pytanie teraz... którą wersje zakupić :(

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

To Ja się dołączę do tych, którym demo się spodobało i zachęciło do kupna gry.

Jejciu jakie to jest cudne, Ohuuu Aahuuu! :D

Czuję się jak prawdziwy parkour-master (nie wiem czy tak to się wymawia, jak coś to poprawcie).

EA wprowadza nowe marki. Ach ach. Cieszmy się więc.

Dzięki takim grom, wciąż cieszę się swoim hobby jak mały dzieciak (choć mały już nie jestem :) ).

 

A jak ona fajnie wygląda, a z jaką gracją się porusza po tych wieżowcach, no i te niesamowite widoki....ech.

 

Coś czuję, że ten tydzień będzie mi się dłuuuużył.

Edytowane przez Rafalinda
Odnośnik do komentarza

Ja po zagraniu w demo nabrałem ochoty by ją kupić. Jest w tej grze specyficzny klimat. Nie wiem jak to przełożyć na słowa ale ostatni raz tak się czułem grając w Portal. Jedyne czego się boję to efektu "wow!", który podobno dopada każdego kto zagrał w demo. Butcher ostrzegał, że to tylko pierwsze wrażenie, a cała gra może graczy rozczarować. Obyśmy tego nie uświadczyli i oby DICE starczyło pomysłów na cały 12 godzinny story mode.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Jedyne czego się boję to efekty "wow!", który podobno dopada każdego kto zagrał w to demo. Butcher ostrzegał, że może to być tylko pierwsze wrażenie a cała gra niesety graczy rozczaruje. Obyśmy tego nie uświadczyli i oby DICE starczyło pomysłów na cała 12 godzinny story mode.

 

 

Oby, oby :)

Ja się nie pogniewam jak będzie nawet o połowę krótsza. Nie mam również nic przeciwko skryptom.

Jeśli gra będzie przez to tak intensywna jak COD4 Modern WW, to właśnie takiej przygody poszukuję

 

Aha, zapomniałem wcześniej dopisać, że bez pamiętnie zatraciłem się w kawałku pani Lisy M. "Still Alive" - balsam dla moich uszu.

 

A co do efektu "WOW", to kwestia subiektywnego/indywidualnego odczuwania. Dla mnie takim efektem "WOW" jest np GTAIV - znudził mi się po drugiej godzinie grania. Po efekcie "WOW" przyszedł efekt "ALE TO JUŻ BYŁO..." :(

 

Żeby opisać to niesamowite uczucie, które mnie ogarnęło podczas obcowania z Mirror's Edge, muszę wyjść daleko poza ramy konwencji literackiej, wyrażając się bardziej kolokwialnie stwierdzając, że to jest po prostu (przepraszam za wyrażenie) ZA JE BIS TE :D [ ale mi długie zdanie wyszło :) ]

Edytowane przez Rafalinda
Odnośnik do komentarza
Żeby opisać to niesamowite uczucie, które mnie ogarnęło podczas obcowania z Mirror's Edge, muszę wyjść daleko poza ramy konwencji literackiej, wyrażając się bardziej kolokwialnie stwierdzając, że to jest po prostu (przepraszam za wyrażenie) ZA JE BIS TE :D [ ale mi długie zdanie wyszło :) ]

Ano ;) Gra inna niż wszystkie (Dokładnie jak Portal). Nie chodzi w niej o strzelanie, zabijanie. Szybka akcja jest nadal ale okraszona czymś innym niż naparzanie do wrogów z CKMa czy M16. To może być również niezła historia. Niewiadomo jak się fabuła będzie rozwijała i czy będzie trzymała wysoki poziom ale jedno jest pewne - podwaliny są. Ciekawie nakreślony świat a w jaką historię w tym świecie zostanie wyposażone Mirrors Edge - cóż zobaczymy. Od teraz trzymam kciuki bardzo mocno za grę DICE. Po zagraniu z demko inne gry wydały mi się takie... prymitywne ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Żeby opisać to niesamowite uczucie, które mnie ogarnęło podczas obcowania z Mirror's Edge, muszę wyjść daleko poza ramy konwencji literackiej, wyrażając się bardziej kolokwialnie stwierdzając, że to jest po prostu (przepraszam za wyrażenie) ZA JE BIS TE :D [ ale mi długie zdanie wyszło :) ]

Po zagraniu z demko inne gry wydały mi się takie... prymitywne ;)

Mam bardzo podobne odczucia, bo w Mirror's Edge widać jak na dłoni pewien rodzaj artyzmu. Dotyczy to oczywiście designu lokacji, choć mam nadzieję, że jego elementy znajdą się też w fabule. No i rzeczywiście można zapytać: dlaczego ktoś na to wcześniej nie wpadł ? :)

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...