Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te mapki z filmiku powinny być już obecne w pełnej wersji. Albo jako darmowy dodatek. A co do głównej gry to jestem w połowie i bawię się świetnie, chociaż za dużo jest akcji we wnętrzach. Swoją drogą te wnętrza przypominają mi ukochaną gierkę z PC czyli Half-Life. Kapitalny ten ME, zachwyca oprawą i możliwościami, wciąga jak bagno, ale też irytuje częstymi zgonami. No i momentami bawi do łez (źli kolesie w tunelu metra zmasakrowani przez metro, ha ha).

Odnośnik do komentarza

@easye - mylisz jedna sprawe - granie na hard ,a granie bez strzelania to dwie rozne rzeczy. Strzelac mozesz i na tym i na tym poziomie, tyle ze jak nie bedziesz to dostajesz achi, a do tego masz oddzielnie achi za przejscie i za przejscie na hardzie. Runner Vision na hardzie masz wylaczone na stale, zreszta gdzie Ci sie spieszy? Gra nie jest ,ani dluga, ani trudna, nic Ci sie nie stanie jak przejdziesz 2x.

Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/player/43551.html

 

zastosowanie Physx ktory bedzie na PC jako dodatek

Na pewno biegnąc i szukając szybkiej drogi będę strzelać i podziwiać powiewające flagi. Dodatek w ramach jakiejś rekompensaty za wydłużony czas oczekiwania, szkoda tylko że znów trza będzie nową kartę dokupić 8)

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza

Fajna giera. Nie spodziewałem się, że tak mi się spodoba. Bardziej od dead space, który teoretycznie dużo bardziej w moim guście powinien być.

 

Zdobywanie calaka daje sporo frajdy i mocno przedłuża grę. Fajnie to wygląda, jak się leci przez planszę bez błędów i z użyciem skrótów.

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona w sumie 3 razy :) - normal, hard i bez zabicia (probowalem zrobic 2 ostatnie za 1 razem ale 99% etapu mnie wkurzal to w koncu zabilem ich... ;)). Grze brakuje takiego dynamizmu jaki jest przy speedrunie, oraz jakis takich wiekszych etapow do wspinania sie po budnkach, itp. Pomysl jest dobry, gorzej z wykonaniem. W sumie zapowiedziano "ustnie" kolejne czesci i moze poprawia pewne rzeczy bo podobnie jak Dead Space czy Army of Two brakuje im jeszcze czegos. Mimo swoich warto zagrac. Daje 8+/10. Do wad mozna zaliczyc - czas gry, malo wrogow, "skakania", etapow lamiglowkowych.

Odnośnik do komentarza

piosenka która właśnie leci mi w credits jest cudna , szkoda , że cała gra taka nie jest .Pomijając świerzy i nowatorski pomysł gra jest bardzo przeciętna i wyraźnie odstaje od dzisiejszych standardów raz , że otoczenie jest nie zniszczalne , wieje pustką , zero jakiegoś rozmachu , wielkiego wybuchu czy coś ;) to na dodatek cała gra sprowadza się do schematu bieg - skok z dachu - rura - drzwi - szyb wentylacyjny -znowu drzwi okazyjnie można rozwalić pary zamaskowanych stróżów prawa z SI rodem z Dreamcasta , szkoda .

 

7+/10

Odnośnik do komentarza
piosenka która właśnie leci mi w credits jest cudna , szkoda , że cała gra taka nie jest .Pomijając świerzy i nowatorski pomysł gra jest bardzo przeciętna i wyraźnie odstaje od dzisiejszych standardów raz , że otoczenie jest nie zniszczalne , wieje pustką , zero jakiegoś rozmachu , wielkiego wybuchu czy coś ;) to na dodatek cała gra sprowadza się do schematu bieg - skok z dachu - rura - drzwi - szyb wentylacyjny -znowu drzwi okazyjnie można rozwalić pary zamaskowanych stróżów prawa z SI rodem z Dreamcasta , szkoda .

 

7+/10

To nie graj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...