Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, ze jak robimy Speed Runy to nie ma czasu na zwalenie sie z budynku ? czy mozna jakikolwiek blad popelnic ? bo niektore levele same w sobie sa trudne, a co dopieri jeszcze idealnie je przejsc... ; /

 

polecam kanał na YouTube http://www.youtube.com/view_play_list?p=3021F5456535AE6F

 

tam koleś pokazuje jak najszybciej przejść dany level (zapewne są szybsi, ale pokazuje omijanie standardowej drogi, a to w sumie się liczy:))

Odnośnik do komentarza

Próbowałem wczoraj, bodajże chapter new eden mall przejść - miałem za(pipi)isty czas ... bach wallrun po ścianie a tu cyp, złapała się nad przepaścią ściany - CZYSTY BETON, żadnych kantów, lamp, nic po prostu - a ta wisi, na mecie brakło 10 sekund... Myslałem, że wszystkie speedruny zalicze wczoraj, ale coś czuje, że spędze jeszcze przy tej grze szatańskie godziny "rozrywki" :E

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, ze jak robimy Speed Runy to nie ma czasu na zwalenie sie z budynku ? czy mozna jakikolwiek blad popelnic ? bo niektore levele same w sobie sa trudne, a co dopieri jeszcze idealnie je przejsc... ; /

 

polecam kanał na YouTube http://www.youtube.com/view_play_list?p=3021F5456535AE6F

 

tam koleś pokazuje jak najszybciej przejść dany level (zapewne są szybsi, ale pokazuje omijanie standardowej drogi, a to w sumie się liczy:))

Dzieki - pewnie sie przyda...

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem przed chwilą, odpaliłem raz drugi grę na hardzie przeszedłem prologue i pierwszy level, wyłączyłem, poprostu nie chce mi się tego drugi raz przechodzić, miejscówki choć są ciekawie zaprojektowane, ładne, kolorowe, to nudzą się... gra jest fajna, warto w nią zagrać, ale nic więcej. Jak Fisiu powiedział, gra nie jest rewelacyjna, gra jest rewolucyjna....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pożyczyłem od kumpla (oi Specu) i sobie powoli pykam - 6 chapter aktualnie

w sumie gdyby nie ta cieniutka fabuła to nie było by powodu i motywacji do śmigania laseczką

 

rewelacyjna stylistyka, jest w niej coś z Pieta Mondriana (http://pl.wikipedia.org/wiki/Piet_Mondrian) - minimalizm, abstrakcja i geometria ponad wszystko (gratsy dla żonki co to zauważyła)

 

sterowanie jest wręcz idealne, po 5 minutach już wszystko kojarzysz i tylko łączysz ruchy aby utrzymać maxymalne momentum

 

cudny tytuł

Odnośnik do komentarza

Chmm wiesz co, mi ME w pewnym momencie od strony wizualnej skojarzyl z Killer7( byc moze dzieki kolorystyce... naprawde nie wiem). Rowniez pochwalam sterowanie.... jest na tyle przejzyste, ze samemu utrudniam sobie pewne kombinacje aby czerpac wieksza radoche z gry, zastanawia mnie jednak zywotnosc tego tytulug, czy aby nie znudzi mi sie za szybko? Chmmm podobno bedzie z tego trylogia.... zobaczymy. Oby wiecej takich eksperymentow na next geny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W końcu wczoraj dorwałem swoją Faith, tfuu to znaczy ME ;) . Hmm.. nie wiem od czego zacząć, może od tego że, gra jest cholernie krótka dziś już ją skończyłem. Wiem że, zostaje hard, achivy, time triale itd. ale główny wątek kończy się za szybko. Graficzne jest średnio na maksa ale, stylistyka i architektura etapów nadrabia wszystko. Muzyka dla mnie najwyższa półka. Ogólnie jest dobrze, ale nie powiem spodziewałem się czegoś "lepszego". Pomęczę jeszcze gierkę przez tydzień bo na tyle ją mam pożyczoną i wsio. W sumie to się cieszę, że nie kupiłem jej jak chciałem na premierę. Na pożyczenie, na wymiankę w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Na pozycję nieźle się nakręciłem, ale nim mój egzemplarz zakręcił sie w czytniku, wiedziałem czego się spodziewać. Grafika dizajnowo wymiata i ogólnie rządzi, choć od strony technicznej nie jestem w stanie nic konkretnego stwierdzić, gdyż przesiadeczkę z poprzedniej generacji zaliczyłem dość niedawno, więc mi się bardziej niż podobało. Teksturki, światłocień i rozsławiona w prasie kolorystyka lokacji sprawiały, że zatrzymując się w miejscu można było ujrzeć przed sobą idealny art na tapetkę. Sama gra jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Wątek główny jest faktycznie krótki, ale dla mnie był on tylko jednym z trybów. Najważniejsze dla mnie w tej grze od samego początku było rozpoczęcie zaliczania leveli na czas, znajdowania skrótów, kombinowania z urywaniem sekund i wszelkiego rodzaju takie wybryki. Kiedy jest się pod koniec takiego toime trial, wiedząc, że ma się za sobą dobry czas i nadal kilka przezkód, na których można coś zwalić, aż dłonie się pocą i serce szybciej bije (przynajmniej w moim przypadku:))Wracając jeszcze do trybu głównego, może i jest niedługaśny, ale przy tym konkretnie intensywny. Level Ropeburn i jazda z pociągami robi swoje jeśli podkręcimy dźwięk. . Fani wszelkich skakano-wspinanych wygibasów powinni się grą zainteresować. Co prawda można jej wytknąć nieco przewidywalną fabułę, może ubogi element strzelankowy (w sumie od początku był on w tym tytule ignorowany), czy brak większej swobody na levelach, ale mi to w odbiorze tego tytułu nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MasterShake

ej za czas gry ktos powinien w pysk dostac, 2 podejscia i koniec? Fakt ze bawilem sie jak swinia w gownie ale no z deka przegiecie ;f

 

a co do grafiki, imo 10/10

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...