Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jest źle? To zobacz Chapter 2 i 11-minutowy Speedrun ;/ już wiele razy próbowałem ale wciąż gdzieś ginę i tracę niepotrzebnie czas.

IMO jest to najtrudniejszy speedrun po zrobieniu tego chaptera nic już nie było problemem. Najlepsze jest to że w tym speedrunie jak obierzesz odpowiednią drogę to możesz sobie pozwolić nawet na dwie śmiertelne gleby.

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza

Dobra, zrobiłem Time Triale (rekord na time trialu - 14 sekund :E), zostały speed runy - czyli kolejne łamanie języka na rzucaniu francuskich ku,rw.

 

Czytałem, że będzie DLC, ale tylko na PS3? Co z X360? Po wycalakowaniu nie będzie ŻADNEGO DLC, żadnych mapek, żadnych achievementów? Jak nie - pozbywam się tej szatańskiej gry :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

DLC ukaże się również na Xboxa 360 i będą to nowe mapki do time triali. Nowych achievmentów raczej nie będzie, ot takie ułatwienie dla tych co chcą 50 gwiazdek zdobyć.

 

A propos speedruna - dzisiaj w końcu pękł mi chapter 2 - myślałem, że nie wyrobie w końcówe - stresa miałem jak nie wiem... a wiecie jaki czas? 10:59'79 niezły fart :D

Odnośnik do komentarza
Odpaliłem właśnie grę pobiegałem, poskakałem, doszedłem do 3 chapteru i co? - ta gra ssie jak dla mnie... samo bieganie i nic innego... może gra rozkręci się w co wątpie, właśnie leci na pchli, skończę ją raz, może dwa i cya.

 

Graj dalej bo od 6-tego levelu Faith dostaje nowe skille: np. podwójny skok, "Faith Vision" (widzi wrogów przez ściany), i rozbrajanie przeciwników na odległość. Nie mówiąc o mega trudnym ostatnim bossie.

Btw. a czego się spodziewałeś po grze o free runningu ;] ? Możliwości prowadzenia dialogu czy levelowania postaci?

Odnośnik do komentarza
a czego się spodziewałeś po grze o free runningu ;] ? Możliwości prowadzenia dialogu czy levelowania postaci?

Ta gra i tak jest wyreżyserowana w sposób jakiego się nie spodziewałem - bo nigdy nie myślałem o parkourze np w kanałach :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...