Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

piosenka która właśnie leci mi w credits jest cudna , szkoda , że cała gra taka nie jest .Pomijając świerzy i nowatorski pomysł gra jest bardzo przeciętna i wyraźnie odstaje od dzisiejszych standardów raz , że otoczenie jest nie zniszczalne , wieje pustką , zero jakiegoś rozmachu , wielkiego wybuchu czy coś ;) to na dodatek cała gra sprowadza się do schematu bieg - skok z dachu - rura - drzwi - szyb wentylacyjny -znowu drzwi okazyjnie można rozwalić pary zamaskowanych stróżów prawa z SI rodem z Dreamcasta , szkoda .

 

7+/10

Ale (pipi)enie. Po co ci w tej grze wybuchy i zniszczalne otoczenie? Jaki sens ma faith rzucająca granatami które roz(pipi)ą przy okazji pare budynków? To totalnie gryzie sie z tym, czym ta gra miała być. Brak rozmachu? Dla mnie skakanie z dźwigu na dźwig kilkadziesiat metrów nad ziemią i ostatnia akcja w grze mają za(pipi)iscie duzy rozmach :]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piosenka która właśnie leci mi w credits jest cudna , szkoda , że cała gra taka nie jest .Pomijając świerzy i nowatorski pomysł gra jest bardzo przeciętna i wyraźnie odstaje od dzisiejszych standardów raz , że otoczenie jest nie zniszczalne , wieje pustką , zero jakiegoś rozmachu , wielkiego wybuchu czy coś to na dodatek cała gra sprowadza się do schematu bieg - skok z dachu - rura - drzwi - szyb wentylacyjny -znowu drzwi okazyjnie można rozwalić pary zamaskowanych stróżów prawa z SI rodem z Dreamcasta , szkoda .

 

Nie wiem, nie grałem w pełną grę, tylko w demo. Myślę, że może się znudzić takie bieganie i bieganie (vide Assassin), ale na pewno sprawdzę tę pozycję, kiedy tylko będę mógł. Design i świeże (nie świerze) podejście do tematu to coś, co lubię. Mógłbyś sprawdzać poprawność ortografii, jeśli masz z tym problemy, chociażby w WORD'zie. (no offence - rażą mnie błędy, już taki jestem ;) ).

Odnośnik do komentarza
@easye - mylisz jedna sprawe - granie na hard ,a granie bez strzelania to dwie rozne rzeczy. Strzelac mozesz i na tym i na tym poziomie, tyle ze jak nie bedziesz to dostajesz achi, a do tego masz oddzielnie achi za przejscie i za przejscie na hardzie. Runner Vision na hardzie masz wylaczone na stale, zreszta gdzie Ci sie spieszy? Gra nie jest ,ani dluga, ani trudna, nic Ci sie nie stanie jak przejdziesz 2x.

a tak z ciekawosci pytalem : ) w koncu dzisiaj ja rozpakowalem (tydzien lezala w folii:) i ja ta gre uwielbiam. Zobaczymy jak bedzie pozniej, ale poki co jestem w niej po prostu zakochany ;)

 

Odnośnik do komentarza
piosenka która właśnie leci mi w credits jest cudna , szkoda , że cała gra taka nie jest .Pomijając świerzy i nowatorski pomysł gra jest bardzo przeciętna i wyraźnie odstaje od dzisiejszych standardów raz , że otoczenie jest nie zniszczalne , wieje pustką , zero jakiegoś rozmachu , wielkiego wybuchu czy coś ;) to na dodatek cała gra sprowadza się do schematu bieg - skok z dachu - rura - drzwi - szyb wentylacyjny -znowu drzwi okazyjnie można rozwalić pary zamaskowanych stróżów prawa z SI rodem z Dreamcasta , szkoda .

 

7+/10

To nie graj.

 

przeszedłem grę to wyrażam swoją opinie , nie wolno mi ?

Poza za(pipi)ista kolorystyka i fajnym nowym pomysłem ta gra to druga liga jeśli chodzi o całą resztę nie oszukujmy się .

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to nie jest gra dla niedzielnych graczy.

Generalnie nie jest trudna i przechodzi się ją z rozmachu, ale...

 

...żeby jednak była taka łatwa, to wymaga ponadprzeciętnego manuala.

Jak komuś się palce mieszają i nie wychodzą niektóre akcje, to gra może frustrować.

Jeśli jednak ma się choć trochę skilla, to gra daje masę frajdy + zajebiście się to ogląda, kiedy wszystko za pierwszym razem wychodzi.

 

 

Moim zdaniem to jedna z najlepszych gier roku. Zdecydowanie.

 

BTW: Calak nie jest łatwy. Jakikolwiek time-trial to spore wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

IMO przejscie Hard bez pukawek jest latwe ,tylko trzeba sobie dobrze trase obcykac ;) 3/4 walk mozna sprytnie ominac.

Co do TT to jest nawet trudno ,ale Speed Runy to masakra! Chapter 2 i 9 to jest festwial rzucanych k**w :/

Cale szczescie 100% juz mam i wspolczuje osobom ,ktore beda robic calaka ;

Odnośnik do komentarza
Jak się gra na hardzie i bez używania broni to może czasem sfrustrować :lol:

czy ja wiem, hard + nie uzywanie broni i wysialem dopiero w ostatniej czesci gry (5 ochroniarzy w tym 1 z "minigunem" i

serwery

).

 

C1REX - gra jest dla casuala - reszta jak speedruny czy timetriale to nie ale sama fabula jest latwa na hardzie (nawet brak czerwonych rurek czy skrzynek w niczym nie przeszkadza - sam gre zaczelem grac od harda gdyz na normalu zrobilem gdzies ze 3 etapy). Nie trzeba znac jakis mega trickow - wystarczy wallrun, jump i tyle. Inne rzeczy sa tylko dobre na czasowki.

Szkoda ze DLC bedzie dosc pozno, ja sie gry juz pozbywam - speed runy/tt fajne ale mocno wkurzajace sa. Trzeba znac najlepsze drogi, robic wszystko perfektem prawie oraz nie ginac

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Własnie, co to są te speed runy? Bo time triale to to raczej nie są?

 

i wspolczuje osobom ,ktore beda robic calaka ;

Dzięki, a jednocześnie kieruje prośbe - mógłbym jutro wysłać prośbę o frienda? Chodzi o TT żeby zrobić, a nie zawsze wiem gdzie pędzić :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Własnie, co to są te speed runy? Bo time triale to to raczej nie są?

 

i wspolczuje osobom ,ktore beda robic calaka ;

Dzięki, a jednocześnie kieruje prośbe - mógłbym jutro wysłać prośbę o frienda? Chodzi o TT żeby zrobić, a nie zawsze wiem gdzie pędzić :)

Ja mam calaka ,ale na PS3 :]

Zreszta przy kazdym TT mozesz sobie wybrac ducha z czolowki i obbadac trase. :)

Odnośnik do komentarza

Zacialem sie... jestem na lodzi - chyba 6, albo 7 chapter - w malym zielono bialym pomieszczeniu. mam sie dostac do wyjscia, do ktorego za chiny nie wiem jak doskoczyc. Ech, w sumie kto mi pomoze, jak nawet nie wiem, jak te pomieszczenie opisac ;)

 

EDIT. Trzeba biec przy scianie i w ostatniej sec. sie wybic na 2 strone.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...