Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W Żabce pojawił się napój bogów:

 

 

Ciekawe czy zagości do innych sklepów, bo do tej pory dostępny był tylko w restauracjach (szklane buteleczki 0,2l).

 

Dla mnie to jest niepitne. Kupiłem jakiś czas temu, żeby sprawdzić, bo lubię imbir(zwłaszcza w formie mordoklejek), ale to smakuje jak woda z cukrem, bez wskazań, że to choćby stało obok imbiru. Za to tonik z tej firmy, to jest faktyczny napój bogów.

 

Co do słodkich soków. Jeżeli producent pisze, że nie zawiera dodawanego cukru, to nie musi być to jednoznaczne z tym, że zawiera słodzący syf. To, że sok wydaje się słodki to pewnikiem wynik obróbki termicznej(np. Pieczone jabłka też stają się słodsze). 95% soków robi się z zagęszczonych przecierów/soków, ale to też nie oznacza, że żeby je zagęścić dodaje się cukier, tylko odparowuje wodę, żeby ułatwić transport. To akurat nie mój domysł, tylko fakt.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja kupiłem w jakimś monopolowym, babka sama mi zaproponowała jak zapytałem o zielona herbe. Jest jakoś o złotówkę tańsza od Liptona/Nestea czyli koło 2,5 PLN. 

Nice tea, od food care Fitella, może mniej syfu jest niż w Nestea raczej, bez konserwantów i na pewno mniej słodka co jest in plus bardzo.

Edytowane przez Shiro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

dr peppera ostatnio piłem i mimo wszystko dla mnie kupa. smak jak jakieś słodkie rozwodnione niewiadomo co. co do kwasu chlebowego to ponoć niby zdrowa cola ze wschodu, jednak jak widzę te butelki to się boję, że to jakieś goowno w płynie. nie mam odwagi żeby tego spróbować. ta sama półka co wątróbka i szpinak

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...