Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś pił Colę vaniliową? Wczoraj widziałem w 34 i nawet chciałem kupić, ale nie będę wydawał w ciemno 7 złotych za litr.
Piłem kilka razy, z tego co pamiętam dobra, warto sprawdzić. Jeszcze swego czasu było to w Piotrze i Pawle razem z jakimś Pepsi Blue, czy coś takiego, też dobre, ale nie wiem czy da się to gdzieś jeszcze dostać. Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Ktoś pił Colę vaniliową? Wczoraj widziałem w 34 i nawet chciałem kupić, ale nie będę wydawał w ciemno 7 złotych za litr.

 

Mdła strasznie, w małych ilościach jeszcze ujdzie, ale potem człowiekiem rzuca jak świnią w ubojni.

Nie polecam też Coca Coli Blak, chociaż tego już chyba nie produkują. Połączenie coli z kawą i podobny efekt, jak wyżej (smak BARDZO ciekawy, ale to nie znaczy, że rządzi)

Odnośnik do komentarza

Na razie piłem tylko Frugo różowe. Nie podeszło mi za bardzo, bo ma grejpfrut, którego nie za bardzo lubie, co nie znaczy, że nie jest to dobry smak. Taka ciekawostka, być może już to wiecie: Czy wiesz, że w różowym Frugo barwnik, który nazywa sie koszenila, to zmielone na proch czerwce kaktusowe, czyli robaczki z meksyku?

Odnośnik do komentarza

Na razie piłem tylko Frugo różowe. Nie podeszło mi za bardzo, bo ma grejpfrut, którego nie za bardzo lubie, co nie znaczy, że nie jest to dobry smak. Taka ciekawostka, być może już to wiecie: Czy wiesz, że w różowym Frugo barwnik, który nazywa sie koszenila, to zmielone na proch czerwce kaktusowe, czyli robaczki z meksyku?

 

W jogurtach i napojach mlecznych o czerwonym zabarwieniu (truskawkowe zazwyczaj) też to dodają.

 

W "Żabce" ostatnio w całej Gdyni przecena Lipton Ice Tea - 1,5l za 2.99 - sprawdziłem mango, którego nigdy nie piłem i jest pyszne. :D

Odnośnik do komentarza

(pipi)ło mi się, nie ma nesti 2l tylko 1,5l no ale każdy wie ocebe :) U mnie była paleta słabo oznaczona, zabrałem jedną nesti a pani w kasie do mnie, że to promocyja taka i muszę zabrać dwie i faktycznie, były pakowane po 6 w takich foliach wydzieranych po dwie.

Gierek nie było, ale kumpel mi kupił w innej biedrze :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...