Skocz do zawartości

Siren: Blood Curse


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Juz 24 lipca w Japonii pojawi sie kolejna czesc serii Siren(u nas Forbidden Siren), noszaca podtytul New Translation. Pierwsze skany z Famitsu:

 

http://www.imagebam.com/image/70620e5096721

http://www.imagebam.com/image/9b94ed5096818

 

Ponadto juz w najblizszy piatek na stronie http://www.jp.playstation.com/scej/title/nt/ najprawdopodobniej pojawi sie pierwszy trailer gry! Juz nie moge sie doczekac! Shibito na PS3 moga wygladac naprawde strasznie...

 

PS. FS:NT ma byc odswiezoną wersja pierwszego Siren z PS2. Mozemy jednak oczekiwac wielu zmian i dodatkow.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mają się (chyba) pojawić zupełnie nowi przeciwnicy a poza tym twórcy urozmaicą gameplay nowymi umiejętnościami Shibito (jak choćby radzenia sobie z przeszkodami).

 

Będzie też możliwość przechodzenia poszczególnych epizodów nowym sposobem, fabułę nakręcać będą głównie cudzoziemcy, pojawi się nowy content and so on...

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

http://www.jp.playstation.com/scej/title/siren_nt/

 

Trailer obejrzany. Coz, graficznie Siren nie powala. Oczywiscie, jest duzo lepiej niz na PS2, ale do czolowki najladniejszych gier na Chlebak ta gra sie nie zalapie. Mimo to czekam na kolejne informacje o Zakazanych Syrenkach...

 

PS. Tu tez znajdziecie trailer:

http://www.gametrailers.com/player/32980.html

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Zapowiada się bardzo miodzio gra:) W wersje na ps2 nie grałem, dla tego z chęcią nadrobię tą grę na ps3. Oj będzie się działo. Klimat zapowiada się na prawdę wyśmienicie:)

Kiedys, na kilka miesiecy przed premiera oryginalnego Forbidden Siren na PS2 rowniez nie moglem doczekac sie tej gry. Z zapowiedzi przekonywalo mnie absolutnie wszystko - grafika, klimat, shibito! Dodatkowo fakt, iz za rezyseria gry stal sam Keiihiro Toyama(tworca mojego ulubionego horroru - Silent Hill) nie pozostawal bez znaczenia.

 

Kiedy jednak polozylem swoje lapy na grze czar prysł niemal natychmiastowo! Pomysl na podzial gry na misje i az kilkunastu roznych bohaterow, w ktorych kazano mi sie wcielic moim zdaniem definitywnie sie nie sprawdzil! Dodatkowo nalezalo zaznaczyc, iz gra byla(jest) absurdalnie trudna i kazde zadanie musialem powtarzac kilka(nascie) razy! Apropo zadan - sa one bezsensowne jak cholera - np. znajdz buty, albo zdjecie(lol). Osobiscie w Siren gralem "na odwal sie", zazwyczaj wcale nie krylem sie przed oprawcami tylko spylalem przed nimi albo walilem ich po lbach z broni bialej. Ostatecznie zagubilem sie w gąszczu zadan, nie odkrywajac kilku pobocznych, a waznych dla fabuly drobiazgow. I tak zakonczyla sie moja przygoda z Siren, a w dwojke nie gralem.

 

Siren to zupelnie inna gra niz Silent Hill. Silenta sie chlonie i przezywa, a w Siren sie gra i niestety, grywalnosc pada na ryj czesto i gesto :cierpienie:

 

Nie mozna jednak nazwac Siren gra slaba. Przede wszystkim klimat jest doskonaly, ciezki, przygnebiajacy, a dodatkowo poteguje go muzyka i wszelakie "chore" odglosy! Rowniez sami oprawcy, czyli shibito wypadaja swietnie. Fani japonskich horrorow poczuja klimat od razu! Nalezy takze wspomniec o mozliwosci wejscia w umysl danego stwora i patrzec na swiat z jego oczu. Niezla sprawa.

 

Licze na to, ze Siren na PS3 wyeliminuje choc czesc wad pierwowzoru. Oby!

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnei nic dodać, nic ując.

Sam wpadłem w identyczna pułapke, pierwszego Sirena.

Moja irytacja zakonczyła sie na misji , gdzie dziadek ze strzelba ,porywał sie na kilku Shibito.

Mimo ze klimat dawał rade , jednak infantylnośc i bezsensowność misji , mnei poprostu odzrzuciła.

 

Mozna byłoby czekać ,na całkowicie nowego Sirena, robionego specjalnie pod PS3 , mogło by sie udać.

Ale Remake ...? -nie ja postoje i podziekuje.

Odnośnik do komentarza
Mozna byłoby czekać ,na całkowicie nowego Sirena, robionego specjalnie pod PS3 , mogło by sie udać.

Ale Remake ...? -nie ja postoje i podziekuje.

Nie do konca remake. Mysle, ze z pewnoscia pojawia sie te same miejscowki co w oryginale(i w sumie dobrze, bo byly za(pipi)iste!), jednak sama fabula i bohaterowie opracowana zostala od podstaw.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę , jednak granie w piękny , słoneczny dzień, gdzie za oknem ptaszki wesoło ćwierkają i wszyscy są zadowoleni i szczęśliwi, śliczne zielone listki pojawiają się na drzewach a lekkki, przyjemny wiaterek owiewa nasze twarze- mija się z celem:D

 

Ot można powiedzieć że grafika to poziom ps2- czyli bieda z nędzą.

Odnośnik do komentarza

Gameplay obejrzany. Co musze powiedziec - Siren na PS3 naprawde daje rade!

 

Klimat jak zwykle cholernie ciezki! W dodatku Shibito zdają się jeszcze wiekszymi popaprancami i psycholami niz zwykle! Rowniez grafika jest naprawde dobra.

 

Bardzo spodobaly mi sie sceny wykończeń shibito. Rowniez zauwazylem, ze poprawiony zostal system celowania - tym razem mamy cos w stylu Residenta czwartego. I dobrze, wszak celowanie w poprzednich czesciach wolalo o pomste do nieba! Co jeszcze - patenty z wykorzystaniem sixaxisa sa niezwykle oryginalne!

 

Mam jednak pewne obawy - po tym co zobaczylem, obawiam sie, ze Siren na PS3 bedzie zwykla nawalanką z psycholami w tle. Ja chce nie tylko strzelac, ale rowniez kryc sie przed oprawcami! No, ale byc moze misja z demka polegala na masowej rzezni, a inne wygladaja zupelnie inaczej? To sie okaze...

 

Tak czy owak jestem nastawiony pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

ja juz teraz jestem tym silnie zajrany. dostepne zajawki narobily smaka jak malo, ktora nadchodzaca gra. dla mnie jest to kolejny argument zeby kiedys sprawic sobie nowego pleja... bo nie brak mi na 360tce niczego tak jak wlasnie przygodówek. poza tym nigdy nie gralem w Sireny.

 

wedlug gamefaqa premiara w Japonii 24 lipca tego roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...