Skocz do zawartości

ORYGINALNA GRA BEZ PUDEŁKA/KSIĄŻECZKI, W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

A ja mam takie pytanko. Jak jest z grami PROMO? Dostaja je zapewnie jacys recenzacji,itp i oni nie moga ich sprzedawac - to sie tyczy rowniez zwyklych ludzi ktory (o ile to mozliwe) dostali gre PROMO w konkursie, byli na jakis targach,itp? Bo mam trzymac gre do konca zycia lub oferowac komus za free?

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

te adnotacje na plytach sa g... warte

w dziecinny sposob mozna to obejsc aby bylo wszsytko w 100% zgodne z tym zapiskiem

juz pisalem chyba w tym watku, podobna sytuacja z windowsem byla

 

w tym przypadku wystarczy sprzedawac koperte na plyte czy opakowanie do tego z dopiskiem, plyta gratis...

 

ale ogolnie mozna by zapytac prawnika czy majac cos na wlasnosc, ktos moze nam zabronic to odsprzedawac?

jakby tak bylo to mogli by zaczac pisac to na kazdej plycie by ograniczyc rynek wtorny na ktorym producent nic przeciez nie zarabia...

idac dalej to na kazdym sprzecie moznaby taka adnotacje dac...

 

kupujac np. konsole z packiem gier nikt mnie nie informuje przy zakupie ze sa to gry ktorych nei mozna odsprzedawac czy sprzedawac...

 

dla mnie to jedynie informacja dla nabywcy przez producenta aby wiedzial ze ta plyta jest dodawana do produktu gratis i nie powinien za to placic sprzedawcy dodatkowo jesli on by tego wymagal...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Chodzi raczej o not for resale. Czyli gry dodawane do wszelkich bundle'ow, czasopism. Generalnie nie wolno ich sprzedawac ponownie ;)

No tak generalnie, tylko widze, ze oboje sobie gdybamy bo nie mamy zupelnie nic na poparcie tych niby argumentow. Poza tym zawsze mozna rozegrac na sposob - tak jak wspomina Juchy.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...