Skocz do zawartości

ORYGINALNA GRA BEZ PUDEŁKA/KSIĄŻECZKI, W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak do tej pory nikogo z forumowiczów to nie spotkało. Być może, to prowokacja, którą kilka/kilkanaście osób weźmie do siebie, wystraszy się i na drugi raz kupi grę w sklepie dwa razy droższą dając zarobić sprzedawcy.

Z drugiej strony, tak z ciekawości, przyjrzyjcie się symbolom na odwrocie hologramu płyty. Poza numerem, niektóre mają AO1, AO2, AO3, a niektóre są kompletnie ich pozbawione. Być może te symbole mają zupełnie inne znaczenie, a być może tak oznacza się partie "rozruchowe" w produkcji, które nie wprowadza się do dystrybucji legalnie.

Odnośnik do komentarza

Bo byly takie akcje, ale tylko przy sprawach, jak jakas firma sprzedawala zestawy komputerowe z nielegalnymi systemami.

Co do policjantow - w Polsce wg prawa nie musza miec nakazu rewizji, zeby wejsc do mieszkania. Inna sprawa, ze nie zawsze musicie ich wpuscic. Policjant wejdzie sila tylko w wyjatkowych okolicznosciach, po plyte DVD z gra - nie bedzie wywazal drzwi, a jak juz to zrobi, to wygracie kazda sprawe w sadzie, a za odszkodowanie kupicie nowke ;)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To jest tak jak z kupnem PH z pewnej strony.Oficjalnie jest to zakazane w Polsce,ale nasuwa się pytanie czy ja mam wyręczać stróżów prawa?Jeżeli do tej pory nie zamkneli typa to dlaczego mam poddawać watpliwości jego towar?Ma dobre opinie,towar działa,więc wszystko ok.Jeżeli policja go złapie za sprzedaz zakazanego towaru to nie bede kupował

Odnośnik do komentarza
Bo byly takie akcje, ale tylko przy sprawach, jak jakas firma sprzedawala zestawy komputerowe z nielegalnymi systemami.

Co do policjantow - w Polsce wg prawa nie musza miec nakazu rewizji, zeby wejsc do mieszkania. Inna sprawa, ze nie zawsze musicie ich wpuscic. Policjant wejdzie sila tylko w wyjatkowych okolicznosciach, po plyte DVD z gra - nie bedzie wywazal drzwi, a jak juz to zrobi, to wygracie kazda sprawe w sadzie, a za odszkodowanie kupicie nowke ;)

 

no to sie zgodze... ale nie w przypadku zwyklego usera lol

Odnośnik do komentarza
Jak do tej pory nikogo z forumowiczów to nie spotkało. Być może, to prowokacja, którą kilka/kilkanaście osób weźmie do siebie, wystraszy się i na drugi raz kupi grę w sklepie dwa razy droższą dając zarobić sprzedawcy.

Z drugiej strony, tak z ciekawości, przyjrzyjcie się symbolom na odwrocie hologramu płyty. Poza numerem, niektóre mają AO1, AO2, AO3, a niektóre są kompletnie ich pozbawione. Być może te symbole mają zupełnie inne znaczenie, a być może tak oznacza się partie "rozruchowe" w produkcji, które nie wprowadza się do dystrybucji legalnie.

skoro wiesz co piszesz to jak wyjaśnisz fakt że kilku forumowiczom błękitni zapukali do drzwi? :)

 

komu?

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...0513&st=260

 

blantman

2djtkose

 

nie znam ich osobiście więc ręki uciąć sobie nie dam.

 

Jakby do mnie wparowali to kazałbym dac mi tą samą grę (tylko nie nielegalnę OFKOZ). A jak nie to poszli by sie je.bac :D

Napewno mialbys duzo do gania zwlaszcza majac 13 lat... Witam elsaint v2

Owned :)

Odnośnik do komentarza
jeśli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa to nakaz jest zbędny

A jak wiadomo w naszym kraju mogą ci powiedzieć cokolwiek więc tak czy siak trzeba ich wpuścić.

 

Ale teraz dochodzi inna kwestia. Wchodzą i widzą np. odpalonego kompa.

"A oryginalne oprogramowanie pan ma?" - i muka

"A ten stos opisanych płyt z filmami" itd. itp.

Nie wiem jak to ma się od strony prawnej, ale można zaliczyć ostrą wtopę przy takiej wizycie...

mp3, filmy, oprogramowanie, piraty, droga komurka itd.

Odnośnik do komentarza
jeśli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa to nakaz jest zbędny

A jak wiadomo w naszym kraju mogą ci powiedzieć cokolwiek więc tak czy siak trzeba ich wpuścić.

 

Ale teraz dochodzi inna kwestia. Wchodzą i widzą np. odpalonego kompa.

"A oryginalne oprogramowanie pan ma?" - i muka

"A ten stos opisanych płyt z filmami" itd. itp.

Nie wiem jak to ma się od strony prawnej, ale można zaliczyć ostrą wtopę przy takiej wizycie...

mp3, filmy, oprogramowanie, piraty, droga komurka itd.

 

jak przychodza to w konkretnej sprawie - ja jakis czas temu mialem przeszukanie plecaka bo stalem z kuplami pod szkola i policja przyjechala w nieoznakowanym wozie a moj fon byl schowany w takiej tajnej kieszeni i jak wyciagalem wszystko jak rowniez plytke RW lub R :P nie przyczepiali sie "czemu fon nie w kieszeni?" itp

Odnośnik do komentarza

U mnie to było tak :

Kupiłem na aukcji od goscia devil 4 , miał wystawione po prostu kilka sztuk w dobrej cenie i przed premiera oficjalną tejże gry . Pieniadze wpłacilem ale po czasie nie dostawałem zadnej odpowiedzi czy gra zostala wysłana czy nie..Wziąłem telefon , zadzwoniłem do tego typka . Co sie okazało

Gosc mi tłumaczył ze miał najazd policji na dom i po prostu mu wzieli te wszystkie sztuki devila 4 z racji tego ze '' sprzedawał przed premiera'' , i wogóle ze ma ogromne problemy z tego powodu :) Nie wiem , były kradzione czy nie , kij w oko. Pieniądze mi zwrócił więc obyło sie bez ekscesów

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...