Skocz do zawartości

Mortal Kombat vs DC Universe


saper39

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra,jakby ten news pojawił się 1 kwietnia to byłbym skłonny założyć się o grube pieniądze ,że to żart prima aprilisowy.

To nie może się udać,to jakby połączyć Teletubisie z Rambo.Lubię postacie z uniwersum DC ale kurcze walnął bym na opamiętanie kolesia co wpadł na pomysł by łączyć ich z MK.

 

Aha ,brak fatality,krwi i taki miks światów to gwóźdź do trupy i tak już martwej serii gier.

 

Ehhh a jak się wspomnę czasy Amigi i te wachlowanie dyskietkami(konkretnie 4) przy MK II.Na szczęście dorobiłem się potem amigi 600 z 2 MB i miałem fatality bez zmiany dyskietek :D

Odnośnik do komentarza
Masakra,jakby ten news pojawił się 1 kwietnia to byłbym skłonny założyć się o grube pieniądze ,że to żart prima aprilisowy.

To nie może się udać,to jakby połączyć Teletubisie z Rambo.Lubię postacie z uniwersum DC ale kurcze walnął bym na opamiętanie kolesia co wpadł na pomysł by łączyć ich z MK.

 

Aha ,brak fatality,krwi i taki miks światów to gwóźdź do trupy i tak już martwej serii gier.

 

Ehhh a jak się wspomnę czasy Amigi i te wachlowanie dyskietkami(konkretnie 4) przy MK II.Na szczęście dorobiłem się potem amigi 600 z 2 MB i miałem fatality bez zmiany dyskietek :D

Bez przesady :) Zmiana dyskietek nie była przy wszystkich fatality... na pewno była przy "wyrwirączce" (nazwa z Secret Service - co za pismo, dla mnie PSX Extreme to ich duchowy spadkobierca) ... ;)

 

PS: Teżmiałem 600.. w sumie to nadal mam w schowku... troche zniszczona(ale działa tylko spalony zasilacz) bo kiedyś prawie złamałem ją wpół gongiem, kiedy w finale w SWOS Liverpool z 3:0 doprowadził do 3:3 - śmieszna zbieżność ale nie grałem Milanem :)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość el becetol

A czy ze stajni DC nie jest czasem Lobo? Z nim moglo by być dobrze :)

 

Poza tym pamietajcie ze DC wydaje też dużo mrocznych rzeczy, chociazby Sandmana, Preachera, V jak Vendetta, Hellblazera czy serie 100 Bullets. Jakby nowy MK skupil sie na walce z takimi bohaterami, to moze gra moze byc calkiem dobra.

 

Ale zawsze tez jest szansa ze Scorpion i inni będą lać sie z Teen Titans... W koncu to tez marka DC.

 

Tak czy owak nie skreslam tej gry do momentu ukazania sie informacji o tym kto z DC Comics "dostał role" w grze.

 

A brak fatali to porażka... ale juz w poprzedniej czesci nie bylo fatali, tylko jakies idiotyczne brutality, a jakos ogolnie sie to ludziom podobalo (patrzac na recenzje).

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

nie no kuuuurde jeża , kto na to wpadł? Na początku czytam news o MK versus DC myślę sobie albo ktoś robi konkretnie jaja albo komuś wybitnie zależy na kasce ,ale zobaczyłem gameplay i troszkę się uspokoiłem może i gra nie jest za ładna i postacie DC wyglądają ciut kiczowato ale co tam ogra się i zobaczy (Później dochodzą mnie słuchy ,że fatality nie będzie bo DC się nie zgadza bo to jest gore i to jest ble (no kurde wuja pana taki marvel potrafi nawet w zombi zamienić swoich herosów a ci nie mogą wsadzić jakiegoś fajnego fatality bo amerykański nastolatek kupi grę i się zbulwersuje widząc jak SuperM wypruwa flaki). To już Po MK myślę sobie. Później zapowiedz w Extremie, gdzie wyjaśniono co i jak z tymi fatalites( Postacie z MK mają z DC nie mają czyli DC zgodziło się na to by Pan Batman został przerobiony na mielone czy fatalites będzie działało tylko na ekipę z MK?)Po ostatnich informacjach ( Będzie joker why? moja ulubiona postać dlaczego oni mi to robią i niby czym on ma atakować? ) I zobaczeniu ostatniego gameplaya nie jestem optymistą według mnie wyjdzie przeciętniak dla amerykańskich dzieciaków ..Szkoda mortala

 

PS tak Lobo to jedyna postać DC która nadaje się do MK Dawać szefa!!

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Fajne są multi areny,ale z tego co widze rozgrywka typowa pod nastolatków z usa i kiczowata.Plusem jest fajnie niszczace się ciuszki

 

Hm... bedzie można zniszczyć kombinezon kociaka? (Oby nie nosiła bjelizny... :D)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...