Skocz do zawartości

WCG 2008 - Kolonia, Niemcy


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, nie chcialbym pospieszac, ale przydaloby sie wiedziec, czy bedzie opcja wystepu na wcg dla niepelnoletnich czy nie, bo zostaly 3 dni, a ja nie bede jechal 350 kilometrow aby powiedziano mi "Przykro nam, ale musi byc Pan pelnoletni aby wystapic, lecz skoro przebyl pan tak dluga droge, to Microsoft zasponsoruje Panu happy meal w mcdonaldzie, by mial Pan co jesc w drodze powrotnej." Jesli nie bedzie nic wiadomo do wieczora 28.08, to niestety ale nie przyjade do Warszawy (z gory przepraszam T.Onyx).

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm, nie chcialbym pospieszac, ale przydaloby sie wiedziec, czy bedzie opcja wystepu na wcg dla niepelnoletnich czy nie, bo zostaly 3 dni, a ja nie bede jechal 350 kilometrow aby powiedziano mi "Przykro nam, ale musi byc Pan pelnoletni aby wystapic, lecz skoro przebyl pan tak dluga droge, to Microsoft zasponsoruje Panu happy meal w mcdonaldzie, by mial Pan co jesc w drodze powrotnej." Jesli nie bedzie nic wiadomo do wieczora 28.08, to niestety ale nie przyjade do Warszawy (z gory przepraszam T.Onyx).

No (pipi)a Kerlo, bez żartów. Z Dziobakiem nie pójdziesz do McDonalda? Ja sie kopnę do Blue City CzteryFun, bo mam w sumie blisko.

Odnośnik do komentarza

Wiadomość, że zwycięzca turnieju w halo 3 zamiast jechać na finał WCG dostanie trzy gry strasznie mnie zasmuciła. Wiem ile chłopaki trenują, grają praktycznie nieprzerwanie od kilku lat. Kupują konsole Microsoftu, oryginalne gry, Bobek przyjedzie na turniej z Walii i nie dostaną za to praktycznie nic. Robertowi w przypadku wygranej nawet podróż się nie zwróci. Słowo "żenada" chyba dobrze to opisuje biorąc pod uwagę fakt na jak wysokim poziomie już od wielu lat jest scena Halo w Polsce. Może nie ma tych teamów dużo, ale te które są prezentują bardzo wysoki poziom, czego dowodem są wyniki chłopaków na turniejach w stanach, na których grali i fakt iż rozegrali już wiele gier z czołówką światową i europejską. Naprawdę rzadko piszę poważne posty, ale teraz poczułem się zobowiązany, żeby powiedzieć: POLSCY GRACZE KONSOLOWI ZOSTALI PRZEZ MS ZIGNOROWANI!!! Dodatkowo jeśli jeszcze okaże się, że niepełnoletni nie mogą zagrać nawet posiadając pisemną zgodę rodziców to na pewno MS zyska kilku dodatkowych "fanów" w naszym kraju. To by było na tyle. Osobiście dziękuje Microsoftowi za traktowanie mnie jak polskie drogi

Odnośnik do komentarza
Dziekujemy ci MS! Kazda osoba z 1 teamu Halo 3 w Polsce otrzyma nagrody rownowarte telefonowi za 3 miejsce w pctowych grach, z tym ze pctowcy dostana rowniez po monitorze. DZIEKUJEMY !! :* No i prawie bym zapomnial. U(pipi)enie ludzi z wiekiem, to tylko zalezy od was czy beda mogly grac osoby ponizej 18 roku zycia. Bo wedlug miedzynarodowego regulaminu, osoby moga zostac dopuszczone do krajowych finalow za pomoca zgody rodzica.

 

EDIT: Poprawka cichego, sam telefon jest wart 3x tyle co gry :>

Myślisz, że kiedy pecetowe zawody raczkowały to od razu grali o wypasione nagrody?

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Nagrody nagrodami ale chyba nie dla nich się gra? Jest to tylko główny dodatek, który wynagradza wysiłek. Mi osobiście rok temu nie zależało na niczym innym niż wyjechać do USA i zagrać z najlepszymi . Niestety w tym roku jest jak jest i organizatorzy mogli zapewnić lepszy support dla zwycięzców niż to co dali. W końcu nie muszą płacić za wyjazd do Kolonii. Polska..

Odnośnik do komentarza
a nie ma opcji zeby zagrac np w eliminacjach w Germanowku lub innym "cywilizowanym" kraju, bo pamietam ze kiedys Fil pisal ze jak nie ma mozliwosci zakwalfikowania sie do finalow w danym kraju to mozna w sasiadujacym ktory to umozliwia rozegrac. A taki wyjazd do niemiec nie jest przeciez kosztowny.

 

 

 

Z tego co widziałem to niemiaszki miały eliminacje podczas targów w Lipsku

Odnośnik do komentarza
Dziekujemy ci MS! Kazda osoba z 1 teamu Halo 3 w Polsce otrzyma nagrody rownowarte telefonowi za 3 miejsce w pctowych grach, z tym ze pctowcy dostana rowniez po monitorze. DZIEKUJEMY !! :* No i prawie bym zapomnial. U(pipi)enie ludzi z wiekiem, to tylko zalezy od was czy beda mogly grac osoby ponizej 18 roku zycia. Bo wedlug miedzynarodowego regulaminu, osoby moga zostac dopuszczone do krajowych finalow za pomoca zgody rodzica.

 

EDIT: Poprawka cichego, sam telefon jest wart 3x tyle co gry :>

Myślisz, że kiedy pecetowe zawody raczkowały to od razu grali o wypasione nagrody?

 

Ja tylko stwierdzilem fakt jak jest, nie mowilem, ze mieli odrazu poczatki od wypasionych kart graficznych, ale wtedy na pewno bylo widac u organizatorow i sponsorow chec zainwestowania w te pcty i staranie rozwiniecia sceny jak najbardziej. To co jest u nas, to zwykle olewanie i watpie, by po tym roku, odciagneli przynajmniej 5% pctowcow na rzecz konsol, bo im sie to po prostu nie oplaca. U nas wpierw zainwestowano w pcty, w USA w konsole. Jest calkiem na odwrot. I nie mowie, ze gram tylko dla nagrod. Gram dla przyjemnosci, ale czas i starania, jakie wlozylem w Halo 3, chcialbym by zostaly mi jako tako wynagrodzone bo w tym momencie to czuje sie bardziej jak osoba, ktora zdobyla tylko gamerscora i swietnie sie bawi z przyjaciolmi grajac online O.o.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza
Dziekujemy ci MS! Kazda osoba z 1 teamu Halo 3 w Polsce otrzyma nagrody rownowarte telefonowi za 3 miejsce w pctowych grach, z tym ze pctowcy dostana rowniez po monitorze. DZIEKUJEMY !! :* No i prawie bym zapomnial. U(pipi)enie ludzi z wiekiem, to tylko zalezy od was czy beda mogly grac osoby ponizej 18 roku zycia. Bo wedlug miedzynarodowego regulaminu, osoby moga zostac dopuszczone do krajowych finalow za pomoca zgody rodzica.

 

EDIT: Poprawka cichego, sam telefon jest wart 3x tyle co gry :>

Myślisz, że kiedy pecetowe zawody raczkowały to od razu grali o wypasione nagrody?

 

Ja tylko stwierdzilem fakt jak jest, nie mowilem, ze mieli odrazu poczatki od wypasionych kart graficznych, ale wtedy na pewno bylo widac u organizatorow i sponsorow chec zainwestowania w te pcty i staranie rozwiniecia sceny jak najbardziej. To co jest u nas, to zwykle olewanie i watpie, by po tym roku, odciagneli przynajmniej 5% pctowcow na rzecz konsol, bo im sie to po prostu nie oplaca. U nas wpierw zainwestowano w pcty, w USA w konsole. Jest calkiem na odwrot. I nie mowie, ze gram tylko dla nagrod. Gram dla przyjemnosci, ale czas i starania, jakie wlozylem w Halo 3, chcialbym by zostaly mi jako tako wynagrodzone bo w tym momencie to czuje sie bardziej jak osoba, ktora zdobyla tylko gamerscora i swietnie sie bawi z przyjaciolmi grajac online O.o.

 

Sorry, że się wpier.dalam, ale to jest chyba najważniejsze?

 

Przynajmniej kiedyś było.

Odnośnik do komentarza

@Maiden

 

Jakbys przeczytal wszystko ladnie, ze zrozumieniem, to bys zrozumial przeslanie :) Gram w h3 od pazdziernika srednio 3 godziny dziennie. Wiekszosc z tych co grala od poczatku, dawno juz zrezygnowala z powodu lagow i zrabanego kodu sieciowego, lecz zostala grupa osob (do niej zalicza sie m.in. Bieniu, który 37 razy mowil ze konczy z Halo, ale dalej sie trzyma), ktore graja caly czas, by wystapic na WCG, bo wierzyly, ze cos z tego wyjdzie, beda jakies niezle nagrody i wszystkie ich nerwy i ciezkie godziny spedzone na treningu zostana wynagrodzone. A to co mamy za to dostac, to jak spluniecie w twarz. To tak jakby 1-szo ligowi pilkarze, za caly swoj wysilek i dni spedzone na boisku, mieli dostac za zwyciestwo w pucharze po pilce Adidasa i korkach Nike, ktore kazdy moze sobie bez wiekszych wydatkow kupic.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

H u j z nagrodami, chcialem jechac na wcg i nadal chce i doloze ze swojej kasy zeby moc pojechac ale nie wyloze 4 tys zl moge najwyzej polowe bo poprostu wiecej nie wykabinuje szkoda ze taki bullshit sie dzieje ale mirski powiedzial ze tak bedzie wiec nie mam pretensji do ms bardziej do organizatorow wcg, mam nadzieje ze tronic barth i cichy tchna nowe zycie od nowego roku w sceny halo i gow i bedizemy miec w koncu normalne turnieje !

Odnośnik do komentarza
H u j z nagrodami, chcialem jechac na wcg i nadal chce i doloze ze swojej kasy zeby moc pojechac ale nie wyloze 4 tys zl moge najwyzej polowe bo poprostu wiecej nie wykabinuje szkoda ze taki bullshit sie dzieje ale mirski powiedzial ze tak bedzie wiec nie mam pretensji do ms bardziej do organizatorow wcg, mam nadzieje ze tronic barth i cichy tchna nowe zycie od nowego roku w sceny halo i gow i bedizemy miec w koncu normalne turnieje !

 

I to jest pozytywne myslenie! Flaha na prezydenta!

Odnośnik do komentarza

Dobra wszystko załatwione.

 

Osoby, które mają poniżej 18 MUSZĄ zabrać ze sobą zgodę rodzica na uczestnictwo w WCG. Gdy przyjadą się rejestrować podpiszą papierek, który będzie oświadczeniem, że dana osoba w przypadku wygranej zrzeka się wyjazdu do Kolonii jeśli taka możliwość się pojawi. Także myślę, że git. Szansę wyjazdu jeszcze jakieś tam są także nigdy nic nie wiadomo :)

 

Rejestracja zawodników rozpoczyna się o: 9.00 rano w sobotę 30 sierpnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Dobra wszystko załatwione.

 

Osoby, które mają poniżej 18 MUSZĄ zabrać ze sobą zgodę rodzica na uczestnictwo w WCG. Gdy przyjadą się rejestrować podpiszą papierek, który będzie oświadczeniem, że dana osoba w przypadku wygranej zrzeka się wyjazdu do Kolonii jeśli taka możliwość się pojawi. Także myślę, że git. Szansę wyjazdu jeszcze jakieś tam są także nigdy nic nie wiadomo :)

 

Rejestracja zawodników rozpoczyna się o: 9.00 rano w sobotę 30 sierpnia.

 

Thank God... dzięki Cichy za info.

 

Jest jeszcze szansa na normalność na tym WCG ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...