Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Phoenix Wrgight Ace Attoreney.... przechodze sobie powolutku i jestem zakochany. Chociaz czasami musze sobie od niej odpoczac. Ogolnie rzecz biorac ten tytol to tona funu( momenty gdy rycze na caly glos- HOLD IT i slysze polewke brata, sam chichrajac sie z siebie sa bezcenne- chociaz zazwyczaj odpalam ta opcje stylusem). Co irytuje? Pewne naciagane fakty ktore potrafia naprawde wprowadzic w oglupinie( jak w pewnej sprawie, gdzie babka zeznaje blablabla jadlam steka z koscmi... gdzie dowod stanowi talez na ktorym kosci nie ma co z kolei wskazuje na klamstwo z jej strony.. geezzz na chama mozna powiedziec, ze logiczne jednak nie przyszlo mi do glowy powiazanie takich szczegulow. W owej spraiwe mialem jeszcze jedna podobna zalamke ale wyszlem obronna reka). Pozatym za- je- bicho.

I to w sumie tyle :P jak narazie tytol wystarcza mi w zupelnosci

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uzależniłem się od Brain Training - codziennie MUSZĘ sobie zapodać pełen zestaw ćwiczeniowy i zbadać wiek mózgu. Nigdy bym nie przypuszczał, że takie gówienko moze TAK wciągnąć.

Do tego doszedłem do 8. worlda w NSMB i zdziwilem sie, ze ta gra sie po pewnym czasie robi dosć wymagajaca. No i dzisiaj odpaliłem Zeldę, która powaliła mnie swoim zarabistym humorem obrazkowym.

 

Żyć nie umierać^^.

Odnośnik do komentarza

Oryginalny nie będe, seria Phoenix Wright, Chrono Trigger, Legend of Kage 2 (PO-LE-CAM - Slasher na miarę starych Nes'owych Ninja Gaidenów, nie jestem pewien czy to nie czasem remake pewnego "Kage" z NES'a tak w ogule),Ketsui Death Label (konwersja automatowej strzelanki kosmicznej, OSTRA !), Mazes Of Fate (Oblivion w konwencji kreskówkowej ..... ujdzie nawet).

Odnośnik do komentarza

Pogralem ostatnio chwilke w TWEWY i troszke sie zawiodlem.... niby nie jest zly, muzyka calkiem fajna, pomysl z przypinkami tez( chociaz oganiczenie uleprzenia do 3 levelu tez takie z d. wziete), graficznie narzekac nie mozna ale juz wykonanie postaci pesudo 15letnich hiphopowcow... nie wiem nie przemawia do mnie, wole twardzieli, ludzi z charalterem( Chociaz antypatia Neku do ludzi bardzo fajnie wyszla). Bedac podczas trzeciego dnia" wielkiej gry" jakims cudem nie wiedzialem o systemie polowy... dlaczego zostalem graczem? Po co mi szesc wolnych miejc w telefonie( w szostym dniu wciaz pozostaja dwa)? Jak to czy tamto...?

Pogralem chwile dluzej i bez problemu( naprawde praktycznie wogole nie walczylem z Noisami- tylko wtedy gdy trzeba) skopalem tylek bossa. Jeszcze kilka minut i bylem w dniu szostym w ktorym dalej idzie jak z gorki.... a pozostal tylko jeden dzien i co? Gra sie skonczy? Ale ja jeszcze nie rozwinolem skrzydel... dziwne to to, jednak jestem przyzwyczajony do takich typowych erpegow gdzie trzeba troszke pochodzic, a wszytsko ciagnie sie wydawaloby sie w dziesiatki godzin

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Pierwsze siedem dni możesz potraktować jako samouczek, gra dopiero się rozkręca... Konwencja, to kwestia gustu. Faktycznie, śledzenie losów 15 letniego emo brzmi mało zachęcająco... Ale powiem Ci, że fabuła TWEWY należy do jednej z mroczniejszych. Poziom trudności możesz sobie sam regulować, zachęcam grać na najwyższym, z przeciwników wypadaj na prawdę potężne piny, które możesz levelować do poziomu dużo wyższego niż 3. Poza tym jest ich w grze zatrzęsienie, podobnie jak ciuchów. Jeżeli lubisz zbieractwo, to ta gra Cię nie zawiedzie.

 

Co do tematu, to kończę Chrono Trigger.

Jestem po powrocie do drużyny Crono.

Od czasu do czasu Bangai-O i Contra. Za to przez Dragon Quest IV, raczej się nie przebije...

Edytowane przez Grabol
Odnośnik do komentarza

Yo, bo już zacząłem czytać ale się skapnąłem że może być spoiler, black that out will 'ya !

 

Phoenix Wright ToT, "muszę" przejść pierwsze 2 misje by dojśc do nieznanej częsci 3ki (pierwsze 2 zagadki na emu nds'a na pc)

na zmianę z FF XII Revenant Wings, stary-dobry-nowy-specyficzny final ze sterowaniem a'la FinalCraft

Odnośnik do komentarza
Legend of Kage 2 chyba bedzie nastepne, ogarnąlem kilka materialów z youtube, wyglada zachecajaco, jest wymagająca?

 

No kilka końcowych bossów potrafi napsuć troszkę krwi, ale co do samej gry to nie jest jakaś genialna. Fajne jest dobieranie "materii", dzięki którym tworzymy nowe ataki, ale sam gameplay jest taki...schematyczny i chaotyczny :/ No i trochę szkoda, że gra nie wykorzystuje w całości z dobrodziejstw dwóch ekranów. Mi to lotto, że nic konkretnego za pomocą touch screen'a ni da się zrobić, ale bardzo pożądanym patentem byłoby wykorzystanie mocno patenciarskich, płynnych przejść akcji miedzy screenami rodem z Contry 4, ale może zbyt wiele wymagam... jak dla mnie gra na max słabe 7

Edytowane przez consoleboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.