Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Exit DS- no wlasnie... kupilem bo na PSP wydawal sie byc fajny, pogralem kiedys troche na Arcade na 360tce i wydal mi sie calkiem sympatycznym" kombinatorem", polowalem wiec jakis czas na wersje Dual Skrinowa i upolowalem. Jak narazie rozkrecam sie wiec powiem wam o pierwszych odczociach.

Poziomow jest sto, jak narazie z kazdym stopien trudnosci odrobinke wzrasta, strasznie licze, ze dojdzie do tego, ze trzeba bedzie naprawde porzadnie rozplanowac kazdy nastepny krok. Wszystko robimy na czas wiec trzeba sie odrobine spinac. Graficznie pewnie kojazycie co i jak. Sterowanie stylusem- no wlasnie, niby sie na nim zawiodlem ale z drugiej strony nie jest tak zle, Mr. Exit w zasadzie zawsze wykona to co mu zaznaczymy, zwiech nie robi( chociaz odrazu widac, ze kzyrzakiem+ XYAB wszystko szloby plynniej) postacie daja sobie rade niezle, chociaz zaliczylem juz zwieche gdzie- grubas za cholere nie chcial wejsc po schodach... ilez sie nameczylem zeby dziada przywolac) po drugie( choc wynikalo to z niewiedzy) wyslalem wysoka osobe do wyjscia przed tym jak samouczek powiedzial mi, ze wysocy ludzie maja mi pomoc w wyciaganiu grubasow na wyzsze przeszkody. Jesli graliscie kiedys w EXITA i podobal sie wam biezcie, nie powinniscie pluc sobie w twarz po takim wyborze, ale szalu nie ma.

Odnośnik do komentarza

puzzlequest chelenge of the warlords, pochlonal mnie na maxa. ukonczylem na psp, ukonczylem na pc i ukoncze teraz na ds :) nie ma lepszej giery imo zwiazanej z kulkami :) czekam teraz na wersje galaxies.

 

edit: galatrix wersje :P

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

PW: AA - ToT zakoczone, niesamowita giera, najlepsza seria z najlepszych, ideał...

AJ : AA rozpoczęte

 

Pierwsze pare 'h w pierwszej tak naprawdę Zeldzie w jaką kiedykolwiek grałem : Phantom Haurglass, nie wiem co się ludziom podobało w poprzednich, ale ta jest zaje-ista ! Ale wszysko przez touch-screen'a, grafikę na morzu i zabawne dialogi.

 

Nieźle wyszło to SW : Force Unleashed na Nintendo DS'a, gorzej afkorz niż na X360 ale o niebo lepiej od tego na PSP, kamera już nie sprawia kłopotu, nieźle wykorzystana moc konsolki. Ghhhh - Ghhhh

Odnośnik do komentarza

PW:justice for all - wlasnie koncze ta gre i szykuje sie na zachwalane T&T,ale samo Justice for all,mimo ze najslabsza czesc serii daje rade i rownie mocno wciaga,ta seria jest poprostu boska i dla niej kupilem NDS'a,nie zaluje ani troche.

 

Dragon quest IV - staram sie to przejsc ale nie moge sie przemoc,brak fabuly i charakterystycznych postaci (poza sklepikarzem) za bardzo doskwiera.

 

A w miedzyczasie brain training:D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwa FPS-y: Moon i Call of Duty: World at War. Po Metroidzie najlepsze FPS-y w jakie grałem na DS-ie, ten drugi dodatkowo ma bardzo ciekawy, wciągający tryb online, w którego głównie gram, totalnie olewając singla :D . Wielka szkoda, że tak mało na tej konsolce mamy dobrych FPS-ów, bo te dwa wymienione tytuły pomimo że jedne z najlepszych na konsolce Nintendo, to oceniłbym je jedynie co najwyżej w granicach 7/10...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.