Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W misji w ktorej trzeba zabic chlopaka corki Faustina najlepiej wziac uzi i napieprzac poki nie spadni(wiem jest jak robocop) Wymaga conajmniej kilkudziesieciu strzalow w plecy a opony nie da sie mu przebic. Najwazniejsze jednak ze ostatecznie sie da i jesli wam sie to uda oszczedzicie sobie zadymy w parku(jest tam golad do ubicia) Misje gdzie sciagnalem kolesia wczesniej robilem na ps3 a bez sciagniecia go z motoru az dojchelem do parku na x360 wiec moze na xe jest twardszy koles ;d

Odnośnik do komentarza
W misji w ktorej trzeba zabic chlopaka corki Faustina najlepiej wziac uzi i napieprzac poki nie spadni(wiem jest jak robocop) Wymaga conajmniej kilkudziesieciu strzalow w plecy a opony nie da sie mu przebic. Najwazniejsze jednak ze ostatecznie sie da i jesli wam sie to uda oszczedzicie sobie zadymy w parku(jest tam golad do ubicia) Misje gdzie sciagnalem kolesia wczesniej robilem na ps3 a bez sciagniecia go z motoru az dojchelem do parku na x360 wiec moze na xe jest twardszy koles ;d

A tam :). Nie ma jak darmowa amunicja i bron - banalnie sie im headshoty z pistola zasadza :).

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W The Snow Storm macie jakieś porady jak uciec policji? Nie powiem co mnie strzela jak 10 raz powtarzam to (pipi)(pipi) misję. 2 pierwsze fazy przechodzę, ale już tych 3 gwiazdek nei daje rady. Pomóżta ludzie. Czy jak dojadę jakimś cudem do Pay n Spray to gwiazdki polecą? Jestem już tak wkur(pipi)iony, że nie wiem czy nei użyje czita na brak policji :catfight:

 

EDIT: Wiem, że było już pytanie o tą misję, ale mi w szczególności chodzi o część uciekaną

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mam wielką prośbę - w misji dla Bruciego (swoją drogą koleś wymiata:))gdzie umawiasz się z tym gejem przez neta miałem taką akcję - chciałem go trochę pomęczyć i poszedłem z nim na pięści ale jacyś przypadkowi przechodnie przyszli mu z pomocą. Jeden miał strzelbę i troche mnie uszkodził, no to ja uzi i szybko po nich ładuje żeby zabić. Pedryl gdzieś tam w alejke uciekł ale go dogoniłem i dojechałem. Jak wiadomo po misji Niko przeważnie wyciąga telefon i dzwoni. Tak było i tym razem gdy nagle nie wiadomo skąd przybiega ten pajac ze strzelbą i zaczyna strzelać gdzie popadnie. Z telefonem nie dałem rady uciec, autosave mi nagrało, a swój save w domu nagrywałem dużo wcześniej. I tu dochodze do sedna sprawy - czy ktoś pamięta o czym Niko gadał przez telefon po misji z Brucim? Prosze o pomoc bo nie bede mógł spokojnie spać ze świadomością, że mi coś umkneło.

Odnośnik do komentarza
Mam wielką prośbę - w misji dla Bruciego (swoją drogą koleś wymiata:))gdzie umawiasz się z tym gejem przez neta miałem taką akcję - chciałem go trochę pomęczyć i poszedłem z nim na pięści ale jacyś przypadkowi przechodnie przyszli mu z pomocą. Jeden miał strzelbę i troche mnie uszkodził, no to ja uzi i szybko po nich ładuje żeby zabić. Pedryl gdzieś tam w alejke uciekł ale go dogoniłem i dojechałem. Jak wiadomo po misji Niko przeważnie wyciąga telefon i dzwoni. Tak było i tym razem gdy nagle nie wiadomo skąd przybiega ten pajac ze strzelbą i zaczyna strzelać gdzie popadnie. Z telefonem nie dałem rady uciec, autosave mi nagrało, a swój save w domu nagrywałem dużo wcześniej. I tu dochodze do sedna sprawy - czy ktoś pamięta o czym Niko gadał przez telefon po misji z Brucim? Prosze o pomoc bo nie bede mógł spokojnie spać ze świadomością, że mi coś umkneło.

Swoją drogą też głupota, dzwoni po misji telefon, a tu jakiś gość wyskakuje z gunem i ani to strzelać, ani uciekać ;f

Odnośnik do komentarza

]Do tych co skończyli już fabułę.

 

Jaką mieliście ostatnią misję i kto wam zginął z przyjaciół ? U mnie zginął Roman na własnym ślubie, no i później musiałem ścigać Dimitriego, którego mogłem już wcześniej rozwalić, ale wybrałem drugą opcję czyli kasa.

 

Edytowane przez capone
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem już misje:

Flatline

i od dłuższego czasu już nie mam możliwości wykonywania misji. Jest tylko

Assassins Greed

, ale to chyba misje poboczne, których nie musze wykonać. Dzwoniłem do wszystkich kolesi, ale nie odpowiadają. Co jest ? Mam dopiero 45 % gry.

Odnośnik do komentarza

Czy ten wybor losu postaci wplywa na cos? Oraz co trzeba zrobic by byly pokazane staty na Social Club? Zalogowalem sie na Live ale na stronie nadal nie moge wejsc w rozne dzialy

 

Achh skończyli fabułę, ale jest kilka zakonczeń i DZIĘKI KUR.WA ŻE NAPISAŁEŚ ŻE

Roman ginie

...

ja sie tego domyslilem dawno temu znajac poprzednie czesci GTA - zawsze nas ktos zdradza, roluje czy musimy zabic swojego dawnego zleceniodawce

Odnośnik do komentarza
Przeszedłem już misje:

Flatline

i od dłuższego czasu już nie mam możliwości wykonywania misji. Jest tylko

Assassins Greed

, ale to chyba misje poboczne, których nie musze wykonać. Dzwoniłem do wszystkich kolesi, ale nie odpowiadają. Co jest ? Mam dopiero 45 % gry.

 

 

Hmm, pamiętam, że musiałem poczekać i ktoś się odezwał (bodajże

Gerald z pierdla/Packie

albo

Jimmy

)

Odnośnik do komentarza
Czy ten wybor losu postaci wplywa na cos?

 

W dwóch przypadkach ma to znaczenie materialne (

zabijesz Playboa - masz jego chatę, Dwayne'a - nie masz nic, oraz pod koniec wybierając zakończenie, w którym ginie Roman dostaniemy 250 patyków

), a pozostałe wybory prowadzą do tego, że po jakimś czasie możesz spotkać uratowanych ludków na ulicy i zrobić dla nich prostą misję (

vide Ivan czy żona Dwayne'a

)

 

Odnośnik do komentarza

Ta misja

Four Leaf Clover

czy jakoś tak jest po (pipi),

Już mam kasę uciekam z banku z kolesiami no i świeżo jak wyjdę z metra mam polecenie aby dostać się do babci czy tam matki domu tego Packie'go no i za Chiny nie wiem jak to zrobić ze wszystkich stron strzelają a okazuje się że kompani nie umieją przeskoczyć przez barierkę, zostawić ich tam i kilka uliczek dalej ukraść samochód i podjechać po nich czy co?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...