Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w chwili gdy czytacie te słowa możemy już oficjalnie dyskutować o grze, ruszamy z pierwszym ważnym tematem dotyczącym GTA IV. Masz jakieś problemy dotyczące misji w grze? Zaciąłeś się na czymś? Chcesz wiedzieć jakie będą konsekwencje, gdy dokonasz jednego z możliwych wyborów fabularnych? Śmiało pytaj, biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie tytułem R*, na pewno znajdzie się masa osób skorych do udzielenia odpowiedzi.

 

Ogólne:

 

P: Ile misji mamy do zrobienia, aby zaliczyć fabułę?

O: 94.

 

P: Mniej więcej ile godzin zajmie przejście wszystkich misji?

O: 20-25-30.

 

P: Udział misji w ukończeniu gry na 100% wynosi...?

O: 64%.

 

P: Jak nazywa się misja, po której wykonaniu odblokuje się Algonquin/Alderney?

O: Algonquin -

Blow Your Cover

, Alderney -

Three Leaves Clover

.

 

P: Ile jest zakończeń gry?

O: Dwa. W zakończeniu A

Nico dogaduje się z Dimitrim za co zgarnia 250 tysięcy, Roman ginie na swoim ślubie, okazuje się, że to sprawka Dimitriego, którego na końcu gry zabijamy

, w zakończeniu B

Niko mści się na Dimitrim, Kate wychodząc z kościoła po ślubie Romana zostaje zastrzelona przez Pegorrino, Niko zabija Jimmy'ego i na jego konto także wpada 250 kawałków

.

 

 

Decyzje, decyzje:

 

P: Czy podjęte decyzje mają wpływ na % ukończenia gry?

O: Nie. Wpływają one tylko i wyłącznie na przebieg fabuły.

 

P:

Zabić czy ocalić

Ivana w misji "Ivan isn't so terrible", co mi się bardziej opłaca?

O:

Jeśli go uratujesz dostaniesz od niego misję w Alderney, jeśli zaś przejedziesz mu butem po palcach, ujrzysz piękny widok spadającego ciała na ziemię

.

 

P:

Zabić

Dwayne'a czy Playboya X?

O: Dwayne'a -

nic nie dostajesz

, Playboya X -

jego apartament jest Twój, masz możliwość wezwania "brygady" do pomocy po zakumplowaniu się z Dwaynem

.

 

P: Kto

zginąć ma

- Francis czy Derrick - i jakie są z tego korzyści, oto jest pytanie?

O: Francis -

żadne

, Derrick -

możliwość zgubienia pościgu poprzez wykręcenie odpowiedniego nr telefonu

.

 

 

Nie mogę przejść/znaleźć:

 

P: Snow Storm, nie daję rady. Jakieś wskazówki?

O: Po

zabraniu towaru

uciekasz po rusztowaniu, likwidujesz milicjantów w drodze do jakiegokolwiek pojazdu i uciekasz ile koni pod maską.

 

P: Out of Comission.

O: Robisz siekę przed/w środku starego kasyna, kiedy już wybijesz wszystkich i wbiegniesz po schodach załączy się scenka, na której widać, że

Jimmy ucieka

, ponownie likwidujesz każdego na drodze do

łódki, w którą to wsiadasz i gonisz helikopter aż do momentu, gdy pojawi się pomoc w postaci Little Jacoba. Wpływasz w żółty wskaźnik i kiedy przejmujesz kontrolę nad helim, wzbijasz się w górę na tyle, żeby widzieć łódź, z której Jimmy nie ma szans Cię teraz zestrzelić. Po chwili załącza się skrypt, w którym rakieta Cię jednak dosięga, więc postaraj się dociągnąć maszynę do wyspy z Statuą Szczęścia. Na lądzie Niko pod Twoją kontrolą już dobrze będzie wiedział co musi zrobić.

 

 

P: Zajumałem furę dla Steviego i nie mam pojęcia, gdzie ją odstawić. Wie ktoś?

O: Jasne :). Wystarczy wjechać do garażu w Bohan, który to jest zaznaczony na mapie.

 

P: Nie mogę znaleźć xxx fury dla Steviego, pomocy.

O: Mapka z naniesionymi miejscami "pobytu" wszystkich pojazdów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie czytaj jak nie poznałeś Dwayne'a i Playboy'a (niggaski :) )

 

Hmm może nie do końca pytanie o misję, ale -

po wykonaniu misji Playboy'a i Dwayne'a, oraz zabiciu Playboy'a, Dwayne

nie dzwoni do mnie już jakieś kilka godzin (realne), mimo że mam go na liście w Like i Respect. Jakiś bug czy co? (X360)

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Wujek Władek -> Vlad ->

Zabilem Vlad'a, ale nie zrobilem wszystkich misji od niego. One sa jakies poboczne, czy glowne? Jaki ma to wplyw na dalsza gre?

 

 

Obstawiacie, ze achievementy za konkretne misje sa nierozerwalne z fabula, czy dostaje sie sie za jakies poboczne?

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Wujek Władek -> Vlad ->

Zabilem Vlad'a, ale nie zrobilem wszystkich misji od niego. One sa jakies poboczne, czy glowne? Jaki ma to wplyw na dalsza gre?

 

 

Obstawiacie, ze achievementy za konkretne misje sa nierozerwalne z fabula, czy dostaje sie sie za jakies poboczne?

 

Od niego były chyba tylko cztery małe misje: wybicie szyby w sklepie, złapanie gościa z pralni, kradzież samochodu i zabicie/przestraszenie Ivana. Nie wydaje mi się, by miały jakiś związek z fabułą.

 

 

Ja tam na razie nie przejmuję się Osiągnięciami związanymi z misjami, gram sobie tak jak mi przyjdzie ochota, a calaka najwyżej zrobię w wakacje z jakimś poradnikiem.

Odnośnik do komentarza
Wykonałem misje dla Vlada, jedną dla Jacoba... I teraz nie od dłuższego czasu nie mam, żadnych misji do wykonania. Długo będę czekać na kolejne zadania? A może muszę coś zrobić, by pojawiły się kolejne misje?

Probowales do nich dzwonic? Spotkales sie z dziewczyna juz?

Odnośnik do komentarza

qb3k - sam miałem kłopoty, w ostatnim pomieszczeniu leży rolka kablowa (ten duzy pokoj z rusztowaniem u gory). Jak wezmiesz stuff to wejdz po niej na rusztowanie i wyskocz przez okno. Potem zabij gliniarzy na zewnatrz i ucieknij radiowozem. Proste :)

 

-----DWAYNE TO TWOJ PRZYJACIEL------ (moze playboy tez, zalezy kogo

zabijesz

). Po jakims czasie dostajesz maila od niego, odpowiesz, on zadzwoni 2 razy i mozesz sie z nim umowic.

Odnośnik do komentarza
Poradzi ktoś coś do misji The Snow Storm?

Bije tych typów w starym szpitalu, tylko potem z policją trochę gorzej :P. Nie można jakoś inaczej zwiać?

 

 

Proponuję uciekać jak najszybciej z budynku, po drodze na szybko zabijać mijanych policjantów, potem skryć się za samochodami za parkingu. Granatami wyczyścić parking z radiowozów, resztę dobić karabinem i uciekać :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...