Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam juz sporo % nabite, ostatnia misja jaka robilem to "Hell tunnel" z

odbiciem jakiegos zioma z transportu policyjnego

- zebyscie wiedzieli w jakim momencie gry mniej wiecej jestem, mam pytanka:

 

1. Dla Romana mam tylko 83% misji ukonczonych.

Ominalem cos? Tzn. czy poza watkiem fabularnym cos sie robi dla niego dodatkowego? Bo od poczatku gry zadnej dodatkowej misji dla niego nie zrobilem.

 

 

2. Da sie

zaruchac kate w ogole?

 

 

3. o co chodzi z tym kumplem bruciego?

kazal mi znalezc ta fure kolo basenu, podjezdzam, znalazlem ja, wsiadam i jest komunikat "to jest ta fura, co ja stevie chcial". mam ja gdzie niby zawiezc bo zglupialem!

 

 

dzieki za info! :)

Odnośnik do komentarza
Najlepiej idź do savehouse i zapisz grę. Spokojnie, spotkanie zostanie przełożone na później. Teraz idź do sklepu i kup garnitur (krawat, spodnie i buty te z klamrą) znowu pojedź do domu, zapisz grę i czekaj na smsa. Powinno się udać za którymś razem.

 

Już wiem o co chodziło. Miałem założone okulary, jak je ściągnąłem było OK. Ciekawa misja, swoją drogą :)

Odnośnik do komentarza

Siema... Mam problem. Mam teraz misję poszedłem do typa postrzeliłem go i powiedział że drugi jest na 20 piętrze apartamentowca... Wszystkich już wybiłem i podchodzę do żółtej strzałki i mówi mi że on gdzieś tutaj jest. Podchodzę do drzwi słyszę muzykę nawalam w zamek nie otwiera się... Co mam zrobić? Widziałem że jest wejście na dach... Jak go znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Spróbuj strzelić w zamek/klamkę od drzwi.

 

Ale mu pomogłeś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Przecież pisze że nawalał chłopak w klamkę.

 

W tej misji tez jest błąd w grze. Musisz trochę się pokręcić po mieszkanku i w okolicach tych drzwi. Powinno zadzialać.

 

Kręcę się i kręcę... jak smród w kalesonach i nic... >.>

 

Odnośnik do komentarza
Jade truckerem za takim "tirem" no i mam za nim taką żółtą strzałkę no i wjeżdżam w tę strzałkę i nic się nie dzieje? o co kaman? strasznie się wlecze... nawalałem w niego chyba ze 100 naboi ale nie da się zabić... co robić?

czytaj co gra do Ciebie pisze ;) musisz po prostu wejsc na ta strzalke

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...