Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze jakis bug? bo ja jak brejdak ukonczylismi ja bez problemow

 

pytanko co do Jeffa -

szukajac nieznajomych natrafilem na Jeff lecz po cutscence idzie sobie uliczka i ginie w wypadku - wtf? tak ma byc?

Tak, jeżeli

jest to 3cia misja dla niego (ta w której zabijasz jego żonę)

 

 

Żaden bug tylko kontynuacja fabuły.

Najpierw robisz dla niego pare zdjęć, później pomagasz mu pozbyć się ciała żony, a na końcu ma pecha i ginie na ulicy. :)

 

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

Znalazł ktoś z Was może fure z sms-ów od Stiviego co się zwie Buccanner, z sms-a wynika, że jest gdzieś w Industrial District i tyle żadnej inne wskazówki :/

 

 

Tu masz wszystko czarno na bialym

 

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...amp;postcount=4

 

Pzdr @ll

 

 

Danke, już myślałem że mnie poj...ebie z szukaniem tej fury. Najlepsze jest to, że szukałem jej na 3 wyspie qr.wa :/

Odnośnik do komentarza

Taka mała prośba do osób które ukończyły fabułę i mają pojęcie na temat "wyborów" Mogłby ktoś zrobić pełną listę wyborów jakie są w grze?

Na zasadzie -

zabijemy go dostaniemy to, darujemy mu życie dostaniemy tamto, skasujemy tego zioma zamiast drugiego to co otrzymamy

itp.

Wiem że takie porady już się przewijały przez forum ale były pojedyncze, porozrzucane w tematach i wielokrotnie powtarzały się <_<

Przydała by się jedna, pełna lista, również na przyszlość dla kolejnych graczy będzie pomocna :)

Odnośnik do komentarza
Taka mała prośba do osób które ukończyły fabułę i mają pojęcie na temat "wyborów" Mogłby ktoś zrobić pełną listę wyborów jakie są w grze?

Na zasadzie -

zabijemy go dostaniemy to, darujemy mu życie dostaniemy tamto, skasujemy tego zioma zamiast drugiego to co otrzymamy

itp.

Wiem że takie porady już się przewijały przez forum ale były pojedyncze, porozrzucane w tematach i wielokrotnie powtarzały się <_<

Przydała by się jedna, pełna lista, również na przyszlość dla kolejnych graczy będzie pomocna :)

No nie wiem może na początek coś takiego, żeby inni mogli tą bazę modyfikować:

 

 

Playboy-Dwayne

 

-Playboy: dostajemy jego dom, Dwayne zostaje naszym przyjacielem i jeśli nas lubi, możemy wezwać jego kumpli na pomoc

-Dwayne: (nie wiem, chyba nic się nie dostaje)

 

Francis-Derrick

 

-Francis: nic się nie dostaje

-Derrick: (podobno dostajemy niedziałającą w praktyce możliwość zgubienia pościgu)

 

Uwaga ostatnia misja!

 

zemsta-kasa

 

-zemsta: Kate jest zadowolona z naszego wyboru, jedzie z nami na ślub Romana i zostaje zabita przez Pegorino, którego zabijamy po pościgu na samym końcu

-kasa: Kate jest niezadowolona z naszego wyboru i nie chce się z nami kontaktować; Roman zostaje zabity przed kościołem przez człowieka Dimitriego, na końcu mamy pościg za Dimitrim

 

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...